Treść opublikowana przez Yaza
-
głośniki raz grają raz nie
Stawiał bym na zimne luty w okolicach końcówek mocy.
-
przy ilu zalacza sie turbina w 524td
Ja napisałem ja Yaza że nie masz racji nie ar_w :nienie: Ja ten kij w mrowisko...znaczy sie w turbinkę to niechcący... :worried: ... :nienie: im szybciej jedziesz tym dalej zalecisz na luzie... :mrgreen: Sorki za zamieszanie, wywód jednak był ciekawy i myślę że pomocny w ogarnięciu "załączania" turbo. Pozdrawiam.
-
Straszne bicie, co myslicie o tym- pomocy!!!
Ale co bije? :mrgreen:
-
przy ilu zalacza sie turbina w 524td
Ale się uśmiałem :D Dajecie porady innym a nie zncie elementarnych podstaw pracy silników turbodoładowanych :duh: Choć jeden uważał trochę na lekcji :clap: Tu kolega ma rację :clap: ...tu mylisz sie całkowicie. Z tą szybkością spalin to po części niestety prawda, jest jeszcze coś takiego jak ciśnienie gazów wylotowych, to turbinki baaaardzo lubią :mrgreen: . Aby autko zbierało sie całkiem żwawo wcale nie jest potrzebna pompa wtryskowa....co powiecie na common rail :twisted2: Są jeszcze turbodoładowane silniki benzynowe również bez pompy a do mułowatych raczej nie należą. Pozdrawiam :cool2:
-
Road Map Europe UPDATE Professional 09-1 - Posiadam!
Nie. Do E39 jest HIGH nie Prof...
-
Sens posiadania oryginalnego autotelefonu
Podstawa to czterocyfrowy cod do bluethoot w aucie. Wciskasz i trzymasz "buśkę" stacyjkę na 1 po 5 sekundach puszczasz buśkę. Powinny zapalić się trzy kolorowe diody (ja mam dużą). Wchodzisz w ustawienia blutooth w telefonie wyszukujesz urządzenia, łączysz z BMW, wpisujesz Cod o którym mówiłem wcześniej, wyłączasz stacyjkę. A i jeszcze jedno, jeżeli jest w aucie cały czas orginalny fon to Autko zawsze łączy się z nim jako pierwszym. Wył. go, wynieś...byle conajmniej 10m od auta.
-
Ile pali diesel 3.0 automat?
Tak jak przedmówca. Miasto to w głównej mierze Oslo zapchane , często zakorkowane z ograniczeniem do 50km/h i uwierzcie szybciej nie pojedziecie :mrgreen: (w korku). Trasa do Polski 1300km przez Szwecję, Danię, Niemcy w tym połowa dystansu złoty sześćdziesiąt na liczniku (tempomat) :mrgreen: 8,5l/100km. I Love the Car!
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
O to pytałem. Dzięki. :cool2:
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
:dance: :dance: :dance: Wielkie dzięki! Wszystko śmiga Panowie :clap: :duh: Jaka jest orginalna ściezka w SHELL bo nie zapisałem i musze odpalać Progmana ręcznie :mad2: Wzloty... :mrgreen: http://images44.fotosik.pl/60/56b585e81ed5c128m.jpg ...i upadki http://images30.fotosik.pl/324/05c33318370e5023m.jpg Dodam tylko że silnik miałem odpalony :worried:
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Dzięki Panowie. No właśnie że nie robiłem :D ale nie powinno być problemu. SSS zainstalowałem z klonu hdd wmvare. Ciekawe czy to wypali... :?
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
:cool2: Zainstalować na wmvare? :doh:
-
Sens posiadania oryginalnego autotelefonu
W pierwszej kolejności buśka, następnie kluczyk na 1 i po 3-5 s zwolnić. potrzebny jest fabryczny kod przypisany do tego auta. Ale jeżeli to cordless to lipa....
-
Sens posiadania oryginalnego autotelefonu
A próbowałeś powiązać Nokię bezpośrednio przez bluethoot z autem? Bo jeżeli ten siemens jest bezprzewodowy....
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Witam. Szanowni koledzy czy SSS będzie współpracował z Interfejsem VAG KKL? Jeżeli tak to jak to wszystko ustawić. http://images25.fotosik.pl/322/62d5cd57e714187fm.jpg http://images49.fotosik.pl/58/efc4abe241286c3cm.jpg
-
Coś piszczy przy turbinie 525d 177 KM
Co ja to chciałem :? Może się mylę lub w tablicach ETK jest błąd, dogłębnie tematu nie drążyłem.
-
523i [M52] Automat - szorowanie w kole
A jak przychamujesz lekko np. podczas delikatnego zwalniania to też szur, szur...? Może zacisk nie odbija :?
-
zegar wyłaczenie dzwięku
Jak się nie mylę to w ustawieniach, opcja memory.
-
Coś piszczy przy turbinie 525d 177 KM
Sprawdz mieszek podciśnieniowy który ciągnie owe cięgno :D Albo sie popsuł przedziurawił on albo wężyk który do niego dochodzi. Tak jeszcze pomyślałem czy tam nie ma czasem elektronicznej regulacji :doh:
-
530d uszkodzony wirnik turbosprężarki
Ciekawe gdzie podziało sie to co wpadło :doh: Na twoim miejscu przejżał bym również cały dolot tak na wszelki wypadek.
-
E 39 aux in jak podłączyc
TO może pomoże. :norty: Co prawda ab 09/2002... :?
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Witam. Panowie czy ktos podrzuci namiary na SSS?
-
530d uszkodzony wirnik turbosprężarki
Swoją drogą co mogło tak pokiereszować turbinę :| Ktoś w warsztacie zgubił śrubę czy jak.... A filtra jeszcze zostało trochę?
-
Aktywacja webasto w DIS v.44
Ano pisałeś :D
-
Aktywacja webasto w DIS v.44
W totka sie nie udało trafić niestety :D
-
Aktywacja webasto w DIS v.44
Strzelałem :D .