Skocz do zawartości

Centrino

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Centrino

  1. W aucie powinna byc druga czesc tej wtyczki. Jezeli jej nie ma to znaczy ze ktos to oberwal. Pozostaje pytanie czy te kable co stercza u ciebie sa na peno od tego czujnika. Jezeli tak to tylko trzeba jakos to do kupy zlozyc i OK.
  2. Max - a wymieniales elektrozawory na nowe czy uzywane?? Byc moze ten ktory zalozyles tez byl uszkodzony.
  3. Z tego co sie orientuje to nie krosuje sie samej wtyczki lecz rowniez trzeba to zrobic z kompem. Sprawa jest prost gdyz polega na tym ze zamieniamy we wtyczce jakis kabelek i wpinamy go w inne miejsce (i to samo robimy w kompie). Jak dobrze to zrobimy to gdy zlodziej wepnie swojego kompa to ten sie spali. A tak prawde mowiac jak nie beda mogli ukrasc autka to go zdemoluja albo przyjada z laweta.
  4. A ja pamietam (choc nie wiem jak dawno to bylo) jak tankowalem gaz za 0.3zl Ach to byly czasy :)
  5. A czy na benzynce tez pochalnia takie ilosci paliwa?? Jak wyglada walek rozrzadu dzwigienki zaworowe, popychacze hydrauliczne?? Czy te elementy nie sa zuzyte??
  6. No ale 130rapid nic o tym nie wspomina :)
  7. Pierwsza sprawa to taka abys nie krzyczal na forum (wylacz Caps Lock) Jezeli chodzi o autko to faktycznie moze to byc przeplywomierz albo sonda.
  8. Taniej wyjdzie kupno takiego samego motoru jak masz w tej chwili. Koszty swapu moga byc znaczne
  9. Po pierwsze to o jakie auto chodzi (zapewne e36 ale z jakim motorem i w jakiej budzie)??? Po drugie co to sa nakropki??
  10. Centrino odpowiedział(a) na zvip11 temat w E34
    Tylko nie zapowiada sie abym byl niedaleko Ciebie w najblizszym czasie :( A moze wybierasz sie w sierpniu do Torunia na zlot??
  11. ... i nic o BMW :(
  12. tylko co do nastawnika ma temperatura powietrza??
  13. Wszystko sie da zrobic, kwestia czasu i pieniedzy. Radze przeliczyc czy sie oplaca.
  14. Centrino odpowiedział(a) na dyfer temat w E34
    Jezeli nie chcesz sciemniacza jak kolega to jest to proste jak budowa cepa
  15. Tak jak napisal Belgus. Zacznij od oleju w skrzyni
  16. Centrino odpowiedział(a) na BOSS881123 temat w E36
    Sprawdzcie dolot powietrza. Jezeli gaz strzelil to trzeba bedzie zalozyc gume na zabezpieczeniu. Czy dzieje sie to tylko na gazie czy tez na benzynie??
  17. Centrino odpowiedział(a) na BOSS881123 temat w E36
    A ma gaz??
  18. Ja mam antenke lemm900 i tez dobrze dziala z unidenem 510XL Jutro zamieszcze fotki jak wyglada na klapie bagaznika. A miejsca na stale nadal nie znalazlem :(
  19. Centrino odpowiedział(a) na Kyokushin temat w E36
    Dokladnie. Lepiej kupic uzywke. Sa to elementy, ktore rzadko sie psuja wiec smialo mozna je kupowac. Ja by sie nie zdecydowal na uniwersalne.
  20. Centrino odpowiedział(a) na dyfer temat w E34
    Ja proponuje wstawic halogeny (tak z 500V) i zrobic na pilota
  21. Moze to glupi pomysl ale z tego co zrozumialem to silnik gasnie gdy wlaczysz kilka urzadzen elektrycznych?? Jezeli tak to sprawdz dobrze alternator (i regulator napiecia). Moze nie daje takiego pradu jaki jest potrzebny do bezproblemowego dzialania wszystkich urzadzen. Moze w pewnym momencie brakuje mu pradu i wylacza np pompe wstepna albo elektrozawor (o ile jest w TDS`ach - nie pamietam). Wystarczy ze odlaczy na ulamek sekundy i autko bedzie gaslo. Pozdro
  22. Gregm - nie ma co panikowac. Za granica na pewno nie zabiora dowodu za wymienione swiatla. Oni nie moga sie czepiac za bardzo aut pochodzacych z innych krajow. Jezeli w Polsce sa przepisy pozwalajace na takie przerobki to oczywiscie mozna takim autem jezdzic za granice. Dotyczy to rowniez glosnosci pojazdu - z tym ze u nas tez sa ograniczenia prawne dotyczace glosnosci zainstalowanego wydechu (i tu sa dokladnie takie same jak w UE) jednak policja u nas tego nie sprawdza. Jakby sie mieli czepiac takich rzeczy to 90% paratuningowanych aut z Polski nie moglaby poruszac sie poza granicami naszego kraju, nie liczac wymiany felg na nieorginalne, badz oryginalne z innego modelu.
  23. Centrino odpowiedział(a) na zvip11 temat w E34
    No, no ladnie to wyglada :) Chcialbym posluchac jak chodzi :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.