Treść opublikowana przez Kamil Jasinski
-
e39 523i benzyna 1997 sedan gniazda zaworowe
Witam Mam problem od dluzszego czasu z Basia to znaczy z odpalaniem na zimnym silniku odpala za 2 lub 3 razem.Autko jezdzi na Lpg od 5 lat zrobilem okolo 50 tys km na lpg i po moich doswiadczeniach i informacjach wyglada na to ze zawory sa do wymiany czyli remont silnika :cry: A moze ktos zna jakis preparat do czysczenie gniazd zaworowych? wczesniej wlalem stp do czyszczenia wtryskow i jezdzilem na paliwie 600 kilometrow i byla poprawa ale na krotka mete czyli ja wiem z 3 tyg.Jakie koszta remontu silnika by byly?
-
[E39] 5XX Odpalanie auta w bardzo mroźne dni-opinie
Ja mam to samo krys 32 :D
-
e39 528i m52 Gasnie na zimnym silniku
Moze masz nieszczelny kolektor ssacy a moze odma padla
-
e39 523i benzyna 1997 sedan Bardzo ciezko odpala
Witam chcialbym sie dowiedziec jak wyjac wtryski od paliwa bo one sa odpowiedzialne za ciezkie odpalanie prawdopodobnie.A moze zna ktos dobry preparat do czyszczenia wtryskow od paliwa?
-
528iA Temp. silnika idzie za pion
Siema u mnie teraz wisko sie wlacza tylko jak odpale na zimnym pochodzi chwile a pozniej juz wogole nie slychac przy tych temperaturach raczej sie nie zalaczy.Chyba ze kapcia bedziesz palil :norty:
-
e39 523i benzyna 1997 sedan Bardzo ciezko odpala
wymienilem swiece zaplonowe i dalej ciezko odpala moze troche lepiej pracuje silnik po odpaleniu.
-
Wysokosc auta po zmianie amortyzatorow...
Witam Ja po kupnie wymienialem przod amorkow na sachs i tez przod wysoko stal a tyl nizej i zabralem sie za tyl a tam sie okazalo ze z tylu pekniete 2 sprezyny byly po wymianie tyl sie podniosl i jest duzo lepiej :D
-
530i + lpg nie chce zapalic na benzynie i na gazie
Ja mialem padnieta odme to bardzo ciezko odpalal i za niskie obroty mial trzesla sie buda.
-
520 lpg jest koncentrat można dolać płynu
dokladnie zlokalizuj wyciek bo zapowietrzy ci sie Bunia i nie bedzie grzania w srodku a nawet mozesz zgrzac motor.
-
e39 523i benzyna 1997 sedan Bardzo ciezko odpala
tak
-
e39 523i benzyna 1997 sedan Bardzo ciezko odpala
to ja mam te same to ja juz nie wiem co u mnie jest grane :|
-
e39 523i benzyna 1997 sedan Bardzo ciezko odpala
z 2 miesiace temu ogladalem stan fajek i cewek i sa ok
-
e39 523i benzyna 1997 sedan Bardzo ciezko odpala
No ja mam NGK i 25tys nalatane na gazie
-
e39 523i benzyna 1997 sedan Bardzo ciezko odpala
U mnie sie nie da awaryjnie odpalic na gazie,Swiece tak myslalem tylko mnie martwi czy jak swieca jest na wykonzceniu to nie powinien szarpac strzelac podczas jazdy?
-
e39 523i benzyna 1997 sedan Bardzo ciezko odpala
Witam Ponownie problem z odpalaniem powrocil to znaczy jakies 2 miechy temu w trasie pojedzilem na benzynce okolo 500 kilometrow na preparacie do czysczenia wtryskow i bylo gitara a teraz znowu po 3 razy musze go krecic tylko na zimnym to sie dzieje juz mi rece opadaja to moga byc wtryski? swiece na gazie maja nalatane 25 tys kilometrow.Bylem u gazownika wszystko jest ok od strony gazu.Da sie jakos wyjac te wtryski i je obejzec?
-
e39 523i benzyna 1997 sedan wyjecie wtryskow
Niestety walcze z odpalaniem auta po wlaniu dodatku do benzyny auto odpala normalnie a po 4 tyg znow o samo
-
e39 523i benzyna 1997 sedan wyjecie wtryskow
Witam Mam pytanie chcialem obejzec w jakim sa stanie wtryski od benzyny,ktos wyciagal czyscil je?z klanowiczow.Jak je wyciagnac trzeba miec jakies specjalne narzedzia?
-
E39 523i Problem z odpalaniem na ciepłym
Przyczyn moze byc duzo podjec na kompa.Moze pompa paliwowa,moze czujnik polozenia walka. :?:
-
E39 520i 97r problem ze swiatlami
drgania kierownicy podczas hamowania powoduja tuleje plywajace gornych wahaczy jak tak mialem :D
-
e39 523i benzyna 1997 sedan kasowanie inspekcji
No w koncu zrobilem zaplon 5sekund 7pin z masa tylko mocniej wcislem przewod do masy i gniazda. :D
-
e39 523i benzyna 1997 sedan kasowanie inspekcji
u mnie swieci jedna cegielka kurcze i probuje roznymi sposobami z innych postow i nic.Ja nie wiem co jest
-
e39 523i benzyna 1997 sedan kasowanie inspekcji
Witam kolejny rok mam problem z kasowaniem inspekcji nie wiem czy ja cos robie nie tak.7 pin mostkuje z masa na zaplonie 15 sekund czekam i nic,7 pin z 19pinem tez nic nie daje. :cry:drzwi i szyby zamkniete.
-
e39 523i benzyna 1997 sedan Bardzo ciezko odpala
ale ona jest po lewej stronie za kierowca?
-
e39 523i benzyna 1997 sedan Bardzo ciezko odpala
Witam ponownie i pojezdzilem na paliwku okolo 530 klilometrow w trasie na dodatku do paliwa ktory czysci wtryski, i jest lepiej odpala za 1 ale cos nowego wyszlo :| zatankowalem caly bak 75 litrow benzynki i jak zblizalo sie do 20 litrow samochod zaczol sie dlawic i nie jechac kurcze myslalem ze cos nie tak z furka podjechalem do stacji benzynowej i zatankowalem paliwo i po problemie mi sie wydaje ze cos sie dzieje z 2 komora baku to znaczy nie przelewa chyba bo kiedys cos czytalem na ten temat.
-
e39 523i benzyna 1998 sedan roleta
aha dzieki Maciej powiem koledze o tym.Dzieki za pomoc klubowiczom.