Treść opublikowana przez xsilver
-
poziom oleju w automatycznej skrzyni biegów
:search: :search: :search: :search:
-
Ścieranie się tarczy ham - przód - foto
nigdy sie tak nie robi !!!!!!! nowe tarcze + nowe klocki tera przeniosles przywizne starych tarcz i ich rowy na nowe tarcze zmieniaj klocki jak najszybciej - moze je uratujesz !!! poczyniles mega glupia oszczednosc ...
-
750iLA V12 , dodatkowy alternator ?
:modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: mega wypas ... i jest dodatkowy altelnator - 36A :cool2:
-
ile poleci 318i?? e36
ok 213km - chodz na skalbmierz nie zdarzysz sie do takiem predkosci rozpedzic - za malo miejsca ps - yankes w sensie brat arka ?
-
co myslicie o tym e34??
samochod wyglada dobrze - nie jest bardzo zniszczony ... jednak cena jest bardzo wysoka - ale jezeli jest w naprawde bdb stanie to wlasciciel takie auto ceni ...
-
Co to jest??
to moze byc np uchwyt do gruszki od cb radia
-
O instalacjach gazowych
przy obecnych cenach ON to sie mija z celem ...
-
Co myślicie o tym BMW warto jechac oglądac
na zdjeciach wyglada bardzo interesujaco ... na zdjeciach ...
-
Pytanko natury technicznej
podwazasz delikatnie listwe na progu ( sa przymocowane na spinkach tapicerskich ) , potem podnosisz dywanik i widzisz plastikowe zaslepki otworow technicznych - sciagasz je i jestes w progu ... warto tez zakonserwowac tylne nadkola - oraz ich laczenie z progiem to newralgiczny punkt w bmw z tych lat ...
-
ile poleci 318i?? e36
jezeli masz m40 to - ok 200 km/h jezeli iS - to 213 km/h dane przy manualnych skrzyniach biegów
-
ile poleci 318i?? e36
witam ! zalezy z jak duzej gory ( jak z parkowej w kazimierzy to pewnie ze 300km.h ) :wink: jaki masz silnik - 1.8 m40 czy 1,8is ?
-
BMW e32 w opinii "redaktora"
moze to opinia kontretnie o tej 750 ... to ze nie jezdzie to moze wina rozwalonego zawieszenia ... to ze pali jak smok - jak ma gaz to pewnie ze 30L/100km - to nie ma sie co dziwic takiej opinii ... moim zdaniem e32 jak na taka mase prowadzi sie swietnie - widze co sie dzieje na zakretach - malo kto mnie dogania ...
-
Pompa paliwa kilka pytań
musisz podzwonic i popytac jakich firm sa te pompy i wybrac cos sensownego z tych zamiennikow , albo w swojej okolicy poszukacj jakiegos zamiennika ( w razie co masz blisko z gwarancja )
-
Pompa paliwa kilka pytań
musisz patrzec na numer oryginalu - ty masz z koncowka 009 - i takiego zamiennika szukaj ... jezeli i tak jezdzisz na gazie a pompa jest tylko do odpalenia i nagrzania silnika - wydaje mi sie ze zamiennik wystarczy w zupelnosci - chyba ze wolisz miec w baku utopione 500zł :wink:
-
Łączenie wału z mostem
musi byc z walu podaj numer z etk - mam taki przegob w idealnym stanie ( zostal po zmianie skrzyni ma manualna)
-
Pompa paliwa kilka pytań
wedlug etk powinienes miec pompe - 1183009 - taka sama jest w 530 , 540 , m5 , 730 , 740 http://www.allegro.pl/search.php?string=1183009&search_type=1&description=1&exclude=&location_radio=1&selected_country=1&state=0&city=&price_from=&price_to=&category=0&order=t&st=gtext&listing_sel=2&listing_interval=7 wedlug sprzedawcow pasuje do jeszcze wiekszej liczby pojazdow - u Ciebie na listwie wtryskowej powinno byc ok 3,5 bara
-
Pompa paliwa kilka pytań
1- pompa sie trzyma na takich plastikowych zapadkach ... 2- pompy nie powinna byc slychac jak pracuje 3- nie wolno zakladac odciecia pompy paliwa bo wykonczysz bardzo szybko wtryski jezdzac na gazie ( przy pracujacej pompie maja chlodzenie z listwy ... ) 4- na allegro po numerze bmw znajdziesz zamiennik kazdej pompy
-
Rozwaliłem moje BMW cz1 (poduszka powietrzna)
auto jest niewazne - wazne ze zyjesz i nie zostales kaleką ... a samochod zawsze nadaje sie na czesci - zawsze odzyskasz wiecej niz oddajac na zlom :cry2: wyrazy wspolczucia :|
-
Problem z tylnym mostem-chyba ???
sprzeglo odpada - ale pojawia sie szarpanie wynikajace z uszkodzenia skrzyni ... radze najpierw sprawdzic poduszki tylnej belki najpierw
-
Problem z tylnym mostem-chyba ???
1- poduszki tylenj belki 2-sprzeglo :search: bylom 100 razy
-
Centralny otwiera prawe drzwi ale nie do końca
ja mialem to samo i tez w prawych drzwiach ( dziwna sprawa ze wszystkim sie to dzieje w tych samych ) - nie chcialo mi sie sciagac tapicerki - przesmarowalem wd40 mechanizm zamka ( pod klamka od zewnatrz ) i mechanizm zamka w drzwiach i smiga
-
E32 tylko gorący nawiew
miecz - opornica do nawiewu -> roznie na to mowia
-
czy ktos myl komore silnika / silnik w e38 ?
marcina akurat tak ... 10 latek pisalem ogolnie o sredniej wieku samochodow na naszym przepieknym forum - chyba ze tylko marcin myje komore silnika w tym roku :wink:
-
czy ktos myl komore silnika / silnik w e38 ?
Tiaaa... to oznacza tylko to że jak woda dostanie się do wtyki to już nie wyleci... :lol: :lol: :lol: tak wlasnie czesto bywa ... pozatym po 20 latach zlacza czesto nie sa juz szczelne ... generalnie mysle ze jezeli umyje sie to nic sie nie powinno stac ... warto to zrobic w sloneczny dzien i potem postawic samochod do slonca - wszystko ladnie wyschnie
-
Komputer pokładowy - wymiana
jezeli masz obc III to nie bedzie wiekszych problemow... jezeli natomiast masz zegarek kwarcowy albo zegarek elektroniczny z temp to w 520 jest inna szyna danych jest problem z przerobieniem http://www.bmwe34.net/E34main/Upgrade/OBC.htm