Treść opublikowana przez Yaza
-
zasilanie zmieniarki, przewod wake up
Trzypinowy to -,+, I-BUS magistrala...
-
tuner bm54 mozliwa naprawa - modyfikacja ?
Nie żebym się na tym znał ale wydaje się że owy rezystor decyduje o aktywacji AUX gdy zostanie wpięty w piny, a kondensatory (bateryjki :mrgreen: ) są tylko separujące. :hand:
-
Wymiana poduszek, napinaczy dalej błąd
W inpie jak się nie mylę powinno wyświetlić wszystko, jak nie to na DISa
-
Wymiana poduszek, napinaczy dalej błąd
Zależy od Ciebie.....w ASO wymienią i po sprawie tylko że to drogie ustrojstwo http://www.tav-autoverwertung.de/autoteileshop/product_info.php?products_id=704&language=en Są spece od crash resetów, ale czy bezpieczniej....decyduj.
-
Wymiana poduszek, napinaczy dalej błąd
...Fix, miałem na myśli naprawę choć nie jestem zwolennikiem. Moduł jest w tunelu środkowym tam gdzie nawiewy na pasażerów są, pod nimi. Trzeba tunel demontować...też mnie to czeka.
-
Wymiana poduszek, napinaczy dalej błąd
Moduł wymień (AIR BAG CRASH SENSOR UNIT)... albo fix
-
Jaki jest najlepszy olej silnikowy do 530i 2002r.
Lej co fabryka przepisała i będzie git. A było już o tym, było.... :duh:
-
Rzuca na koleinach i pływa tył auta
Nie wszystkie. Nivo to opcja :cool2:
-
530d czujniki prakowania..co jest grane?/
. To nie jest takie oczywiste. Mam jeden padnięty czujnik, sprawdzone Disem. Dioda na włączniku miga co komunikuje o usterce lecz reszta systemu działa poprawnie :|
-
Rzuca na koleinach i pływa tył auta
Hmmm....a jak tam amortyzatory? :doh:
-
Rzuca na koleinach i pływa tył auta
Faktycznie kapcie trochę wąskie i 15-tki jak do tego masz zimowe oponki a one jak wiadomo mniej sztywne na bokach....kto wie, warto spróbować i podmienić. 195 to rozmiar zalecany przez fabrykę? U mnie fabryka daje 225/55/16 i to zimowe :?
-
Rzuca na koleinach i pływa tył auta
Nic nie wniosę do wątku, ciekaw jestem tylko co teraz na diagnostyce wymyślą....trafią, nie trafią :duh:
-
przestało grać radio w e39 z dużą navi
..może przełącznik w pokrętle padł?
-
taki tam mały remoncik m50b25 (docelowo boost :lol: )
...a po? taaa.... :D
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Uruchamia IFHSrv32.exe
-
Problem z kabelkiem
Wygląda że będzie działało choć wróżka ze mnie żadna :mrgreen: A gdzie można kupić takie dvd i ten fejs?
-
Problem z kabelkiem
To zdjęcie jest pełne czy tylko fragment? :? Kabel będzie pasował jak podałaś tylko po co taki drogi, sugerując się zdjęciem służy do przesyłania jakiegoś sygnału sterującego coś (REMOTE) :worried: wystarczy zwykły cieniutki Jack. P.S Tak z ciekawości to do czego podpina się ten kabelek?:mrgreen:
-
Problem z kabelkiem
Ciężko zrozumieć intencje.... :mad2: Do czego ma być ten fejs, i jakie dokładnie kable rozpięłaś. Jeżeli myślisz że na czytniku DVD Navi da się oglądać filmy z płyt DVD to odpowiedź brzmi...:nienie: To to na zdjęciu to zwykły kabel audio z obu stron zakończony wtykami Jack :mrgreen:
-
nazwy stacji radiowych
Tam gdzie to autko produkują raczej z RDS problemów nie ma :mrgreen: . Ale brakuje trochę jakiegoś czytnika mp3, może to już rozpusta będzie ale taki żeby TAGi poprawnie wyświetlał :oops:. Macie może koledzy jakieś namiary na interface....taki pełnofunkcjonalny zamiennik zmieniarki cd na hdd,usb czy coś :doh:
-
e39 Benzyna czy TDS??
Dzieci to raczej nie palą wcale.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Bateria u mnie również gaśnie :? ale wszystko działa.
-
nazwy stacji radiowych
Czasem się przydaje nie twierdzę że nie :wink: sam nie tak dawno słuchałem hiciorów ze starych zapasów i powiem że wiele mp3-rójek czasem brzmi gorzej :D No ale niestety rozdział CC już zamknięty jest... http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f1/Tdkc60cassette.jpg ależ to czasy były :mrgreen:
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
No niestety ale w mojej wersji nie było tego pliku. Więc przez to nie wiedziałem czy go wrzucać czy nie. Ściągnąłem więc go teraz wrzuciłem i dalej ten sam błąd :/ Dodatkowo jeśli można by prosić o plik torrent'a z tej strony rosyjskiej do SSS'a i Progman'a to byłbym wdzięczny bo tam można się tylko rejestrować o określonych godzinach :| http://www.torrentreactor.net/torrents/2255356/SSS-Base-Vmware-rar To gotowy obraz dysku. Konfigurujesz Vmware jak w http://www.bmwecu.org/article002/ hdd jak poniżej http://images44.fotosik.pl/75/f89dec37388c3eaam.jpg kopiujesz ten obraz, następnie instalujesz z pod systemu na vmware to http://tnij.org/curw według przepisu... tadam.....amen.
-
nazwy stacji radiowych
W Polsce tylko nieliczne stacje radiowe nadają statyczny PS. PS - Programme Service O funkcji: Mówiąc najprościej PS to tekst składający się z maksimum ośmiu znaków zawierający nazwę stacji. Jest on wyświetlany w każdym odbiorniku wyposażonym w funkcję RDS. Według norm powinien być statyczny - to znaczy zawierać tylko jedną ośmioznakową sekwencję, jak np. " BBC R4 " - oznaczające czwarty program angielskiej radiofonii publicznej. Ostatnio coraz częściej w świecie, a w Polsce praktycznie od zawsze można spotkać napisy zmieniające się co kilka sekund, zawierające nie tylko nazwę stacji, ale również informacje typu częstotliwość, nazwa miasta, godzina, data, numer telefonu itp. Jednym z argumentów przeciwników dynamicznego PS-u jest rozpraszanie kierowcy w czasie jazdy. Istnieją też odbiorniki nieprzystosowane do tak często zmieniających się treści - zapisują one każdą odebraną sekwencję w pamięci, a po przekroczeniu limitu zawieszają się. Problem widać w dynamicznym PS jak i sofcie tunera. Mnie to już nic nie dziwi np. "radiomagnetofon" w E39 z 2003. Ale fakt...denerwuje czasem :duh:
-
głośniki raz grają raz nie
No cóż pewnie niewiele ci to pomoże ale...musisz zlokalizować końcówki mocy w radiu, wzmacniaczu czy co tam masz. Bierzesz lutownice i poprawiasz luty na wyprowadzeniach scalaków i wszystkie podejżane w okolicy :? Robota na chybił trafił, no chyba że odezwie się ktoś z doświadczeniem w naprawie w.w. radia. Pozdrawiam :hand: