Skocz do zawartości

xsilver

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xsilver

  1. xsilver odpowiedział(a) na Michael temat w E32
    ludzie ktorzy kupuja bmw i potem leja do niego jakiegos najtanszego lotosa to ... jakies nieporozumienie - jak Cie nie stac na dobry olej , to kup poloneza
  2. moze a nie musi - w e38 jest ze 100 rzcezy ktore moga tykac ... najlepiej postaraj sie wysluchac skad to tylkanie dochodzi - wtedy bedziemy myslec
  3. xsilver odpowiedział(a) na Kepkeo temat w E39
    jak olej byl czarny jak smola i bylo go 4 litry to mozesz sie zaczac zegnac ze skrzynia ... 5hp18 to skrzynie na ktore narzeka chyba kazdy ... gorsze sa chyba tylko 5hp30 :wink:
  4. delikatne tykanie na wolnych obrotach to moze byc popychacz - puszcza cisnienie i wydaje taki charakterystyczny dzwiek ...
  5. xsilver odpowiedział(a) na Michael temat w E32
    bardzo dobry - na oleju nie warto oszczedzac
  6. xsilver odpowiedział(a) na Michael temat w E32
    a jaki masz olej i kiedy wymieniany ??
  7. xsilver odpowiedział(a) na Michael temat w E32
    Michael - to co masz u siebie to nie lampki do czytania tylko standardowe oswietlenie ! lampki do czytania to dodatkowy zestaw malutkich lampek soczewkowych polaczonych z tymi ktore masz - kazda zalacza sie osobno masz cos takiego - http://www.allegro.pl/item184725513_bmw_e34_e32_kpl_lampek_wewnetrznych_.html a te ktore pokazali koledzy - so z zestawem do czytania - http://www.allegro.pl/item183125947_bmw_e34_lampki_i_nakladki_na_slupki.html
  8. xsilver odpowiedział(a) na MACIEK1_2008 temat w E32
    nie - na 225 jest zdecydowanie lepiej
  9. czyli piszesz do mnie prywatna wiadomosc - naciskasz kolo mojego postu napis - pw - prywatna wiadomosc :wink: taki wewnetrzny mail na forum
  10. xsilver odpowiedział(a) na dziku750IL temat w E32
    kolega mial w 735 dodatkowy aku ... caly czas rozladowywalo mu akumulator ... pomierzylem pobory pradu i doszlem do wniosku ze cos jest wlasnie z obwodem dodatkowego akumulatora - wypiolem go na noc i rano sie rozladowal ( do chyba 7v ) - i to wlasnie on rozladowywal duzy akumulator - nie przegladalem schamatow jak on jest podlaczony - moze w 735 jest inaczej niez 750 , albo podlaczenie zalezy od wyposazenia
  11. xsilver odpowiedział(a) na dziku750IL temat w E32
    a ja mam 730i ( tez jest sporo elektryki ) i tez mam 85ah - to pewnie mam jeszcze ogromny zapas bo jest tylko 8 swiec :twisted2: jezeli nie bedzie obciazal elektryki na full ( wszystkie odbiorniki na raz ) to nic (!) sie nie stanie ... co wiecej - jezeli maly akumulator jest padniety to bedzie dodatkowo obciazal i rozladowywal ten duzy ! ale jak chce to moze kupic na allegro zwykly akumulator zelowy ( taki do zastosowan w alarmach np i go zamontowac )
  12. xsilver odpowiedział(a) na dziku750IL temat w E32
    e tam ... akumulator sluzy do odpalenia samochodu a nie do "jazdy" - do "jazdy" sluzy alternator - a to ze wszystkiego jest po 2 ( tylko ze nie wiem czego w 750 ?) to jest zrekompensowane wiekszym akumulatorem pozatym wiekszosc 750 ma 1 akumulator i jakos potrafi on zasilic te niebagatelne 12 swiec :wink: jak chcesz to zmien aku w bagazniku na zwykly akumulator zelowy o takiej samej pojemnosci - koszty nie sa wielkie
  13. xsilver odpowiedział(a) na don temat w E32
    rekiny sie skonczyly na e23 , e24 , e28 ... e32 troche nawiazuje do rekina - np przez wypuszczony przedni zderzak , schodzacy sie do szpica ...
  14. xsilver odpowiedział(a) na don temat w E32
    jak bys mial e38 to byś pisal ze e38 to ostatnie prawdziwe BMW , a jak e65 ze to nowoczesnosc w kazdym calu ... punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia :wink:
  15. przeczysc styki na czujniki - powinno pomoc
  16. da sie ... sciagasz ramke , podwazasz obie zapadki i wyciagasz mocno ! do przedu . w zestawie z rdiem powinienes miec wyjmaki - jak nie ma i nie idzie go wydobyc to musisz podjechac do jakiegos zakladu car audio i poprosic o wyjecie , albo nabyc wyjmaki
  17. napiecie ladowania bez obciazenia masz dobre . to ze skacze - tak ma byc . pod obciazeniem - za niskie ( ale nie tragiczne - jak dodasz lekko gazu to jest wyzsze ?) . zalezy jaki to akumulator i jaka ma przeszlosc - jezeli np byl rozladowany do 0 i stal tak jakis czas to moze byc juz ponim - ale to zalezy np od tego czy akumulator jest w izolacji kopertowej czy nie ... naladowales akumulator prostownikiem ? to podstawa ...
  18. wiem kto moze miec takie czesci - info na priv
  19. mozna dostac w wyspecjalizowanych sklepach motoryzacyjnych , lub na allegro - sa metalowe , aluminiowe , plastikowe: http://www.allegro.pl/item181366954_niemieckie_pierscienie_centrujace_szybka_wysylka_.html http://www.allegro.pl/item182212753_pierscienie_centrujace_do_felg_alu_tanio_.html
  20. xsilver odpowiedział(a) na MACIEK1_2008 temat w E32
    :modlitwa: :wink: i zycze powodzenie przy swapie :)
  21. xsilver odpowiedział(a) na jozefmie temat w E38
    to jezeli sensor jest sprawny to wina moze lezec z jego polaczeniem - gdzies w wiazce , albo w jaims zlaczu ...
  22. pewnie ze tak - zreszta jak zakladales kola to nie widziales ze cos jest nie tak ? ze kolo lata na piascie ? ludziska - poniszczycie sobie samochody takimi glupkowatymi zabawami - jak nie macie pojecia o czyms to tego nie robcie ... wiem ze sie cieszysz ze masz ladne felgi z e38 , ale sprawe trzeba najpierw przemyslec i poszukac na forum jak nic o tym nie wiesz
  23. aż tak bardzo to może nie :wink:
  24. xsilver odpowiedział(a) na MACIEK1_2008 temat w E32
    na polskich koleinach ( nazywanych potocznie drogami ) takie oponki to masakra - mialem takie na felgch 10' bbs i tak wozilo ze masakra - jak jechalem do warszawy to bylem chory :duh:
  25. xsilver odpowiedział(a) na MACIEK1_2008 temat w E32
    :duh: :mad2: :mad2: :duh: :cry2: :cry2: czemu nie przeczytales mojego tematu w dziale zrob to sam nt zmiany z automatu na manuala ? tam wszystko pisze !!!!!!!!!!!!!!!

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.