Treść opublikowana przez kamil560
-
Jak zacholować e36 bez ucha ??
ja mam ucho do sprzedania ;)
-
jaki dyfer do e36 2.5 benzyna
ja w m40 mam dyfer od 2,5 i na 3ce 140 km/h przy 6 tys
-
[e36] 328i Problem z wiązką silnika !!
moze odlacz wszystko i daj komus jak nigdy nic ;)
-
320 Liqui Moly który wybrać?
n temat olei bylo setki tematów... nie wiem po co ludzie zakładają nowe tematy, czasem mam wrazenie ze tylko po to by sie"pochwalić" ze cos sie robi w aucie... mozecie mnie teraz zjechał z góry na dól ale pisze to co mysle...
-
SKRADZIONO BMW POMOCY!!!!!
troche dziwne jest to ze niby na TWOICH BLACHACH ktos jezdzi skradzionym autem, nawet gdyby ktos kupil i nie wiedzial o tym to przeciez musi do 30 dni przerejstrowac auto na siebie, a dowod rejestracyjny kto ma?? tY czy tez go nie masz??
-
318is Pęknięta uszczelka pod głowicą ? Białe plamki
koszty to mniej wiecej takie ze robocizna okolo 200-400 zł planowanie moim zdaniem konieczne +/- 200/300 ze sprawdzeniem szczelnosci gniazd itp + koszty oleju i plynu
- centralny zamek
-
320i Zakup z usterkami.
jak bys chcial mam czesci do e36, poduszki tez mam i inne bajery :) podaj cene jaka koles chce za auto i jak mozesz foty jakies
-
e36 318i Dudnienie podczas hamowania
podnies auto i lekko krec kolem reka, jesli bedzie w jednym miejscu wiekszy opor to raczej tarcze
-
kasowanie inspekcji
i nastepnym razem uzyj szukaj :mad2: :mad2:
-
e36 318i Dudnienie podczas hamowania
a nie czujesz pulsowania na pedale?? moze tarcze krzywe? albo cienkie juz sa i jak sie zagrzeja to zaczynaja "falowac"
-
ustawienie zbieżności E36 316
kolego ale tam pisze ze to sruba mimośrodowa...
-
ustawienie zbieżności E36 316
co ty tu siejesz dezinformacje,zbieżność reguluje się osi przedniej i tylnej.Jak wymienisz tuleje wahacza wzdłużnego w progu to zrozumiesz. I nie rozumiem co ma tylna oś skrętna do zbieżności. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CA31&mospid=47436&btnr=33_1004&hg=33&fg=30Wahacz(nr.1) jest przykręcony śrubą(nr.18) do wspornika(nr.17) na którym reguluje się zbieżność tylnego koła.Po każdej wymianie częsci nr.4 trzeba to regulować Zbieżność tylnej osi trzeba robić już w większość aut na rynku np. w Fordzie Focusie.Każde auto z zawiasem wielowahaczowym ma regulację. no koledzy odnawia temat i pytanie czy ta śruba o nr 10 w zalacziku podanym przez kolegę wyżej wyprostuje mi kola z tylu ( sorry ze to tak nazwalem) ale kurde myslalem ze mam walnięte sprężyny i wsadziłem drugie ktore mialem w innej budzie i auto dosyc wysoko siedzialo, wrzucilem je do obecnej e36 i zero zmian, felga ori 15 na oponie 195/60! 15 i chowa sie z dwa cm w nadkole... wkurza mnie to bo tyl jest nizej niz przód a to wyglada ochydnie!
-
318 dość głośne stukanie w silniku
jesli masz m40 to moim zdaniem remont mija sie z celem
-
316 m40 dusi sie
swiece kiedy wymieniales?
-
BMW E36 2.5 TD Wyciek płynu chłodniczego
ale koledzy moim zdaniem jesli uszczelka jest walnieta to pierwsze co trzeba zrobic to ja wyglada korek i bagnet, jesli jest maslo to wiadomo od razu ze glowica lub uszczelka, a przeciez jak sie sciaga glowice to ja zawsze daje do sprawdzenia planowania itp
-
Problem z odpowietrzeniem 320
jeszcze musisz dac nagrzewnice na cieple powietrze :) i dopiero odpowietrzaj
-
[E36] 318i m43 wolne nagrzewanie się
http://allegro.pl/termostat-wahler-bmw-e30-e36-e28-e34-e23-e32-z1-i2084901026.html ??
-
[E36] 318i m43 wolne nagrzewanie się
wymien termostat i bedzie dobrze strac kolego te 40 zł i po sprawie
-
E36 SWAP z 2.0 vanos na 2.5 vanos
kolego jak robisz swapa to zrob to dobrze, nie ma co kombinować, wszystko musi byc w zestawie, wtedy nawet cos pozniej Ci nawali idziesz i kupujesz do danego modelu a nie bedziesz sie zastanawial dlaczego nie chodzi, a moze to byl czujnik z siemensa a moze z boscha Mija sie to z celem, zakladaj wszystko z boscha i spokuj
-
[E36] 318i falujace obroty i szarpanie 2,5 tys obrotow
sciagnij pokrywe zaworów i zobacz na kzywki na tym cylindrze na ktorym jest slabsza kompresja, stawiam na wytarte krzywki bo pownie rurka od smarownia walka jest zatkana
-
E36 SWAP z 2.0 vanos na 2.5 vanos
ale z tego co wiem sterownik siemensa nie podejdzie do wiazki z boscha
-
Problem z odpowietrzeniem 320
nie na termostacie tylko na zbiorniczku kolo korka wlewu plynu
-
318i Brak napięcia na pompce paliwa.
kolego pompka ma przekaznik, z tego co wiem nie ma bezpiecznika do niej, ale moge sie myslc, moze po prosu pompa do wymiany?
-
E36 SWAP z 2.0 vanos na 2.5 vanos
do akumulatora ma isc jeden gruby i jeden cienki do plusa, jeden cienki do masy kolo wtyczki na kielichu