Treść opublikowana przez kamil560
-
maglownica bez wspomagania e36
silnik mial zmieniany jak widac po VINie Art. Wartość Numer podwozia WBACA11040AJ16615 Kod typu CA11 Typ 316I (EUR) Typoszereg E E36 (4) Seria 3 Rodzaj konstrukcji LIM Układ kierowniczy LL Drzwi 4 Silnik M40 Pojemność skokowa 1.60 Moc 73 Napęd HECK Skrzynia biegów MECH Kolor TIZIANROT (315) Tapicerka (0465) Data prod. 1992-06-25 Składanie Wyposażenie Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S210A ANTI-BLOCKIER-SYSTEM ( ABS ) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy S301A DIEBSTAHLWARNANLAGE MIT ZV Autoalarm S680A RADIOANTENNE MANUELL Antena radiowa ręczna S687A RADIOVORBEREITUNG Instalacja radiowa L811A BELGIEN-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Belgia S848A ERWEITERTER KABELBAUM Rozszerzona wiązka kabli S899A EXPORT-FAHRZEUG optyczne podawanie sygnałów do DWA
-
[M50 Vanos] Dziwny dźwięk po odpaleniu [filmik]
na twoim miejscu zrobil bym tak, sciagnał padek któryt napedza wszystko i jezeli bedzie spokój to bedziesz wiedzal ze albo alternator, pompa albo moze napinacz, rolka, zdejmij pasek zeby wykluczyc silnik, raczej to wina osprzętu jest
-
maglownica bez wspomagania e36
e36 bez wspomagania??
-
E36 318i m40 Prędkość maksymnalna 140km/h
nie klepia Ci zawory??
-
[e36] 318TDS nie przepływa paliwo na 2 część zbiornika
a moze ktos wczesniej rzezbil cos przy pompie, wogole to jest ori pompa??
-
M43b16 Strzaly na benzynie
odme?? przewód jest nowy ale ta podstawka stara
-
M43b16 Strzaly na benzynie
cewki zmieniłem wraz z kablami i świecami z jeżdżącego m43 i lipa
-
M43b16 Strzaly na benzynie
jutro wezme skrece jeszcze raz wszystko i kupie plaka :D to bede sprawdzal, teraz jest pytanie takie, mam okazje kupic silnik IS m42 180tys przejechane za dobre pieniadze i nie wiem czy jest sens sie bawic w to, ale najpierw chcial bym dojść co jest tu nie tak
-
Szarpie przy ruszaniu i podczas jazdy
podpora walu albo guma laczaca wal ze skrzynia Łacznik elastyczny
-
M43b16 Strzaly na benzynie
wiem ze dziwna, jeszcze mysle nad zmiana listwy calej ale jak nie to to juz nie wiem, zostanie podlaczenie pod kompa
-
M43b16 Strzaly na benzynie
koledzy mam problem taki ze kupilem comapkta i byl tam gaz, pierwsze co zrobilem wywalilem instalacje bo nie chce gazu, problemem bylo to ze silnik nie chcial odpalic na benzynie, wymienilem pompe bo byla walnieta i teraz jest tak: \ odpalam i trzyma w granichach 1300-1500 obrotów na jalowym na zimnym i na cieplym to samo, jak sie zagrzeje zaczyna falowac, zmieniłem przeplywke 3 sztuki to samo, krokowca tez(tu jest krokowiec w przepustnicy) bez zmian, czujnik temperatury (czarny) zmienilem 3 razy, zmiana czujnika polozenia walka tez nie pomogla, jesdynie czego nie zmienilem to czujnika który jest kolo tego czarnego, tutaj jest na 4 piny i go nie mam zeby zmienic, ale jak go odlaczylem bylo jeszcze gorzej, nie mam pomyslów, jak dodaje gazu to wali w wydech albo w kolektor.jakies pomysly??
-
E36 318i m40 Prędkość maksymnalna 140km/h
jak ci sie kreci do 4 tys to podejzewam ze masz juz wytarty walek ..
-
316i - wymiana głośnego tłumika na cichy
daj meila to jutro wysle Ci foty ok?
-
316i - wymiana głośnego tłumika na cichy
no to Ci mowie ze zalóż pierw oryginalny koncoy tlumik i zobaczysz jak bedzie chodzil, raz wycinalem kolesiowi kata i wstawil cos podobnego do Ciebie i koncowy tlumik ten co byl i taki metaliczny dzwiek bylo slychac, bo kat troche tlumi i dlatego tak bylo slychac,
-
316i - wymiana głośnego tłumika na cichy
kolego nie chce Ci nic wciskac, moze najpierw zalóz koncowy ori i zobaczaczysz jak bedzie chodzil a foto wysle Ci jutro na PW
-
e36 2.5 nie ma iskry pompa paliwa nie dziala
w momencie kiedy przekrecasz kluczyk na start pompa sie wlacza
-
316i - wymiana głośnego tłumika na cichy
pewnie jakies cos ala kat zeby na przegladzie przeszlo, coupe od compakta duzo sie rozni ale wydech z coupe do sedana jest chyba ren sam jak sie nie myle. do coupe tez bedzie prawdopodobnie caly wydech, koncówke mam w razie czego ori do sprzedania
-
316i - wymiana głośnego tłumika na cichy
kata kupisz za okolo 400 zł takie +/- mocy nie odczujesz zadnej, jedynie dzwiek sie zmieni, moze szukaj gdzies kogos kto bedzie miał caly oryginaly wydech, to jest sedan czy coupe czy compakt?? bo mozliwe ze bede mial caly od poczatku do konca ori wydech katem
-
316i - wymiana głośnego tłumika na cichy
załóż ori :) jesli masz sedana to mam na sprzedarz ori aa i zobacz czy masz kata bo jak nie to nawet jesli wstawisz ori końcowy tłumik a zamiast kata bedzie wstawiona rurka to bedzie taki metaliczny dzwiek troche, a jak nie to bedziesz mial cichy ori wydech :)
-
E36 m52 b28 jak zdjąć wiskozę???
sorry kolego:D kazd moze sie pomylic xD :mad2: :mad2:
-
E36 m52 b28 jak zdjąć wiskozę???
tam jest lewy gwint...
-
E36 m52 b28 jak zdjąć wiskozę???
przed odkreceniem weź cos dlugiego metalowego i uderz mlotkiem w nakretke, pare razy z róznych stron
-
Wymiana zaweiszenia e36 Compact na 40/40
weź wyciągnij całkiem sprezyny :cool2: :cool2: po co będziesz ciął??
-
wymiana sprzęgła w 325
wyjasni mi ktos co ma klima do sprzegla?? bo naprawde nie wiem, wymieniałem kilka sprzęgieł w e36 fakt bez klimy ale nikt nigdy nie zapytal sie sklepie czy auto ma klime
-
coś wali przy gwałtownym ruszaniu
albo wyrwany dyfer, kumpel w coupe 3 razy zalatwil tak przy 2,5 silniku