Treść opublikowana przez kamil560
-
325 wiazka silnika M50b25 - podlaczenie ?
sprawa wyglada tak ze mam silnik juz wsadzony do auta, lecz bez wiazki silnika, kompa tez mam do tego silnika, wiazke kupilem i czekam az przyjdzie, teraz kwestia zalozenia i tu sie robia schody moim zdaniem bo z doświadczenia u kolegi sa 4 kostki takie same i pasuja do 4 róznych miejsc, dwie sa od czuników jeden chyba od vanosa a 4 od ... nie pamiętam, teraz jak rozpoznać jaka jest do czego... nie mialem możliwości zaznaczenia sobie bo silnik byl bez wiazki, moze ktos cos doradzic, nie usmiecha mi sie rozbierania xx razy kolektora i reszty aby zamieniac wtyczki, wole zrobic raz a konkretnie
-
nie odpala, za duże obroty
a ile Ci pali??
- 3xx lampa
-
nie odpala, za duże obroty
jesli falowal to przeplywka lub krokowy.
-
jak otworzyc bagaznik e46 coupe
a moze to skladak przód e36 a tyl e46 xD :mad2:
-
BMW 316I Compact
dla pewnosci sprawdz ten termostat i jak kolega mowil dobrze odpowietrz uklad, a jak nie wiesz jak to sie robi to na forum jest wszystko oopisane :)
-
BMW 316I Compact
termostat moze byb walniety mimo ze nowy... zdarzaja sie tez takie przypadki, weź go wyciagnij i wrzuc do goracej wody i zobacz czy sie otwiera i zamyka, a i najlepiej jak bys go wyciagal zobacz czy nie zaciął sie przypadkiem i jest ciagle otwarty
-
318is problem z hamulcami
tylko sprawdz wszystkie kola ;P
-
318 dziwny problem z obrotami.
jak masz kanał i będziesz miał ciepły silnik to wjedz i odlacz na chodzącym silniku sonde, jesli zacznie swirowac ,falowac lub cos podobnego to znaczy ze sonda jest ok a jesli nie bedzie reakcji to sonda do zmiany
-
318is problem z hamulcami
ja bym stawiał ze sie coś zapowietrzyło,
-
316 M43 gdy cieply silnik nie ma jazdy na benzynie
spróbuj teraz zresetować kompa, jesli czujnik byl walniety i go wymieniles komp moze mieC blad i dlatego tak jest
-
Pytanie dotyczące oleju 318IS
a widziales kiedys gesty goracy olej?? olej jak ma swoja temperaturę jest taki jak woda jak nie rzadszy
-
jak otworzyc bagaznik e46 coupe
jak masz sedana to sciagnij oparcie kanapy tylnie i tam na srodku jest miejsce do wybicia (chyba ze juz masz wybite) na narty i wyciągnij tamtędy kluczyki
-
318 dziwny problem z obrotami.
a moze jak by zrobil reset kompa??
-
M40 1,8 Problem z odcinka
i co bedziesz to naprawial?
-
325tds nadmuch tylko na nogi
moze silniczek którys sie spalil w nagrzewnicy
-
[e36] Problem z praca silnika pomocy
jak ruszasz i dajesz duzo gazu to auto ladnie przyspiesza czy tak jak by chciało a nie moglo??
-
318 dziwny problem z obrotami.
zobacz dokladnie czy wszystkie weze sa cale i nie popekane
- M40 1,8 Problem z odcinka
-
318 dziwny problem z obrotami.
a kompa od którego silnika masz?
- Guma??
-
koło zamachowe e36 1.6 - 1.8 czy pasuje?
a po co te kombinacje??:)
-
2.5 bez vanos NIE CHCE ODPALIĆ
ktos cos musial mieszac w elektryce, nie ma chu... poswiec chwile i obejrzyj dokladnie wiazke, zaczynajac od sterownika az do pod kolektor ssacy
- Guma??
-
Kolejny problem 318i pada akumulator
jak aku masz tak padniety ze nie ma skad wziac produ to jest i brak iskry, to nie diesel ze nie potrzebuje ciaglego produ na swiece