Treść opublikowana przez kamil560
-
BMW e36 320i M50B20 dziwny szum
moze loztsko oporowe lub zobacz czy masz olej w skrzyni
-
brak mocy w bmw e36 2.0i
sprawdz cisnienie na baniakach
-
SWAP 316 - 320i pilne pytanie o EWS
co do siemensa to muszisz miec wszystko ori czyli sonda z tego co pamietam z oznaczeniem 5wk9 czuj niki tez itp
-
3/4 chinskiego gow... a niby ori
kamil560 odpowiedział(a) na kamil560 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAutko sprawne doinwestowane sporym kosztem !! - Lampy 800 zł xD - zawieszenie 1200 zł - tłumik z ładnym wyziewem basowym 900zł :mad2: - kierownica zegary 900 zł :duh: :duh: - spojlery m pakiet 1300 zł :duh: :duh: zadzwonie i zapytam sie jakiej firmy ma te zegaty lub m pakiet ha aa no i zawieszenie ;) wszystko na alledrogo kupic mozna za 1/3 cen które podal i pewnie tak sam zrobil
-
316 Czy to nie zaszkodzi ?
to jest chyba milionowy temat zalozony bez sensu!!! czy kolega nie umie korzystac z wyszukiwarki :mad2: :mad2:
-
3/4 chinskiego gow... a niby ori
kamil560 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażm pakiet to chyba nie jest ... http://allegro.pl/najladniejsze-bmw-e36-coupe-kolor-kameleon-lpg-i2192730249.html w ogole jaki klamca moim zdaniem
-
325 m50-dziwny dzwiek silnika
kolego to slychac w tylnej czesci silnika, tak jak by 5-6 gar
-
Drążek zmiany biegów pomocy...
poduszki silnika sa takie same jedynie skrzyni sa inne w coupe z tego co wiem
-
Silnik m50b20 sterownik siemens wymagany sygnal z alarmu
gorszego slnika nie mogles kolego wsadzic?? moze czujnik polozenia walu jest uszkodzony albo nie podlaczyles wszystkiego.ja mam taki silnik z tym kopem na czesci http://allegro.pl/bmw-m50b20-siemens-silnik-na-czesci-5wk9-ms40-1-i2189893010.html
-
325 m50-dziwny dzwiek silnika
nikt nic nie wie co to moze byc ??
-
318 dość głośne stukanie w silniku
m43 ??
-
325 m50-dziwny dzwiek silnika
vanos to ja wiem ze siedzi ale ten dzwiek wczeniej nie wystepowal, na poczatku jak go pale to slychac dobrze
-
325 m50-dziwny dzwiek silnika
koledzy, zrobilem Swapa wszystko chodzilo spoko, poskladalem wszystko zeby sprawdzic czy odpali(dlatego jest tak troche na zywca wszystko podlaczone) bo silnik stal u kolesia 4 lata, wszystko bylo dobrze nawet dwa razy sie przejechalem zeby zobaczyc czy jest ok, i jak wrocilem drugi raz zacząl dziwny dzwiek sie wydostawac z pod maski taki jak na filmiku : przy odpalaniu taki jak by gwizd, swist nie wiem jak to nazwac http://www.youtube.com/watch?v=0JtQbIC-hNc jakies propozycje?? aa po tym wymienilem, bo po to bylem sie przejechac zeby go rozgrzac i olej nie pomogl aa i czy zimny czy cieply to jest to samo zaczyna sie tak przy okolo 3 tys , jak byl ostanio zagrzany to dalem mu prawie do odcinki i jak schodzil z obrotów to w granicach 2 tys jest takie hmm male szarpniecie i dzwiek ustaje i wszystko wraca do normy, ogolnie trzyma obroty, nie faluje nie szarpie itp, sciagnelem pokrywe i myslalem ze cos moze wpadlo (chodz malo prawdopodobne ale zoabczylem i wszsytko ok , wszystkie krzywki sprawdzilem, głowica żółciutka i czysta strasznie az sei zdziwilem :) a dzwiek dalej jest :(
-
Drążek zmiany biegów pomocy...
wlasnie o tym mowie ;P
-
Drążek zmiany biegów pomocy...
drazek dobrze wsadziliscie ?? popraw tytul moze tarcze zle wsadziliscie :P
-
318is felgi, przycieranie, sprężyny
kup gumy w spezyny
-
e36 316 m40 dzwigienki problem pytanie !
kolego spaw jest tardy ale nie az tak jak ogi material, moim zdaniem jak zacznies spawac to dzwigienki straca swoja wlasciwosc
-
1.6 sedan przeciekający szyberdach
ja chyba przednimi wyciagalem, siedzenie na maksa kładłem i dopiero
-
bmw e36 pytanie do was czy warta jest tych pieniedzy
kamil560 odpowiedział(a) na ArturFunE30 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażna poprzedniej stronie masz rozkodowany VIN a druga rzecz zobacz skad pochodzi auto
-
318i swap na M50B20 nie ma iskry i prądu na pompie paliwa
pisales cos z kablami przy aku, do plusa ma isc jeden gruby i jeden cienki, drugi cienki ma isc pod wtyczke ktora jest kolo aku taka okrakla i ten kabel ma isc do masy
-
1.6 sedan przeciekający szyberdach
kreta wsyp ;p nie no zartuje, raczej musisz sciagnac podsufitkę i szyber w tedy dostaniesz sie do tych rurek
-
316i Dudnienie koła tylnego , łożysko ?
masakra :mad2: :duh: :duh:
-
318i swap na M50B20 nie ma iskry i prądu na pompie paliwa
wszystko pasuje ja do swojej e36 zrobiłem swapa z 1,8 na 2,5 bez zadnych kombinacji , zreszta poprzednie 5 swapow tez poszlo bez problemow
-
316i Dudnienie koła tylnego , łożysko ?
podnies auto i zakrec kolem ale moim zdaniem to to jest wina opony przerabialem ten temat kilkakrotnie
- Jaki silnik wybrac w e36