Treść opublikowana przez xsilver
-
Regulacja kata pochylenia koła
to co piszesz to norma ... jakie masz opny >??
-
Znów CB radio
president indiana ma cewke - jest to antena helikalna - ma cewke nawinieta przez dlugosc promiennika :wink:
-
<E34>glosniki.czy wymienic przewody glosnikowe?
jezeli bedziesz napedzal to radiem to roznicy 16 vs 16cm prawie nie bedzie ( moze z 16 troche lepszy kick bass) jednak 16 sa nieduzo drozsze od 13 wiec warto dolozyc - bo moze kiedys dokupi sie wzmacniacz i glosniczki juz sa
-
Panele na glosniki
jak wlozyc 16 - panel z mdf'u ( cienkiego , o odpowiednio wycietym ksztalcie ) , + glosniki 16cm o malej glebokosci i gotowe ... jak sie pokombinuje to mozna to przykryc oryginaslnymi maskownicami i nic nie widac
-
układ chłodzenia przegrzanie ??
wyglada na visco ...
-
Regulacja kata pochylenia koła
tak mozna - trzeba grzac wachacze i na gorąco je giac ... :duh:
-
<E34>glosniki.czy wymienic przewody glosnikowe?
nie chodzi tylko o samo ekranowanie ... wnetrze samochodu to specyficzne srodowisko i wymaga odpowiednich kabli ... oczywiscie takie tdc moga zostac uzyte w instalacji car-audio ...
-
Regulacja kata pochylenia koła
zacznijmy od tego ze tam sie nie da nic wyregulowac !!! ( jest mozliwoc regulacji konta pochylenia - +/-30 minut ale trzeba dokupic lozyska na mcpersona - chyba 400euro 1szt)
-
Regulacja kata pochylenia koła
ale jak to chcesz wyregulowac - oswiec mnie bo moze o czyms nie wiem
-
<E34>glosniki.czy wymienic przewody glosnikowe?
przerabialem ten temat - oryginalne kable ( przynajmniej w mojej e32 ) sa zakakujaco dobrej jakosci i ich nie wymienialem co do tdc-300 - to kabel do instalacji domowych - ale nie podlega duskusji ze w cej cenie jest rewelacyjny - porownywalem go z kablami za 50-100zł i wypadal rewelacyjnie !!!
-
filtr pyłowy-HELP
:duh: :mad2: :duh: :mad2: :search: :search: :search: :search: :search: :search: bylo 100 razy - po co my tworzymy całą baze wiedzy o BMW jak nikomu nie chce sie jej przeszukac , tylko zasmieca forum tematami ktore byly
-
740 a laweta
pitolicie - samochod mozna skladac na uzywanych czescieach albo zamiennikach - nie kazdy musi jezdzic polonezem , bo sa tanie czesci ...
-
Klima w e38 740D
moze to wina panela sterujacego , albo sterownika od klimy
-
Znów CB radio
to radio to nie wzmacniacz 100W - wiec jakiegos turbo chlodzenia nie potrzebuje - w zaleznosci od modelu moze miec otwory wentylacyjne ( ktore nie powinny byc zakryte ) , a jezeli takich nnie posiada to moze byc zamontowane dowolnie...
-
ustawienie rozrzadu E32 motor M70 (750 88r)
sciagnij cos takiego jak bentley bmw 7 service manual - tam znajdziesz wszystko opisane + zdjecia
-
740 a laweta
a ciagnoles kiedys ciezka lawete t4 ? bo ja tak - totalna porazka ... do lawety samochod musi miec jak najwieksza mase ( zachowuje sie wtedy stabilnie ) i spora moc ( co zapewnia jakies przyspieszenie - nie trzeba wlaczac sie do ruchu 15 minut ) faktycznie - do e38 laweta niezbyt pasuje - ale napewno samochod sie sprawdzi w takiej roli ...
-
Znów CB radio
jelito - my to sie zgrywamy :wink: gdzie masz zamontowane cb w e32 ?? ja planuje zamontowac w schowku ...
-
Znów CB radio
za pieniadze mozna kupic juz presidenta - http://www.allegro.pl/item189840299_cb_president_johnny_ii_asc_kielce_raty_.html a to sprzet o 10 klas lepszy od tej cobry
-
740 a laweta
seria 7 do lawety jest rewelacyjna ( sprawdzalem swego czasu na e23 ) ... silnik - poradzi sobie bez problemow ... skrzytnia - tu juz jest problem - jaki masz przebieg ?
-
Znów CB radio
kolega kowal ( kolega z krakowa ) to ogladal bo chcial to kupic z uwagi na to ze zajmuje malo miejsca ( ja tez sie nad tym zastanawialem ) - okazalo sie ze kabel idacy do gruszki jest bardzo sztywny , wykonanie pozostawia wiele do zyczenia... gwozdziem do trumny jest opinia uzytkownikow forum cb - pisza ze lepiej kupic jakis starszy model cb - da to o niebo lepsze efekty ... i ja tak zrobilem - radyjko bede mial po weekendzie , antenke musze jeszcze kupic - zastanawiam sie nad - wilsonem , as-100 . ml-145
-
Znów CB radio
to jest kiszka ... jakosc tego jest marna ... lepiej zainwestuj w jakies male cb i zamontuj go w schowku ( przed siedzeniem pasazera - nic nie bedzie widac , tylko bedziesz sobie gruszke wyciagal - moze sie przydac gryszka ze zmniana kanalow ) - ja tak robie u siebie ...
-
co to za wiatrak?
:shock: a jak myslisz - zastanow sie - visco wciaga powietrze do komory silnika - a jak wiatrak od klimy bedzie wyciagal powietrze to co - nie bedzie ruch u powietrza ... musi dzialac w ta strone co wiatrak visco
-
Jak oszukać CC że ma sprawną żarówkę??
tu jest wszystko opisane ( na dole strony ) jak ominac ten komunikat -> http://bmwe32.masscom.net/johan/HID_upgrade/HID_upgrade.html
-
co to za wiatrak?
sprawa nie jest prosta - ja sprawdalem wiatrak na zagrzanym silniku - i kracil sie po wlaczeniu klimy ... ale jak silnik jest zimny to moze sie nie wlaczac - tego nie pamietam jak sprawdzalem jak to bylo . chyba zalezy to tez od temp cieczy chlodzacej - bo po co wlaczac wiatrak jak silnik jest zimny ?
-
Jak oszukać CC że ma sprawną żarówkę??
trzeba popatrzec w schemat samochodu , wykabinowac ktory obwod w ccm odpowiada za ta zarowke - obwod jest sterowany masa - wiec trzeba zmasowac odpowiedzni obwod - trzeba obadac czy przez rezystor czy wystarczy samo podanie masy