Treść opublikowana przez xsilver
-
Katalizator - jak się pozbyć?
sondy sia nagrzeja !!! bo w tym silniku sa przed katalizatorem ! a nawet jak sa w katalizatorze ( tak jak w m60 ) to pracuja poprawnie !
-
co to za wiatrak?
od klimy , ale jest tez polaczony czujnikiem z chlodnica cieczy silnika i wlacza sie jak temperatura na chlodnicy jest za wysoka ...
-
lakier z serwisu...
jezeli wydaje Ci sie ze kupisz lakier z serwisu i bedzie pasowal idealnie to sie mlisz ... dobranie lakieru to operacja wymagajaca sporo doswiadczenia , poniewaz lakiery z czasem plowieja ( najmniej plowieja lakiery pokrywane powloka bezbarwna ) ... na ostateczny kolor na samochodzie ma wplyw takze reka lakiernika - zalezy ile w warstwie polozy lakiery im wiecej tym bedzie ciemniejszy ) , w jakiej tem lakier schnie , a nawet jaki jest odstep pomiedzy malowaniami ...
-
Autogaz i olej opałowy nie zdrożeją!
:dance: :clap: :D to mi sie podoba - gilowska madra babka - pewnie ma w swoim samochodzi gaz :wink:
-
Nowe tylnie lampy, tył.. Clear?
moim zdaniem tylko i wylacznie druga opcja - czyli lampy w stylu M5 - z bialymi kierynkami
-
Klima E32 problem
podjedz z tym do serwisu ktory obsluguje klimatyzacje samochodowe - sprawdza czy masz czynnik , czy sprezarka jest sprawna itp ... nic sie nie wymysli - a sam raczej niewiele z nia zrobisz
- E38m62
-
DEMONTARZ KLIMY
:shock: to jej nie wlanczaj ... a jak sie nie da - to zrzuc pasek z kompresora i masz po klimie :wink:
-
Problem z LPG Strzaly :(
masz silnik r6 - jezeli tak to nalezy jeszcze sprawdzic przeplywomierz ...
-
Problem z LPG Strzaly :(
podjedz do gazownikow dobrych niech ustawia instalacje - sprawdza czy mieszanka nie jest za uboga itp . moze bedzie potrzebna kosmetyka silnika - swiece , przewody , kopolka , palec rozdzielacza ( w razie potrzeby )
-
[E34] M5 1993 / Individual / Leder Nappa Tobagoblau
brazowy srodek przypomina mi szalone lata 80 i golfy I i II - tam czesto montowane takie bardziewne brazy :roll: jednak ta skora sama w sobie wyglada sliczne ... chociaz na dluzsza mete chyba bym w takim srodku zwymiotowal :wink:
-
Wciąż problemy z przekazaniem MOCY!!!
czy zostalo wymienione kmpletne sprzeglo - tarcza + docisk + lozysko ??
-
[32] Nowy kupuje fure
popieram - 735 - osiagi dobre , a czesci tanie - bo jest masa rzeczy uzywanych i sporo zamiennikow
-
Małopolskie
to moze podaj adresy gdzie maja modica III oraz inne interfejsy - moze sie przydac
-
[ E32 ] V8 pracuje nierówno na wolnych - czy to cewka?
wiesz co 0 DME nie wypinalem na noc - bo jeszcze go nie rozbieralem ( jeszcze :mrgreen: ) ... bardzo bym chcial zeby ten sposob dzialal ale u mnie nie dziala - nie wiem czemu - moze mam jakis inny komputer ( moze to zwiazane z koncem produkcji - marzec 94 rok ) - kurcze nie wiem ...
-
[32] Nowy kupuje fure
za max 10 tys to bedzie ciezko kupic 740 w dobrym stanie ... ale np 730 , 735 czy 750 kupisz i zostanie jeszcze na przeglad i wymiane materialow eksplatacyjnych ...
-
czy ktoś ma ten program?
sciagnij jeszcze raz ... - naprawde jest tam wiele przydatnych wskazowek i opisow - polecam
-
[ E32 ] V8 pracuje nierówno na wolnych - czy to cewka?
robilem wedlug opisu - i to nie jeden raz ... prosze nie rob ze mnie jakiegos idioty :wink: sprawdzalem na interfejsie - mapy sie kasuja - natomiast bledy nie - tak jest u mnie i koniec - nie mozliwe zeby po 4 resetach pod rzad sie nie skasowalo ( gdyby sie mialo skasowac )
-
[ E32 ] V8 pracuje nierówno na wolnych - czy to cewka?
wszystko to raczej drobne usterki ... sprzeglo - to pewnie pompa lub wysprzeglik ( chyba ze sie cale sprzeglo skonczylo - ale pedal by nie byl caly czas w podlodze ...) cewka - to trzeba wymienic przeplywomierz - takze lewe powietrze - prawdopodobne uszczelka pod kolektorem dolotowym ( gdyby to byla nieszczenosc w dolocie to ubogo by bylo po obu stronach )
-
Automat na manual pytanko PILNE!!!
cala operacja jest opisana - nie bede pisal wszystkiego krok po kroku bo to maja byc wskazowki ... w calej zmianie nie ma nic skomplikowanego - wiec nie ma sensu pisac pracy doktorskiej na ten temat ... a czemu rozrusznik ma niepasowac - gdyby nie pasowal to napisal bym to w opisie swapa ...
-
duży wyciek z pokrywy zaworów na świece.Samemu?
1- pompa wodana , pompa wspomagania , alternator - konsekwencje - przegrzanie silnika , brak wspomagania , brak ladowania 2- pompa klimatyzacji - brak klimatyzacji dodatkowo pekniety pasek moze sie wkrecic w wiatrak , uszkodzic visco , uszkodzic wentylator , uszkodzic chlodnice ... ja mam pasek niedawno po wymianie i tej jest minimalnie popekany ... jak sa spore pekniecia to trzeba go wymienic
-
e34 co to za manetka
czy ludzie naprawde nie umieja czytac , czy tylko udaja :mad2: :duh:
-
Automat na manual pytanko PILNE!!!
opis calej operacji nie byl przewidziany dla laika - kto sie zna choc troche na rzeczy boedzie dokladnie wiedzial o co chodzi ... nie mialem zamiaru i ochoty pisac - " załóż klucz oczkowy nr 17 , nastepnie przekreć w lewo , aby odkrecic srobe ... " pytaj co dokladnie chcesz wiedziec ??
-
Olej w automatycznej skrzyni biegów
nie ma sie co oszukiwac - 5hp24 jest skrzynia nowsza konstrukcyjnie niz 5hp30 - jednak czy ona taka rewelacyjna jest ... w 5hp30 nietylko wsteczny nie wytrzymywal - dzialy sie z nia tez inne cuda :|
-
Jak sciagnac boczki przednie w e34 ?
http://bmwe32.masscom.net/sean750/doorpanel/RemovingDoorPanel.htm