Treść opublikowana przez Centrino
-
czujnik grubości okładzin gdzie podłączyć?
W aucie powinna byc druga czesc tej wtyczki. Jezeli jej nie ma to znaczy ze ktos to oberwal. Pozostaje pytanie czy te kable co stercza u ciebie sa na peno od tego czujnika. Jezeli tak to tylko trzeba jakos to do kupy zlozyc i OK.
-
GORĄCO W MOJEJ BMW problem z ogrzewaniem
Max - a wymieniales elektrozawory na nowe czy uzywane?? Byc moze ten ktory zalozyles tez byl uszkodzony.
-
Najlepsze zabezpieczenie ?
Z tego co sie orientuje to nie krosuje sie samej wtyczki lecz rowniez trzeba to zrobic z kompem. Sprawa jest prost gdyz polega na tym ze zamieniamy we wtyczce jakis kabelek i wpinamy go w inne miejsce (i to samo robimy w kompie). Jak dobrze to zrobimy to gdy zlodziej wepnie swojego kompa to ten sie spali. A tak prawde mowiac jak nie beda mogli ukrasc autka to go zdemoluja albo przyjada z laweta.
-
hehe gaz za 79 groszy a benzyna za 1,83....
A ja pamietam (choc nie wiem jak dawno to bylo) jak tankowalem gaz za 0.3zl Ach to byly czasy :)
-
Paliwa za drogie? :> A może coś takiego?
... ale ciekawe
-
Nie mogę sobie poradzić z spalaniem, bmw e-30 M40 1.8i
A czy na benzynce tez pochalnia takie ilosci paliwa?? Jak wyglada walek rozrzadu dzwigienki zaworowe, popychacze hydrauliczne?? Czy te elementy nie sa zuzyte??
-
Classicauto donosi
No ale 130rapid nic o tym nie wspomina :)
-
MAM PROBLEM Z OBROTAMI PROSZE O POMOC !!! NOWICJUSZ
Pierwsza sprawa to taka abys nie krzyczal na forum (wylacz Caps Lock) Jezeli chodzi o autko to faktycznie moze to byc przeplywomierz albo sonda.
-
silnik 1.8ti w BMW e36 1.8i - wymiana
Taniej wyjdzie kupno takiego samego motoru jak masz w tej chwili. Koszty swapu moga byc znaczne
-
sprężyny z niebieskimi kropkami
Po pierwsze to o jakie auto chodzi (zapewne e36 ale z jakim motorem i w jakiej budzie)??? Po drugie co to sa nakropki??
-
524TD + intercooler - finał:)
Tylko nie zapowiada sie abym byl niedaleko Ciebie w najblizszym czasie :( A moze wybierasz sie w sierpniu do Torunia na zlot??
-
Classicauto donosi
... i nic o BMW :(
-
525TDS AUTOMAT 94r- PROBLEM UPALNYCH DNI!! Nie można ruszyć
tylko co do nastawnika ma temperatura powietrza??
-
silnik 1.8ti w BMW e36 1.8i - wymiana
Wszystko sie da zrobic, kwestia czasu i pieniedzy. Radze przeliczyc czy sie oplaca.
-
JAKI DIESEL ??? 318?? 325??PROSZE O OPINIE!! POWROCIŁEM :)
325TDS
-
Oswietlenie nog - jak zrobić?
Jezeli nie chcesz sciemniacza jak kolega to jest to proste jak budowa cepa
-
525TDS AUTOMAT 94r- PROBLEM UPALNYCH DNI!! Nie można ruszyć
Tak jak napisal Belgus. Zacznij od oleju w skrzyni
-
Silnik gasnie ?????
Sprawdzcie dolot powietrza. Jezeli gaz strzelil to trzeba bedzie zalozyc gume na zabezpieczeniu. Czy dzieje sie to tylko na gazie czy tez na benzynie??
- Silnik gasnie ?????
-
Gdzie CB Radio w e34
Ja mam antenke lemm900 i tez dobrze dziala z unidenem 510XL Jutro zamieszcze fotki jak wyglada na klapie bagaznika. A miejsca na stale nadal nie znalazlem :(
-
Elektryczne szyby - ceny
Dokladnie. Lepiej kupic uzywke. Sa to elementy, ktore rzadko sie psuja wiec smialo mozna je kupowac. Ja by sie nie zdecydowal na uniwersalne.
-
Oswietlenie nog - jak zrobić?
Ja proponuje wstawic halogeny (tak z 500V) i zrobic na pilota
-
525 TDS automat - dziwna sprawa (nie pompa)! film! opis!
Moze to glupi pomysl ale z tego co zrozumialem to silnik gasnie gdy wlaczysz kilka urzadzen elektrycznych?? Jezeli tak to sprawdz dobrze alternator (i regulator napiecia). Moze nie daje takiego pradu jaki jest potrzebny do bezproblemowego dzialania wszystkich urzadzen. Moze w pewnym momencie brakuje mu pradu i wylacza np pompe wstepna albo elektrozawor (o ile jest w TDS`ach - nie pamietam). Wystarczy ze odlaczy na ulamek sekundy i autko bedzie gaslo. Pozdro
-
! Białe kierunkowskazy przód i tył !
Gregm - nie ma co panikowac. Za granica na pewno nie zabiora dowodu za wymienione swiatla. Oni nie moga sie czepiac za bardzo aut pochodzacych z innych krajow. Jezeli w Polsce sa przepisy pozwalajace na takie przerobki to oczywiscie mozna takim autem jezdzic za granice. Dotyczy to rowniez glosnosci pojazdu - z tym ze u nas tez sa ograniczenia prawne dotyczace glosnosci zainstalowanego wydechu (i tu sa dokladnie takie same jak w UE) jednak policja u nas tego nie sprawdza. Jakby sie mieli czepiac takich rzeczy to 90% paratuningowanych aut z Polski nie moglaby poruszac sie poza granicami naszego kraju, nie liczac wymiany felg na nieorginalne, badz oryginalne z innego modelu.
-
524TD + intercooler - finał:)
No, no ladnie to wyglada :) Chcialbym posluchac jak chodzi :)