Treść opublikowana przez godzill
-
Zarówka H21W pomarańczowa - gdzie kupić
kup normalna pomaranczową i zpiłuj ząbek
-
komputer pokładowy bmw e39 2.0
kostka od stacyjki na 99%
-
WYCIERACZKI,SZYBY,LICZNIK NIVO GŁUPIEJE-POMOCY
czyzby zwarcie moze gosciu nie odlaczyl aku przy rozkrecaniu kabelków i zrobilo sie zwarcie popadaly komputery
-
problemy po wymianie czujnika położenia wałka rozrządu
w tym 528 masz czujnik chyba siemensa on kosztuje 270zł w sklepie przynajmniej ja tyle placilem miesiac temu ja niewiem z czego wy bierzecie te ceny tak samo osły wystawiają na allegro 250zł za uzywke a nowy 270 :mad2:
-
podlaczenie Subwoofera do orginalnego radia
wyjscia pod glosniki na tylnej półce włanczanie pod kabel z pompy paliwa + i - w bagazniku są cos jeszcze?
-
Rozrusznik nie kreci, kontrolki nie przygasaja
ews łatwo sprawdzic jak masz do niego dostep wchodzą do niego 2 czarne grube kable jeden idzie ze stacyjki drugi do rozrusznika jak przekrecisz kluczyk to na jednym i drugim kablu musi sie pokazac +12V jaak ews nie dziala to tylko na jednym jak kostka od stacyjki to na zadnym :cool2:
-
Nagrzany jeż
raczej nie przynajmniej ja niewidzialem lcm białego ani ze sa zamienione miejscami
-
Nagrzany jeż
biala skrzynka pod schowkiem to GM nie lcm
-
Jaki czujnik ABS wybrać BMW E39 1997r
to masz szczescie albo trafil ci sie dobry egzemplaz ja raz kupilem taki za 100zł zrobilem na nim 4km i sie zje.... pozniej kupilem ate
-
Montaż elektrycznych szyb tylnych
ja skladalem elektryke w e39 i powiem ci ze nie ma latwo jak sie nie znasz na elektryce to duzo nie zdzialasz sam guzik w drzwiach ma 4kable +2 do podnosnika a zabawa z przednim panelem kierowcy to juz wyzsza szkoła jazdy z samą elktryką bym dał rade pociagnac od nowa ale czy komputery bedą wspołpracowac to niewiem (nawet mam wiekszosc czesci )
-
Montaż elektrycznych szyb tylnych
to nie takie proste po 1 potrzebujesz komputera np takiego http://moto.allegro.pl/komputer-sterownik-szyb-bmw-e39-2-8-01r-i1628667984.html podnosniki z mechanizmem jak na linku ktory dales guziki panel kierowcy modul komfortu GM (w nim jest chyba kod pilota z kluczyka zapisany ) troche kabli i bedzie gitara
-
Jaki czujnik ABS wybrać BMW E39 1997r
TRW w takim razie tez powinno chulac w pozostalych masz loterje
-
Jaki czujnik ABS wybrać BMW E39 1997r
zamow przez neta http://www.czescidobmw.pl/Czujnik_ABS_do_0898r,k,5998.php
-
Porada Amortyzatory
jak sprzedajesz samochod to kupuj kto inny sie bedzie martwił za miesiac jak chcesz pojezdzic to bilstein albo sachs
-
[E39] Gdzie jest czujnik uderzenia bocznego?
a jak go wymienisz to lampka nie zgasnie sama wszystko co sie tyczy poduszek musi byc kasowane przez kompa
-
E39 528 Dziwne zachowanie po wymianie pompy i swiec
moze ci gosc cewki nie podpioł jednej albo cos ja bym tam zaczynał szukac podociskaj wtyczki posprawdzaj od cewek
-
Odprowadzenie wody z szyberdachu
mozna tak albo linke do roweru wsunąć i pogmerac
-
525 Tds- łożysko...
ano nierowne przod koszt okolo 200zł zamienniki + 50-100zł robocizna tył zamiennik od 150zł + 100zł robocizna
-
Zamulone 523 97r do 3000rpm.
wykasowanie bledow jest bezpieczne jak bład sie powtarza to sie pojawi spowrotem
-
Zamulone 523 97r do 3000rpm.
problem z pradem w strefie r sprawdz mase na silniku ewentualnie wyczysc i jak mozesz to + tez
-
Zamulone 523 97r do 3000rpm.
orginalny wyglada jak czarny tampon :mrgreen: do tego silnika 2,5 z jednym vanosem jest tylko jeden czujnik ten bez kabla to jest polozenia wału korbowego
-
Prosba o zdjecie wtyczki z panelu klimatronika
ok dzieki za foty porownam je z moją wtyczka i zobaczymy czy co z tego bedzie dobra wtyczka identyczna moze ktos wie ktory to komputer klimatyzacji ?czyzby GM?
-
Prosba o zdjecie wtyczki z panelu klimatronika
mniejwiecej tak zeby bylo widac kolory i piny (ta wtyczka jest akurat od licznika ) http://img29.imageshack.us/img29/7290/wtyczkaczarnaniemiec.jpg
-
Prosba o zdjecie wtyczki z panelu klimatronika
zrobilbys zdjecia kabelków z 2 stron moze bedzie to samo
-
E39 523i gaśnie po rozgrzaniu, pali na trzy cylindry
no to problem bo od dolu idzie głowny plus z akumlatora i jest odsloniety od dolu jak sie porobily spiecia to mozesz sie nigdy nie doszukac przyczyny