Treść opublikowana przez Kamil Jasinski
-
[E39] Problem z odpalanie 520
A ile masz w zbiorniku paliwa ? Bo moze masz ponizej 20 litrow jak tak to moze byc wina pompy tej po lewej stronie ktora przelewa z jednej komory do drugiej paliwko u mnie tak bylo :D
-
[E39] Problem z odpalanie 520
Cos drogi ten mechanik 200zl za kompa to bardzo duzo u mnie place u chlopakow 30zl za podlaczenie pod kompa.Jak wyszlo na kompie ze czujniki sa do wymiany to trzeba wymieniac.
-
M50B20 lejace wtryski
Witam ja mialem podobny problem w E39 myslalem ze wtryski ciezko odpalal na zimnym i smierdzialo paliwem nie przepalonym okazalo sie ze czujnik temperatury silnika byl do wymiany oraz czujnik polozenia walu.Po wymianie wszystko jest ok :D Podjedz na kompa to moze cos wyjdzie.
-
[E39] Problem z odpalanie 520
Dwa czujniki wymienilem odrazu wydalem 300zl na czujnik walu a czujnik temperatury silnika kosztowal 80zl razem wyszlo nie cale 400zl
-
BMW e39 528 nie odpala jak jest zimno
Moze pompa paliwa siada ile masz paliwa w zbiorniku?
-
E39 525i automat nie zapina biegu POMOCY!!!
kurcze nie pomoge ci za bardzo bo nie umiem odcvzytywac bledow z kompa mam mechanikow co ogarniaja temat jesli chodzi o Bmw.Moze warto by bylo sprawdzic olej w skrzyni moze masz go za malo albo jest do wymiany.U mnie skrzynia chodzi ladnie ale podjechalem do chlopakow sprawdzili mi olej i okazalo sie ze brakowalo 0,5 litra. :D
-
E39 525i automat nie zapina biegu POMOCY!!!
Moze sproboj restart kompa klemy odepnij jak nie pomoze to na kompa jedz i tam moze cos wyjdzie.
-
[E39] Problem z odpalanie 520
Witam ja mialem problem z odpalaniem na zimnym silniku na benzynie mam lpg.przy plusowych temperaturach odpalal za 2-3 razem a przy minusowych odpalal za 6-10 razem.Na cieplym nie bylo problemu wogole.Pojechalem na kompa i wyszlo czujnik polozenia walu i czujnik temperatury silnika po wymianie auta nie poznalem odpala jak malina. :D
-
Problem z gazem E39 520
Podjec na kompa od gazu
-
BMW e39 525i zakup licznika
Witam Ja u siebie wymienialem zegary to musialem kupic zegary od benzyny i musialy byc od automata.Oczywiscie jeszcze jakies programowanie tych zegarow musialem zrobic.
-
528 gaśnie zaraz po odpaleniu
moze byc ze malo benzyny i mial problem u mnie jest to samo jak mam kolo 20 litrow to nie odpale :D cos mam z bakiem przelewowym zawsze trzymam poziom 30-50 litrow benzynki i nie mam problemow
-
Amortyzatory - POMOC [ osobny temat ]
Ja z przodu latam na Sachs 4 rok i jest ok naprawde dobry zestaw, ale nie tani z robocizna i czesciamy 1000zl poszlo
-
Dosyć duże spalanie 523i m52b25
Witam U mnie spalanie wznosi LPG automat 523i w trasie od 9-15 to zalezy jak jade jak jade 100km/h do 10 spokojnie sie mieszcze ale jak 200km/h to niestety wir w baku.W miescie 14-18 zakorkowana łódź samo centrum.
-
528 gaśnie zaraz po odpaleniu
Podlacz pod kompa bo tak to moze byc wiele przyczyn
-
523i - Pierwsze kłopoty po zakupie !
No ja tez mialem problem z wstecznym to znaczy nie bylo swiatel od wstecznego i kierunkowskazy nie dzialaly na zegarach na zewnatrz dzialaly po restarcie zegarow wszystko wrocilo do normy.Tylko ze ja wymienialem zegary.
-
523i - Pierwsze kłopoty po zakupie !
A odlaczaliscie na noc akumulator?
-
523i Gdzie dokładnie znajduje się pompa paliwowa
Witam z odpalalniem to ja walczylem z 2 lata i okazaly sie czujnik polozenia walu i czujnik temperatury silnika.Proponuje podlacz pod kompa.Ja tez myslalem ze pompa paliwa mi pada ale nie bylo to.
-
wolno się grzeje. e39. 520i
Witam Mialem podobny problem zima wogole nie chciala dojsc do pionu wskazowka temperatury,a w trasie zima temperatura sie cofala.Termostat mozna latwo sprawdzic odpalcie fure na zimnym przejechac ze 2-3 km otworzyc maske zlapac za waz ktory idzie z termostatu do chlodnicy jak bedzie letni ciepply to znaczy ze na calym obiegu caly czas chodzi. :D
-
[E39] 520 97' Długie odpalanie
Witam Ja walczylem z odpalanie na zimnym z 2 lata na poczatku odpalal za 1 ale trzeba bylo pokrecie z 4-5 sekund a pozniej sie pogarszalo odpalal za 1 po 8 sekundach albo przy mrozach -10 za 20 razem!!!! odpalal tragedia byla.No i musialem auto oddac do fachowcow i okazalo sie ze czujnik polozenia walu i czujnik temperatury silnika byl do wymiany ktory przy -5 pokazywal +5.Po wymianie auto odpala jak nowe :D
-
Problemy z chłodzeniem-uszczelka pod głowicą ?
witam Po pierwsze porzadnie odpowietrz uklad chlodzenia.Wiesz jak to zrobic?
-
[e39] 530i Swąt i Problemy z Mrozem
Mialem to samo wyciek z pod pokrywy zaworów a z problemem silnika musisz jechac na komputer.
-
M52B25 523i Nie równa praca na biegu jałowym.
Witam Opstawiam odme ze masz do wymiany i ciagnie gdzies lewe powietrze
-
Jechalem 200 i cos walnelo ;/
Witam Podjedz na kompa to podstawa. :D
-
SILNIK M62 PADL ODRAZU PO WYMIANIE , ROZRZAD , CISNIENIE ???
Witam Z wymiana rozrzadu w 4.4 to naprawde musi byc fachowiec i miec narzedzia specjalistyczne a nie na kreske wszystko robia ja u siebie w łodzi jezdze do chlopakow ktorzy naprawde ogarniaja temat jesli chodzi o Bmw nieraz z nimi rozmawialem i mi mowili o gosciach ktorzy nieraz zniszczyli 4.4 a pozniej prosili ich o naprawe tego silnika. :D
-
[e39] 528 Spadajace obroty przyczyna?
Podlacz pod kompa moze cos wyjdzie albo gdzies zaciaga lewe powietrze u mnie bylo podobnie mial za niskie obroty wina byla odma. :D