Treść opublikowana przez ziomekthx
-
320d kontrolka zuzycia klocków hamulcowych
zrobiłeś tak? Tak zrobiłem tak i mi zgasła
-
320d kontrolka zuzycia klocków hamulcowych
jedynie jak go mozesz sprawdzic to czy nie jest przetarty albo przerwany a co do kontrolki to wl zapłon w pozycji 1 tak zeby sie zapaliły kontrolki wciskasz pedał hamulca na jakies 30 s i kontrolka gasnie
-
320d M47N kontrolka od ladowania aku sie swieci
jesli dalej bedzie Ci sie sam wł alarm to odepnij ten czujnik pod maska. Czesta przyczyna wl sie alarmu. Nowy to cena 40-50 zł
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
czy S226A ma takie same amortyzatory jak zwykła 320d czy inne Kolego zadałes nardzo dziwne pytanie. oznaczenie S226A jest to rodzaj zawiedzenia i moze wystepowac we wszystkich rozajach silnika jak i nadwozia. Wiec nie wiem dlaczego porównujesz do 320d. Ta pozycja o której piszesz oznacza ze masz grubszy stabilizator , inne amorki i sprężyny, ogólnie to auto stoi 20 mm nizej od serii przydatna stronka z nr czesci do bmw http://www.realoem.com/bmw/select.do
-
320d Kontrolka sylwetki auta - jakie błędy?
a podswietlenie tablicy rejestracyjnej działa ?
-
320d kontrolka ABS, ASC rano
a moze ten pisk nie jest spowodowany tymi kontrolkami. Moze cie sie pasek slizga
-
330d Bixenon soczewki
oczywiscie ze mozna wymienic same soczewki. lampa jest rozbieralna na czesci i mozna wszystko w nij wymienic. A ASO zawsze idzie na łatwizne i wymieniaja całosc a nie poszczególne czesci
-
320d kompressor - można dołożyć?
Ze co ? jak sobie wgram nowa mape która zwieksza moc silnika a po jakims czasie wyskoczy mi jakis błąd i podłącze go pod kompa to wróce do seryjnej mocy ? Pierwsze słysze. No chyba ze Cie zle zrozumiałem
-
320d ile powinno być poduszek?
wiec tak z tego co wynika z tej strony http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AS71&mospid=47635&btnr=51_3248&hg=51&fg=50 a nie widze u Ciebie pozycji S261A wiec poduszek w tylnich drzwiach nie masz. W przednich drzwiach masz , pasażera masz, no i kurtyna tylko nie wiem czy sa 2 czy jedna. Czyli 4 poduszki i kurtyny
-
320d klimatronic jak zmenic stopnie farenchajta na celcjusza
jesli masz radio z wyswietlaczem to tam to ustawisz
-
320d Hamulce w jednym połączeniu
kolega ole jakie błędy chcesz poszukać na kompie ? dlaczego masz ten nalot rdzawy na tarczach czy co ? Co do tarcz zawsze będą się świecić , jest to normalne tarcze podczas hamowania się ścierają. Przy takiej pogodzie jak na tarcze dostanie się woda to będziesz miał tą rdze o której mówisz. A o tym ze gdzieś wyczytałeś że o tych hamulcach to tak jest. Jest to taki system bezpieczeństwa. w czasie Jakiejś awarii nie stracisz całkowicie hamulców tylko po skosie. dlaczego po skosie? bo gdybyś stracił tylko po jednej stronie to podczas hamowania strasznie by Cie ściągało.
-
330d dziwne dzwieki z deski rozdzielczej
Słychać to na wł czy wył silniku ?
-
330D - Akumulator? Nie odpala po kilku dniach..
