Treść opublikowana przez Yaza
-
[E39]Sprawdzenie jeża
Jeż , jeżem a akumulator swoj drogą chodzi. U mnie to było tak...mogła stać i tydzień jeżeli nie dotykałem kluczyka i odpalała, ale...wystarczyło posiedzieć chwilę, światło wewnętrzne, muza 10 minut i rano zonk...kabelki w ruch. Wymieniłem akuku i po problemie. Stary stracił pojemność! P.S Dodam jeszcze że gdy ustawiłem webasto na włączenie dwa razy w ciągu dnia to kable były murowane i szukałem przyczyn w elektryce. Po wymianie aku wszelakie problemy jak ręką odjął. :cool2:
-
Problem z nawiewem, jeżem
Jeżeli ktoś lubi dłubać to dlaczego nie spróbować naprawić jeża. Mój po "regenaracji" chodzi już ponad rok. :D
-
Problem z termostatem niedogrzany silnik
Niezależnie od warunków panujących na zewnątrz silnik musi mieć odpowiednią temperaturę . Na moje oko to masz do wymiany termostat główny. Jest jeszcze termostat EGR którego niewłaściwe działanie objawia się spadkiem temp płynu chłodzącego podczas długich zjazdów (mój przypadek). Wymieniłem oba i w warunkach zimowych północno-skandynawskich przy temp. poniżej -20 wskaźnik stoi na baczność :cool2:
-
zmieniarka cd nie czyta płyt
A czy ten wynalazek obsługuje Tagi mp3?
-
parowanie telefonu z Bluetooth BMW Z4
Masz w telefonie ustawione żeby automatycznie nawiązywał połączenie?
-
[e39] 530d 2003r. Kontrolki (przy navi). Co oznaczają?
i tak ma być
-
[e39] 530d 2003r. Kontrolki (przy navi). Co oznaczają?
Od bluethoot są one te kontrolki diody
-
Dziwne zachowanie Automatu Pomocy???
Abs Asc korzysta z tych samych czujników. Skrzynia może świrować.
-
Następujący błąd automatycznej skrzyni biegów
Sprzęgło konwertera nadmierny poślizg. Być może tylko coś z zaworem lookup, lub konwerter do regeneracji.
-
POMOCY, SZUKAM E39 540 Z 1997 Z DSC
A po czym Kolega wnosi że ma?
-
Skrzypienie z przodu...
No ta...dubel bubel....
-
Skrzypienie z przodu...
A może jakby z...amortyzatorów :norty: skrzypiło.
-
Skrzynia Biegów
A w czym to się tak stało... :roll:
- Wyrzuca olej bagnetem
-
Problem z tv
A nadają jeszcze analogowo?
-
(e39)530i przydatnosc oleju
Przepraszam za sarkazm jeżeli ktoś poczuł się urażony. Służąc ku chwale ojczyzny w latach 88-90 było wiele samochodów tak zwanych "konserw" czyli przygotowanych na armagedon i wymieniano w nich olej raz na trzy lata, żedne tam wynalazki superol i selektol dla przypomnienia. Wychodzi więc na to że owe oleje biły na głowę teraźniejsze superprodukty trwałością czy jak? Znaczy że co...po roku super olej za 250zł (4l) pokryje się pleśnią. Jezeli nie nasypało się do otwartej bańki syfu to dokup te 5 litrów taniej, o ile to co kupujesz jest tym co na naklejce, zmieszaj z resztą i w drogę.
-
Wzmacniacz/tuner Becker BM54 (gra/trzeszczy jedna strona)
A Ja uważam że jeżeli ktoś się zna na elektronice to sobie poradzi jest w necie wiele na ten temat informacji, a jeżeli nie to da zarobić innym. I nikt nikomu biznesu nie psuje
-
(e39)530i przydatnosc oleju
Już się nie nadaje, gaz się ulotnił...buehehe
- Amortyzatory przednie.
-
brak cisnienia w układzie paliwowym
Jak pompa podprogowa burczy to ma stan przed zawałowy. Jest jeszcze po drodze filtr paliwa.
-
[E39] zmieniarka cd i odtwarzanie mp3
Czy wszystkie BM54 trzeba reflash'ować czy może wychodziły modele z nowym firmwarem? Pytam o e39 oczywiście.
-
pompa paliwa oryginał czy zamiennik
3,4 to w granicach normy. Jakie masz objawy?
-
Rzuca na koleinach i pływa tył auta
Na takich laczkach będzie pływać.
-
Kontrolka Oszczegawcza Czerwony wykszyknik
"nie" z czasownikami piszemy rozdzielnie. Amen!
-
[E39] Kontrolka Airbag
...albo auto po dzwonie, wiele przyczyn...