Treść opublikowana przez kamil560
-
[e36 m43b16] Wycieraczki zatrzymują się w złym miejscu
zrob jak to kolega KRIS Ci napisal.
-
nie odpala, za duże obroty
kolega wyzej ma racje mi kiedys 1,8 na trasie przy sredniej prędkości 150-170 non stop okolo 8 litrow, tylko ze sama benzyna gazu silnik nie widzial, moim zdaniem to bardzo dobry wynik. a co do blosa to polecam :)
-
Duże spalanie, falujące obroty i przerywa E36 1.6 m43 Pilne
no ale bez przesady :) 20 ?:D
-
Duże spalanie, falujące obroty i przerywa E36 1.6 m43 Pilne
mi moja m40b18 na autoamcie palila 16 -18 gazu i zmienialem sonde, przeplywke itp okazalo sie ze parownik byl juz do bani i trzebabylo albo kupic nowy albo tak jak kolega wczesniej napisal kupic zestaw naprawczy i wymienic srodek(membranę i te inne bajerki )
-
BMW E36 316 M40 wymiana silnika kilka pytan!
ja pisalem koledze ze mam m43b16 ale troche daleko mieszka ode mnie
-
318i M43 kontrolka rezerwy
a co kolega ma zamiar jezdzic na rezerwie ??
-
[E36 1992] Co można zrobić z rozszerzoną wiązką kabli?
hmm a jaki sens byl by w podgrzewaniu najmniejszych szybek ?/ ;p
-
[E36 1992] Co można zrobić z rozszerzoną wiązką kabli?
a mzoe to po prostu antena jest ??
-
325tds nadmuch tylko na nogi
wiec nie potrzebne nerwy :P to dobrze ze dziala, musialo cos nie stykac na kablach Pozdro!!
-
318i M43 kontrolka rezerwy
jezdzij do konca i zobaczysz :P chyba cos okolo 10 ale jak sie myle poprawcie mnie :)
-
316i compact zerwana linka maski!
mi sie chyba z 3 razy taka przygoda przydarzyła i jakos nie mialem problemów, najlepiej jak by ktos z forum przyjechał i Ci to zrobil ... :mad2: :mad2: czasem mam wrazenie ze ludzie nic nie chca zrobić od siebie ...
-
[E36 1992] Co można zrobić z rozszerzoną wiązką kabli?
moze np. instalacja szyb elektrycznych do tylu?? nie wiem szczerze mowiac :P
-
[E36 1992] Co można zrobić z rozszerzoną wiązką kabli?
moim zdaniem predzej bedziesz mial wiazke pod klime, lub wzmacniacz ori no ciezko powiedziec :)
-
Problem z opuszczaniem szyby,przód,sedan e36
troche checi i sie wszystko da;) dobrze ze dzialaja, następnym razem spróbuj własnych sil przed pytaniem sie na forum :P pozdro :)
-
E36 316i Wskaźnik na czerwonym polu
weź jeszcze zrób dla pewności test zegarów
-
E36 316i Wskaźnik na czerwonym polu
wymien i dobrze odpowietrz, a wiesz jak ?? :)
-
Problem z opuszczaniem szyby,przód,sedan e36
bez rozebrania sie kolego nic nie dowiemy, jak sam widzisz ile moze byc przyczyn a to tylko szyba :P
-
Problem z opuszczaniem szyby,przód,sedan e36
rozbierz i zobaczysz ze naprawisz sam :) powodzenia!!
-
Problem z opuszczaniem szyby,przód,sedan e36
sciagnij boczek i zobacz co sie dzieje, bo tak to mozemy gdybac ile sie tylko da
-
325 wiazka silnika M50b25 - podlaczenie ?
nikt nie wie nic na ten temat?? :(
-
Problem z immo
to jest ori ews?? czy jakis dokładany ?? bo zdjecie mega duze i wszystko widac :P
-
Kolejny problem z odpaleniem 320
a jedna czujnik :P
-
Problem z opuszczaniem szyby,przód,sedan e36
elektryczne czy manual??
-
BMW 316I Compact
kolego jesli zapalisz zimny silnik i bedziesz czul ze od razu robia Ci sie cieple weze i chlodnica to czyli masz termostat walniety
-
nie odpala, za duże obroty
mi m40 palil 17-18 xD okazalo sie ze parownik byl zajechany i niewyregulowany