Treść opublikowana przez Yaza
-
BRAKE LT CIRCUIT (było CRUISE)- OWNER'S MANUAL - co oznacza?
Sprawdź poziom płynu chamulcowego, czujnik świateł stop i czujnik od ręcznego. Acha i jeżeli masz skrzynie manualną to czujnik sprzęgła. Kto wie... :?
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
;----------------------------------------------------------------------------- ; NetworkProtocol ; Description : Network protocol ; Default = NetworkProtocol = 192.168.68.1 ;============================================================================= ;TCP/IP Configuration [TCP] ;============================================================================= ;----------------------------------------------------------------------------- ; RemoteHost ; Description : server address/name ; Default = RemoteHost =OPPS ;----------------------------------------------------------------------------- Tak wygląda to u mnie pod OBD. To tylko sugestia, nie wiem czy ADS chodzi z uruchomionym Emulatorem głowicy czy nie?
-
525 TDS Touring - OPINIE
Jak umiejętnie wykorzystałem 200KM to 12 litrów zżarła :mrgreen:
-
BLOW OFF w 530dA co myślicie?
A jak już nie będzie PSSSSS....To będzie wiadomo że turbo pagibło :D
-
520 kopci na biało
Odłączenie odmy od filtra nic nie daje, a napewno jej nie udrożni. Jeżeli nie bierze płynu ani oleju to można zabawić się w zgadywankę.
- 520 kopci na biało
-
520 kopci na biało
Sprawdz turbinę, jak ją masz :D
-
Wybija ropę przy tankowaniu ...
Peter69 .Może pompa w zbiorniku, podobno są dwie. Organoleptycznie nie sprawdzałem.
-
tuner bm54 mozliwa naprawa - modyfikacja ?
Temat trochę stary ale znalazłem w necie widomość że te padniete końcówki można zastąpić przez standardowe TDAxxxx od SGS-thomson lub Philipsa. Jak by tak nad tym posiedzieć to kto wie...byc może te orginalne zalane to nic innego jak zwykłe TDA tyle że nie w obudowie MULTIWATT :?
-
525 TDS Touring - OPINIE
Po mieście zimą 7,4 litra taaaaa.....piękny sen. Tyle to moja na autobanie w niemcach pali przy 120 i tempomacie. Chyba mam coś zepsute :mad2:
-
530d regeneracja turbiny?
Co ma siła odśrodkowa do łopatek :? no chyba że łopatek ale wirnika :mrgreen:
-
525 TDS Touring - OPINIE
Lepiej nie czytać o TDeesie bo się odechce kupować :twisted: Jak szukałem info o E39 530d to byłem przekonany że one juz z fabryki popsute wychodzą....a jednak kupiłem :mrgreen:
-
problem ze wspomaganiem w 523 97'
Nie musi być sucho, nawet niewielki ubytek oleju może powodować buczenie.
-
530d Touring po FL - przeciek wody do kabiny.
Jak masz szyberdach to w słupku jest kanał. Może niedrożny? :?
-
Demontaż tapicerki przednich drzwi pasażera
Od wewnętrznej strony drzwi od strony słupka przedniej szyby w otworze nawiewu jest śruba.
-
co to za urządzenie? [foto]
To to srebrne to wzmacniacz audio :cool2: Tuner tv w kombi jest pod płytą bagażnika przy oparciach tylnych.
-
nazwy stacji radiowych
No i gitara :cool2:
-
nazwy stacji radiowych
Witam. Podejrzenia słuszne :wink: Bo w Niemczech stacje radiowe trzymają się specyfikacji RDS czego nie można powiedzieć o polskich... Ma taką strukturę...między innymi Programme Identification (PI) RDS dla dociekliwych :hand: PS. Proszę poprawić mnie jeżeli się mylę. Wydaje się że tunery (nie wiem czy wszystkie i jakie... :worried: ) są konstrukcjami dwugłowicowymi jedna odbiera to co aktualnie słyszymy a druga bezustannie skanuje eter i wyświetla znajdujące się w zasięgu inne stacje, dzięki czemu mamy szybki do nich dostęp i nazwę...mielibyśmy gdyby Polskie stacje nadawały poprawny PI a tak to mamy LOCAL. :|
-
[E46] Radio kasetowe odtwarzajace MP3
Jest i do BMW GROM-USB-BMW tylko ta cena :duh:
-
Radio się samo czasami włącza
Czy to nie czasem wiadomości drogowe się włączają? TP i TA (Traffic Programme / Traffic Announcement) spróbuj wyłączyć.
- problem z dmuchawą
-
głośniki raz grają raz nie
Oddaj komuś kto zna się na elektronice. Jeżeli nie jesteś zbyt biegły w temacie sam możesz więcej popsuć niż naprawić. Detali co do naprawy nie podam bo ich nie znam, objawy zaobserwowane u Ciebie wskazują między innymi na zimne luty. Pozdrawiam :hand:
-
wyżuca wode ze zbiorniczka wyrównawczego
Może byc uszczelka, może być zapowietrzony układ chłodzenia, może.... Nic nie piszesz w jakich okolicznościach. :?
-
ciekawy problem z uruchomieniem
A jak przełączasz dzwignie w inne pozycje to co się dzieje na wyświetlaczu?
-
Jak zalać i odpowietrzyć pusty układ hamulcowy ?
Silnik możesz odpalić, łatwiej pompować. Na marginesie dodam że miałem kiedyś przypadek nie odbijającego do końca tłoka w pompie chamulcowej a wtedy po zwolnieniu pedału pompa poprostu nie zassie płynu...i lipa.