Treść opublikowana przez kamil560
-
Brak Wspomagania E36 1991r
a moze uszkodzilem maglownice ?? skoro dosc mocno uderzyles to bardzo mozliwe
-
320 w jaki zestaw hamulcowy zainwestować?
ja jak zamawialem te zimmermmany to koles powiedzial zebym byl pewnych lozysk bo inaczej szybko padna, wiec kolego moze po prostu miales wyjechane lozyska
-
318i Problem z nieszczelną chłodnicą
zastanawia mnie dlaczego tak pekla .
-
318 1.8i M43 - PLANOWANIE GŁOWICY
powiem szczerze ze cie kolego wogole nie rozumie, zakladasz temat i pytasz sie czy planowac czy tez nie, wiekszosc osób poleca planowanie a ty sie z kazdym sprzeczasz ze nie trzeba, to po jakiego ch... a pytasz skoro lepiej wiesz? jesli silnik igla to dlaczego puszczala uszczelka ?? co w fabryce nie dokrecii glowicy ?? :mad2: :mad2:
-
Potrzebna Pilnie Pomoc E36 Zmiana Silnika
czy przy aku na + idzie jeden gruby i jeden cienki kabel?? cienki jest w czarnej koszulcde
-
318 1.8i M43 - PLANOWANIE GŁOWICY
moze i ten Twoj znajomy sie zna ale na duzym fiacie lub maluchu... dajmy przyklad ze teraz zaoszczedziles 150-200 zł na planowanie a jesli okaze sie ze jednak jest krzywa to masz jeszcze wieksze koszty, bo ja bym drugi raz tej uszczelki juz nie zalozyl, dwa czas, pewnie uleci troche plynu chlodzacego, no i robota lub mechanik tak ze dla mnie to mija sie troche z celem akle rob jak uwazasz Pozdro
-
318i Brak mocy, nie wkręca się na obroty, słabo przyspiesza
i ogranij tytul bo sie plakac chce,
-
320 w jaki zestaw hamulcowy zainwestować?
kolego bo przez pierwsze przynajmniej 500km hamulce trzeba dotrzec i delikatnie z nimi ,...
-
BMW 320i E36 Szarpie mocno to chyba Dyfer
mam z 1.6 jak cos ;)
-
325i Temat z cyklu, skąd dochodzi ten dzwięk?? [audio]
KIEDYS chcialem kupic pompe hamulcowa do trajki mojej i dobrze ze koles który sprzedawal sprawdzil tak nawet reka czy dziala, okazalo sie ze nowa i nie dziala...
-
320 w jaki zestaw hamulcowy zainwestować?
ja ostatnio kupilem ten zestaw tylko ze do e36 te 286 mm http://allegro.pl/zimmerman-nawiercane-tarcze-klocki-tyl-bmw-e46-330-i2105382444.html
-
szarpie przerywa zalewa bmw e36 325
kolego wiem ze zmieniles przeplywke ale wez ja odlacz terazcalkiem i pojezdzij troche, zobaczysz czy bedzie ok czy dalej to samo
- jaki dyfer do e36 2.5 benzyna
-
jaki dyfer do e36 2.5 benzyna
ale na trasy chyba jest ok?? czy nie bardzo moim zdaniem przy m50b25 i takim przelozeniu na bank widac róznice przy spalaniu na trasie ;)
-
318 1.8i M43 - PLANOWANIE GŁOWICY
zawsze jak komus wymieniam uszczelke pod glowica to daje do planowania, sprawdzenie szczelnosci, docieranie gniazd itp caly komplet, koszt tutaj to okolo 300 zł ale koles robi naprawde porzadnie i ja tez jestem pewny tego ze nie przyjedzie mi ktos za 3 miesiace i powie ze jest cos zle...
-
320 e36 przygotowanie na lato :)
KOLEGO z tego co pamietam to do plastikow musisz miec specjalny "klej" jako podklad,i pamietaj zebys dobrze zmatowal :P
-
325i Temat z cyklu, skąd dochodzi ten dzwięk?? [audio]
a ja wlasnie daje na lozysko oporowe
-
Compakt 316i 97r Tarcze hamulcowe
OD 2,0 byly juz wentylowane to musisz szukac takich te z linka beda ok
-
E36 318i m40 problem z plywakiem
mam coupe na czesci z tego co widzialem to plywak sie nie zacinal :) moge porobic zdjecia jak bys byl zainteresowany
-
Szyberdach
poprawil bys tytul po pierwsze... druga rzecz troche checi i :search: na alledrogo i wszystko mniej wiecej wiesz!! http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=korbka+e36+szyberdach
-
Compakt 316i 97r Tarcze hamulcowe
ale z tego co wiem musisz miec zaciski pod wentylowane bo sa tarcze grubsze chyba 22mm
-
E36 318i Czyżby zapowietrzone sprzęgło??
bo wszystko sie rozgrzewa i jest "elastyczniejsze" po prostu powoli konczy Ci sie sprzeglo
-
jaki dyfer do e36 2.5 benzyna
ktos kiedys mi mowil zeby wstawic od diesla dyfer, jest jeszcze lepiej ale czy to prawda?? wie moze ktos cos na ten temat??
-
320i Końcówka wydechu
kolego ale bizon ma racje ja sam robile cały wydech od poczatku do konca
-
Problem z odpalaniem
popraw tytuł to raz dwa napisz jaki silnik i cos wiecej, kiedy wymieniales swiece, przewody, masz gaz?? nikt nie wie jaki masz silnik kolego ;)