Treść opublikowana przez Kamil Jasinski
-
Bmw E39 523i sedan pytanie o oponki
czyli co panowie mozna smialo zakladac szerszy kapec na tyl :) nie bedzie problemow?
-
Bmw E39 523i sedan pytanie o oponki
Wczesniej mialem przod 225 45 17 a tyl 235 45 17 i bylo ok
-
Bmw E39 523i sedan pytanie o oponki
Witam Mam zamiar kupic oponki letnie na tyl 245 45 17 beda pasowaly do felg 17 8Jx17H2 na przodzie mam 225 45 17.Nie bedzie duzej roznicy miedzy tylem a przodem?
-
520I BENZYNA+GAZ
Witam Miasto 15-16 gazu trasa 9-15 zalezy jaka predkosc :D
-
[E39] M52B28 Wysokie spalanie
Witam U mnie spalanie w 523i w automacie na lpg wynosi w miescie 15-16 a trasa 9-10 zalezy od predkosci:) przy 200km/h nie ma szans na 10 litrow.
-
[528i] Jakie świece polecacie
Podlacz pod kompa i zobacz czy cos pokaze
-
[528i] Jakie świece polecacie
Witam Ja tez mialem problem z rozruchem i to nie byla wina swiec tylko odma i czujnik polozenia walu :D
-
Wymiana lamp przednich ze zwykłych na soczewki???
Witam Jak bys mogl to zamiesc fotki :D
-
e39 528i odpala i zaraz gaśnie
Witam Mialem podobne problemy na poczatku dziwnie odpalal nie rowno pracowal przez chwilke po rozgrzaniu gitara,problem poglebial sie tzn ze po kilku miesiacach odpalal za 2 razem i po odpaleniu bylo czuc nie przepalone paliwo i nie rowno pracowal przez chwilke.A zima to po 10 razy musialem krecic zeby odpalil.No i w koncu pojechalem pod kompa wyszlo czujnik polozenia walu i czujnik temperatury silnika po wymianie odpala pieknie i rowniotko pracuje po odpaleniu.Pozdro :D
-
Czujnik Temperatury zewnętrznej E39 1997r
Dokladnie podlacz i pojezdzij kilka kilometrow i zacznie sie temperatura rosnac -40 do np +10.Ja to u siebie przerabialem i myslalem ze tez czujnik do kitu. :D
-
Renowacja
Trzeba liczyc sie z bardzo duzymi kosztami jesli chodzi o odbudowe E39 ja wczoraj wsadzilem 2000zl w zawias i hamulce przod. :D
-
zmiana zwyklego zderzaka na Mpakiet
Witam Mi sie wydaje ze musza byc te tunele gdyz ped wiatru skierowany jest na tarcze hamulcowe i je schladza.Ja z jednej strony tez nie mam zgubilem musze dokupic :D
-
[523i] wycien płynu chłodniczego z dziwnego miejsca
witam Musisz wymienic cala ta obudowe od termostatu bo widac ze to sie nie nadaje do niczego,a przy okazji wymien termostat. :D
-
e39 523i Grzeje się w korkach :( i świeci kontrolka oleju
Z tego co ja wiem to skrzynie automatyczne w silnikach benzynowcyh to byly tylko ZF niemieckie a w dieslach GM ktore troche mniej wytrzymuja moze dlatego ze w dieslach jest wiekszy moment obrotowy.
-
wolno się grzeje. e39. 520i
Lepiej wymien wszystko czyli termostat z obudowa bo twoja moze juz swoje przeszla one lubia pekac i uszczeleczka tam jest w obudowie.
-
E39 Lampy z ringami - instalacja
Z tego z widac to orginal czyli Hella nie wiem moze zadzwonie do goscia zapytam co i jak w sumie mam blisko do niego 50km moze podjade.
-
E39 Lampy z ringami - instalacja
Drodzy Klubowicze powiedzcie mi jak sprawdzic czy te lampy nie sa angielskie i czy wogole dobre te lampy? http://allegro.pl/lampy-xenon-bmw-e39-komplet-europa-i3451184290.html
-
E39 Lampy z ringami - instalacja
Andrzej niestety lamp nie zmienilem dlatego ze zderzak bardziej szpecil mi fure byl caly polamany nie mial halogenow po urywane zaczepy masakra :|
-
E39 Lampy z ringami - instalacja
Witam Niestety mam takie same lampy jak kolegal kupil.Jak kupilem Basie takie miala niestety lampy swieca zle ogolnie wolabym orginal po lifcie ale kasa wole w mechanike wlozyc,pytanie a jaki koszt by byl orginalow po lifcie uzywanych.
-
E39 520i Odma - co ile km wymieniamy ?
U mnie znowu ciezko odpalal na zimnym i trzeslo buda za niskie obroty mial.Po wymiane po problemie.
-
E39 Kopci na biało M52B25
Prawdopodobnie masz uwalony termostat przerabialem to u siebie zima jak jechalem w trasie to nigdy 90 nie mogl zlapac.
-
Odpowietrznik termostatu
zawsze lepiej wymienic na swiezy tylko z tego co pamietam plynu calego wchodzi okolo 10,5 litra i sa 2 miejsca do spuszczenia plynu jeden na dole chlodnicy a drugi w bloku silnika.
-
Odpowietrznik termostatu
Witam Beda pasowac sa takie same bo sam wymienialem.
-
[e39] przekładka anglika proszę o pomoc
I przewaznie bardzo dobrze wyposazone :D
-
[e39] przekładka anglika proszę o pomoc
Witam Bmw e39 e38 e46 sa latwe do przekladki bo sa do tego przystosowane na rynek angielski i europejski wiem o tym bo moj kolega sobie sam przelozyl e38 e46 i e39 przykaldowo w e39 nie musisz wycieraczek zmieniac i mechanizmu calego w e46 trzeba nie pamietam jak w e38.Jezdzil nimi po kilka lat jedynie z tego co pamietam to w e46 pomylil pzrewody od szyb otwierania.I co najwazniejsze musza z poduchami ci zrobic porzadek tzn maty chyba po przekladac bo bedzie blad wyskakiwal od poduchy.Nic nie tzreba spawac wysztkie otwory sa przystosowane na pedaly i itp.On sam to robil okolo 3 dni mu to zajmowalo majac wszystkie czesci.Przewodow nie wymienial lutowal wszystko.Kolega jezdzi po przekladce w e39 6 rok i nic mu sie nie dzieje z fura nic nie skrzypi w srodku ani z elektronika zadnych cyrkow nie ma.