Treść opublikowana przez Yaza
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
W Menu głównym (zaznaczam że jest taka opcja :norty: ) ustawiasz czy mapa ma być na pełnym czy dzielonym ekranie. Jaki masz czytknik? Jeżeli MK3 to jest coś takiego jak mode2 podczas nagrywania softu. A mapy chodzą?
-
Problem z navi MK3 a woda dostająca sie do bagaznika E46
A może ta woda się tam skrapla :norty:
-
e39 530d za niskie ciśnienie doładowania
Razem z atmosferycznym :norty: Prawidłowe doładowanie wynosi 2.1- 2.3 bara . czyli po odjęciu atmoserycznego 1.1 do 1.3bara :cool2:
-
Strasznie parują mi szyby.
Sprawdź czy pobiera ci powietrze z zewnątrz.
-
Webasto
A czy aby w ThermoTop C nie brakuje pompy płynu chłodzącego? To raczej Z-ka nie miała pompy :mad2:
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Dzięki za info że są jakieś zmiany na lepsze a trud włożony w poszukiwania i dostosowywania mapy do swoich potrzeb nie poszedł na marne :cool2:
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
1) W Ultra ISO wybieramy Narzędzia-Konwertuj-Wybierz plik obrazu do konwersji (tu wybieramy plik z rozszerzeniem .dvd z naszego folderu gdzie siedzi sobie mapka), Ustawiamy folder wyjściowy, format na ISO czy jaki tam kto woli i jazda :norty: 2) Cieszymy się obrazem Mapy :cool2: Czy może ktoś podać aktualne radary na PL i EU? Byłbym wdzięczny, no i podzielcie się uwagami co nowego wnosi mapa na polskich drogach (czy wogóle jest Polska :duh: ) bo ja nie mam jak.
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Wywal pliki językowe z folderu NCCBEUFNM_EU_20090916 oprócz ENG a zmieścisz na jednowarstwowej. Ja nagrywam na markowych Sony, Verbatim ,DVD+R programem nero8 prędkość x2,4 bo wolniej się nie da, raz nagrałem x4 i również chodziła. Zresztą nigdy nie miałem problemów czy to z mapami, czy taż ze zmiana softu (MK4) :cool2: A softy do testów nagrywam na CD-RW x8 (to najniższa prędkość w nero dla mojej płyty) :norty:
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
A mapkę 2010-1 znajdziecie Tu
-
BMW Road Map Europe Prof 09-1
Wywal z płyty pliki językowe i będzie 4,3 GB a wtedy na jednowarstwowej się zmieści :cool2:
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Nie chodzi o płytę, próbowałem edytować litery hexedytorem :duh: ale lipa. A edycja navtweak-iem jakoś też mi nie idzie eeech... :nienie:
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Dobra, pomocy :( bo nie ogarniam tego. Pokazuje mi błąd CRC :mad2:
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Hmm....u mnie nie było polskich znaków. Dziwne... A co do ikonek to również próbowałem ale zawieszały mi navi, co chwila następował restart więc pozostałem przy starych. Czym konwertowałeś? U mnie po zaimportowaniu pliku w Navtweaku nie mam ł, ś, ć , ż czy tak ma być? Przepraszam że tyle pytam ale przez te zabawy z soft zmieniałem chyba ze 30 razy, póki co bezproblemowo ale...jak się coś udoskonala w nieskończoność to w końcu można to zepsuć :norty:
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
W jakim formacie (kodowanie) utworzyłeś plik .txt dla Polskich znaków?
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Tak mi coś właśnie świtało że już gdzieś to widziałem ale nie mogłem się doszukać :mrgreen:
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
http://www.e38.org/nav/ zerknij tutaj. BMW_NaviSoft_KeyCD_Clone_cd.rar chyba chodzi o ten key, ale głowy nie daję :nienie: Hmm....nie mogę tego otworzyć chyba coś jest nie tak z tym keyem :duh:
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Spróbuj v.21
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Przejżałem soft od Stinga i można tam co nieco poprawić. Jeżeli pod Francuski w Navtweak zaimportujemy Polski pliczek wyeksportowany z GB to po wyłączeniu powiadamiania o radarach na monitorze navi nadal będziemy mieć menu po polsku. Analogicznie z plikami audio w folderze 0507 (w voices),eksportujemy GB_F.CSF, frazy #8 i #9 usuwamy (wstawiamy 2) zmieniamy na F_F.csf importujemy i podmieniamy orginalny F_F. Efekt jest taki że navka cały czas mówi po naszemu. Ps. Opis do Mk4 Z językami GB, F, D.
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
http://chomikuj.pl/sting2000 Tu jest Stinga, do Stringa ne znalazłem :|
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Sprawdz Navspekiem czy w sofcie w folderze 0507 w pliku gb_f.csf (jeżeli masz podmienione GB na PL oczywiście) posiadasz we frazie #8 i #9 ostrzeżenie o radarach. Własnoręczne przygotowanie mapy z radarami jest naprawdę proste. Ja użyłem 2009-2 i jest git. :norty:
-
Swieci się kontrolka z poduszek.
Albo myszy :norty:...przecież napisał że napinacze.
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Witam. Jestem w trakcie testowania przerobionego własnoręcznie softu, wszystko prawie gra, ale...prawie. Pytanie dotyczy powiadamiania o fotoradarach, czy u was po minięciu fotoboxa jest ponowne ostrzeżenie? Wygląda na to że ostrzeżenie występuje w jednakowej odległości zarówno przed jak i za fotoboxem. Obecnie mam w navspeaku zdublowane #8 i #9 może jeden z nich jest odpowiedzialny za błąd :norty: Co o tym myślicie? PS.Co jest odpowiedzialne za zmianę kolorów w navtweaku do MK4. Jest tam chyba 10 tablic, którą trzeba modyfikować?
-
[e39] 530d 2003r. Ksenon a światła drogowe.
porównaj ile wat mają ksenony , a ile Halogeny. Barwa światła to inna historia :norty:
-
Wymiana tulei/gum wozka?
Bez ściągacza ani rusz :|
-
POMOCY !!! pali i gasnie
Może coś z zaworem EGR nie halo i dusi silnik spalinami :?