Skocz do zawartości

Yaza

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Yaza

  1. Sprawdź poziom płynu chamulcowego, czujnik świateł stop i czujnik od ręcznego. Acha i jeżeli masz skrzynie manualną to czujnik sprzęgła. Kto wie... :?
  2. ;----------------------------------------------------------------------------- ; NetworkProtocol ; Description : Network protocol ; Default = NetworkProtocol = 192.168.68.1 ;============================================================================= ;TCP/IP Configuration [TCP] ;============================================================================= ;----------------------------------------------------------------------------- ; RemoteHost ; Description : server address/name ; Default = RemoteHost =OPPS ;----------------------------------------------------------------------------- Tak wygląda to u mnie pod OBD. To tylko sugestia, nie wiem czy ADS chodzi z uruchomionym Emulatorem głowicy czy nie?
  3. Yaza odpowiedział(a) na Jarek_Jarecki temat w E39
    Jak umiejętnie wykorzystałem 200KM to 12 litrów zżarła :mrgreen:
  4. Yaza odpowiedział(a) na MeWho temat w E39
    A jak już nie będzie PSSSSS....To będzie wiadomo że turbo pagibło :D
  5. Yaza odpowiedział(a) na pawlak261 temat w E39
    Odłączenie odmy od filtra nic nie daje, a napewno jej nie udrożni. Jeżeli nie bierze płynu ani oleju to można zabawić się w zgadywankę.
  6. Yaza odpowiedział(a) na pawlak261 temat w E39
    Właśnie.... :D
  7. Yaza odpowiedział(a) na pawlak261 temat w E39
    Sprawdz turbinę, jak ją masz :D
  8. Yaza odpowiedział(a) na marczello temat w E39
    Peter69 .Może pompa w zbiorniku, podobno są dwie. Organoleptycznie nie sprawdzałem.
  9. Temat trochę stary ale znalazłem w necie widomość że te padniete końcówki można zastąpić przez standardowe TDAxxxx od SGS-thomson lub Philipsa. Jak by tak nad tym posiedzieć to kto wie...byc może te orginalne zalane to nic innego jak zwykłe TDA tyle że nie w obudowie MULTIWATT :?
  10. Yaza odpowiedział(a) na Jarek_Jarecki temat w E39
    Po mieście zimą 7,4 litra taaaaa.....piękny sen. Tyle to moja na autobanie w niemcach pali przy 120 i tempomacie. Chyba mam coś zepsute :mad2:
  11. Yaza odpowiedział(a) na makaron87 temat w E39
    Co ma siła odśrodkowa do łopatek :? no chyba że łopatek ale wirnika :mrgreen:
  12. Yaza odpowiedział(a) na Jarek_Jarecki temat w E39
    Lepiej nie czytać o TDeesie bo się odechce kupować :twisted: Jak szukałem info o E39 530d to byłem przekonany że one juz z fabryki popsute wychodzą....a jednak kupiłem :mrgreen:
  13. Yaza odpowiedział(a) na BRABUS temat w E39
    Nie musi być sucho, nawet niewielki ubytek oleju może powodować buczenie.
  14. Jak masz szyberdach to w słupku jest kanał. Może niedrożny? :?
  15. Od wewnętrznej strony drzwi od strony słupka przedniej szyby w otworze nawiewu jest śruba.
  16. To to srebrne to wzmacniacz audio :cool2: Tuner tv w kombi jest pod płytą bagażnika przy oparciach tylnych.
  17. No i gitara :cool2:
  18. Witam. Podejrzenia słuszne :wink: Bo w Niemczech stacje radiowe trzymają się specyfikacji RDS czego nie można powiedzieć o polskich... Ma taką strukturę...między innymi Programme Identification (PI) RDS dla dociekliwych :hand: PS. Proszę poprawić mnie jeżeli się mylę. Wydaje się że tunery (nie wiem czy wszystkie i jakie... :worried: ) są konstrukcjami dwugłowicowymi jedna odbiera to co aktualnie słyszymy a druga bezustannie skanuje eter i wyświetla znajdujące się w zasięgu inne stacje, dzięki czemu mamy szybki do nich dostęp i nazwę...mielibyśmy gdyby Polskie stacje nadawały poprawny PI a tak to mamy LOCAL. :|
  19. Jest i do BMW GROM-USB-BMW tylko ta cena :duh:
  20. Czy to nie czasem wiadomości drogowe się włączają? TP i TA (Traffic Programme / Traffic Announcement) spróbuj wyłączyć.
  21. Yaza odpowiedział(a) na kolalysy temat w E39
    Wgląda na "jeża"
  22. Oddaj komuś kto zna się na elektronice. Jeżeli nie jesteś zbyt biegły w temacie sam możesz więcej popsuć niż naprawić. Detali co do naprawy nie podam bo ich nie znam, objawy zaobserwowane u Ciebie wskazują między innymi na zimne luty. Pozdrawiam :hand:
  23. Może byc uszczelka, może być zapowietrzony układ chłodzenia, może.... Nic nie piszesz w jakich okolicznościach. :?
  24. Yaza odpowiedział(a) na Pikon temat w E39
    A jak przełączasz dzwignie w inne pozycje to co się dzieje na wyświetlaczu?
  25. Silnik możesz odpalić, łatwiej pompować. Na marginesie dodam że miałem kiedyś przypadek nie odbijającego do końca tłoka w pompie chamulcowej a wtedy po zwolnieniu pedału pompa poprostu nie zassie płynu...i lipa.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.