Do autora tematu. Kolego mam 330d i miałem ten sam problem. Miałem pobór prądu 2,7A. Prad pobierało mi własnie jeż i radio. doszedłem do tego odpinajac bezpieczniki. Po wymianie jeza prad spada spadł do 1,3A teraz pobur pradu mam 1,4A i po odłączeniu bezpiecznika od radia pobór spada do 0,3A wiec jeszcze cos mi bierze tylko teraz nie wiem co bo pod ten bezpiecznik jest podpięte: radio , zmieniarka, nawigacja. A co do tego jak to sprawdzic to wez miernik odepnij minusowa kleme jedna koncówke z miernika podepnij pod minusowa kleme druga pod minusowy styk na akumulatorze odczekaj jakas minite (bo przez ta minute bedzie sie wszystko uruchamiac i bedzie wiekszy pobór) i sprawdz ile Ci pobiera pradu
-
325i czy 328i
kolego jesli chcesz 320d to tylko po lifcie nowszy silnik juz na listwie CR stary jeszcze na pompie która jets wadliwa
-
320d łuszcząca się kierownica ...
tez tak sadze ten spray to pewnie taki ze jak nim popsikasz to kiera nie bedzie Ci sie ślizgac w rekach. No chyba ze poszukasz sobie jakas na allegro
-
330xd ksenony autopoziomowanie nie działa
jesli nie masz xenonów nie masz auto poziomowania
-
320d wymiana wkladu tulei wahacza przedniego
skoro piszesz ze ta część jest na wykończeniu tzn ze amor dochodzi do samego konca i moze tez to własnie stuka , sprawdz sobie w jakim stanie masz amortyzatory
-
323i wydobywający się dym z nawiewu
może masz przepalone złącze elastyczne wydech , może kapie ci z wężyków paliwo na kolektor
-
330d Czujnik impulsów ABS
Tez tak własnie myslałem ale zauwazyłem ze te czujniki z aukci montowane so od 09\2000 a moja bunia jest z 05\2000 wiec nie wiem czy to tylno rocznikowo sie rózni czy tak jak napisałes trzeba kupic czujnik do DSC. Moze to ktos potwierdzic
-
320d wymiana wkladu tulei wahacza przedniego
dokładnie tak jak kolega wyżej napisał. Wiec jesli nie widzisz żadnego wycieku to tuleje masz ok
-
330d Czujnik impulsów ABS
Wiec tak. Jakis czas temu byłem na kompie bo zapaliła mi sie kontrolka trakcji, pokazało błąd prawego tylnego czujnika ABS. Błąd skasowano i przez 1,5 był spokój az do dzis. Moje pytanie. Czy muszę kupic czujnik ABS który współpracuje z DSC ? Na allegro znalazłem cos takiego http://moto.allegro.pl/item794644142_czujnik_abs_tyl_bmw_e46_nowy_oryginalny_okazja.html Po wpisaniu tego nr czesci która jest tam podana na ta stronke http://www.realoem.com/bmw/select.do wyszło ze jest on do 330d ale gdy wpisałem mój nr VIN na ta sama strone nr tej czesci był inny , taki 34521166126. Czy to znaczy ze tamten czujnik z allegro jest do bmw bez DSC ? a ja musze kupic taki 34521166126 bo pracuje z DSC czy to nie ma znaczenia. Nie znam sie na tym ale rózne sa ceny na allegro od 100-400zł wiec czym sie róznia. Wytłumaczy mi ktos jak to z tym jest ?
-
320d wymiana wkladu tulei wahacza przedniego
kolego te tuleje maja w sobie olej czy coś innego ale płynnego , wiec jeśli będziesz widział wyciek tzn ze jest zużyta
-
320d woda w dywanikach podłogi
jedni twierdza ze woda wpływa przez drzwi tzn ze mozesz miec odklejona gąbkę pod tapicerka na drzwiach.U mnie było ok a woda dostawała sie przez gumowa zaalepke w podłodze która było rozerwana. Obecnie zakleiłem sylikonem i mam sucho.
-
320d jak wymienic żarówke w kabinie
A lampka na zdjeciu umieszczona przez w tym temacie jest z M pakietu i sa tam zaróweczki takie jak do swiateł pozycyjnych. Ty pewnie masz ta zwykła wersje i lampka wyglada inaczej
-
330xd ksenony autopoziomowanie nie działa
nie ma to znaczenie czy zarówka bedzie drucikiem do dołu czy do góry. Kiedys był taki temat założony tu na forum ze tez zle swieca swiatła i okazało sie ze zarówka zle siedziała w swoim siedzeniu. pozdrawiam