Treść opublikowana przez ziomekthx
-
330i Kontrolka ładowania akumulatora
jest to mozliwe jesli masz dobry akumulator. Najlepiej wejdz sobie w ukryte testy kompa i sprawdz jakie masz ładowanie. Bedziesz wiedział co i jak z alternatorem. Chciałbym Cie pocieszyc ale jak sa z nim problemy to najczescie własnie pada regulator napiecia.
-
318d problem z el. lusterkami i matą pasazera.
Witam. Mam wilka prozbe do was, pomoze mi ktos znalesc czesc na tej stronie http://www.realoem.com/bmw/select.do szukam i nie wiem gdzie to jest. Chodzi mi o mate pasażera ta od poduszek. Własnie mi sie zaswieciła u mnie okazało soie ze mata jest ok . Tylko zwykły bład poduszek
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
tzn ze sa napisy i lektor po polsku tak ? Co masz na mysli poszac ze miałes mały crasz, miałes z tym softem jakies problemy ? Rozumie ze to jest soft na MK3 a nie na MK4 tak ?
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Czy on zmienia F-PL ? I jak kolego próbowałeś ? zmienia F->PL? bo jesli nie to nie bede sciagał
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
koledzy ma ktos soft zmieniajacy F-> PL do czytnika MK3 sledze ten tematod poczatku i nie moge nic takiego znalesc. Pobrałem soft ale po przeróbce nie działa. Dochodze do winosku ze trzeba miec GB zeby zmienic go na PL. Jesli ktos posiada soft zmieniajacy ten jezyk do MK3 prosze o umieszczenie go na forum
-
330d łacznik elastyczny wydechu
OK. Dzieki za informacje koledzy. Kupie 2 po 100 mm , wysle ze sie zmieszcza
-
330d łacznik elastyczny wydechu
kolego a pamietasz dokładnie jakie były wymiary tych łaczników ?
-
330xd czy to jez? prosze o diagnoze
kolego dokładnie taka jak pisze chodzi o jeża. Miałem to samo kupiłem zamiennik za 220 zł + 80 za wymianę i mam spokój
-
318i Zimny wąż przy chłodnicy.
Kolego jesli przy takich temp włączysz ogrzewanie to dolny waz o którym piszesz nie nagrzeje sie no moze do jakiegos stopnia. Wiec raczej jest to normalna rzecz ze tak sie dzieje. Jesli po wył ogrzewania wąż Ci sie nagrzewa to wszystko jest ok.
-
330d łacznik elastyczny wydechu
Dzieki kolego. w takim razie tez kupie dwa. Podejrzewam że bedzie trzeba w takim razie wyciac kawałek rury.
-
330d łacznik elastyczny wydechu
A to dlaczego w taki sposób? wymieniałes juz ten łacznik ? jesli tak to jakie kupiłes jaka dł i srednica. Koledzy pisza o 320d ale widze ze ty masz 330d. Moze ta długosc nie jast az tak wazna bo zawsze mozna cos przyciac tylko jaka ta srednica
-
320d spalony ksenon D2S - wymiana , poradźcie.
kolego kazdy żarnik D2S bo tak to sie fachowo nazywa bedzie Ci pasował. Te cyfry co podajesz to jest barwa swiatła. Fabrycznie montowane sa białe a jakie sobie teraz wsadzisz to zalezy od Ciebie.Pamietaj żarniki (żarówki) wymieniamy parami Ja kupowałem u tego allegrowicza ale osobiscie 1,5 roku temu. Były wtedy po 110 zł za sztuke i swieca do dzis. Teraz sa troche droższe http://moto.allegro.pl/item744278850_nowe_zarowki_xenon_d2s_philips_kurier_f_vat.html
-
330d łacznik elastyczny wydechu
Witam koledzy. Kiedys czytałem o tym tu na forum ale nie moge znaleźć a mianowicei przepalił mi sie ten łacznik i chciałbym go wymienić. Wiem ze w oryginale wystepuje razem z katalizatorem i tu mam pytanie. Czy wiecie moze jakiej srednicy i o jakiej długosci mozna kupic zamiennik i go wspawac w miejsce starego. Chciałbym sobie kupic ale nie wiem jakie maja byc jego wymiary
-
dziwna sprawa- amortyzator
kolego najlepiej jak bys sobie rozkodował swój nr VIN wtedy bedziesz wiedział jaki masz zawias i akie amorki masz kupic. Mozesz mies zawieszenie M , sportowe dostosowanie podwozia no albo te o którym pisałes
-
320d stukanie z tyłu? okolice górnego mocowania amortyzatora
miałem dokładnie tak samo tez z prawej strony, dziwnym trafem zuzywaja sie one szybciej. Moze dlatego ze w e46 ta prawa strona nizej stoi
-
od niedawna posiadam bmw pomóżcie
mam nalatane podan 200k i leje pełen syntetyk zero jakich kolwiek ubytków miedzy wymiana oleju
-
stuknięcia przy zmianie 1 na2
Może to tez być łącznik elastyczny wału
-
320d stukanie z tyłu? okolice górnego mocowania amortyzatora
dokładnie tak jak kolega wyżej napisał. Do wymiany poduszka amortyzatora cena 16 zł za sztuke. MEYLE HD utwardzona cos ok 30 zł za sztuke
-
kluczyk - rozprogramowal sie (rozladowal)??
moze głupia uwaga , ale czy czasem nie zabrałes tego zapasowego ?
-
320d coś zgrzyta przy gaszeniu silnika
A ja Ci radze zmienic mechanika sam widzisz ze opowiada głupoty i karze Ci wymieniac wszystkie rzeczy po kolei
-
328i olej castrol edge czy inny???
Kolego od kad kupiłem samochodzi zrobiłem ponad 20 tys leje casteola i nie mogr nic złego powiedziec o tym oleju. Kontrolka smarowania gascie od razu po przekreceniu kluczyka, zadnego stukania tez nie słysze. Ja polecam
-
e46 M52- wymiana żarówki kierunkowskazu
kolego do dołu i kierunek Ciagnac do siebie, albo czyms tam docisnac np śrubokrętem i wypychac do w strone przodu samochodu
-
Wymiana olej filtry itd
Kolego jesli jesten nowym włascicielem samochodu do radziłbym od razu wymienic olej i wszystkie filtry. Potem ustawia Ci oil servis i tego sie trzymaj
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Z jednym małym wyjatkiem. W 330 przed liftem wyrywa wózek podobno po lifcie zostało to wzmiocnione i jest juz ok
-
320d 2000 rok nawiew dziala non stop sam
na 100% tzw jez miałem tak samo włączał mi sie co jakis czas na krótka chwile