Treść opublikowana przez ziomekthx
-
niedziałający nawiew POMOCY
sprawdz czy nie masz zapchanego filtra kabinowego
-
320d czym odkręcić filtr oleju?
tez sie podłacze pod temat. W330d tez sie odkreca w przeciwna strone ?
-
316i reflektor źle świeci po przekładce
Dokładnie. Zrozumie ze problem rozwiązany :)
-
320d kontrolka ciśnienia oleju
kazdy pisze ze jesli oleju jest tyle co ma byc to jest to wina tego czujnika. Jesli chcesz go kupic to podjez z nim na kompa i wszystkiego sie dowiesz
-
330xd ksenony autopoziomowanie nie działa
tzn w jaki sposób miałeś go uszkodzony ? Ja ostatnio kupiłem sam przegub ten co jest miedzy wahaczem a tum czujnikiem świateł bo go tam po prostu nie miałem a regulacja działała
-
316i reflektor źle świeci po przekładce
na 100% to to tylko nie wiem czy bedziesz miał tam ta regulacje bo sprawdzałem na allegro i nie wszystkich lampach to widziałem. Chyba ze było to przerabiane. No ale oryginalny xenon to ma
-
320d wymiana wkladu tulei wahacza przedniego
Kolego Ty piszesz o sworzniu a kolega który założył tu temat pisze tulei
-
320d wymiana wkladu tulei wahacza przedniego
Kolego Tu masz sam wkład http://moto.allegro.pl/item807202716_tuleje_wahacza_e46_e46_z4_przod_oryg_lemforder.html
-
320d jak wymienic żarówke w kabinie
nie kolego. Takie same jak w swiatłach postojowych
-
320d jak wymienic żarówke w kabinie
najpepiej jak podważysz całosc, nie samo lampke tzn razem z ta czescia od sterowania szyberdachem. Podważ to od str ...jak by Ci to napisac , nie po bokach i nie od str szyby tylko od tej czwartej tak jakby od tyłu
-
328ci pytanie jak wlac i spuścic olej w skrzyni ?
nie wiem jak w BMW bo tego nie robiłem ale w innych aytach dolna była do spuszczania a górna do wlewania lałes przez nia tak długa az zaczeło sie przelewac
-
316i reflektor źle świeci po przekładce
Kolego na lampie od strony silnika masz tam takie miejsce na klucz imbusowy prawdopodobnie 6 juz nie pamietam wkładasz go przekrecasz i przesłona poada i bedziesz miał ten kont o który Ci chodzi. Miałem to samo. U mnie to miejsce było zaznaczone zółtym kolorem. Nie musisz rozkrecac lampy Tak jak Tu jest pokazane http://moto.allegro.pl/item806959392_lampa_xenon_lewa_bmw_e46.html
-
330xd ksenony autopoziomowanie nie działa
ktos juz pisał o tym gdy wynieniał zarówke, okazało sie ze zle była zamontowana. A jesli nie to to moze byc tez silniczek od poziomowania
-
320d wymiana wkladu tulei wahacza przedniego
a nie polecasz tulei MEYLE ? Chcałem sam na takie wymienic a wachacze zostawic oryginalne tzn nowe ale oryginały a nie zamienniki
-
320d wymiana wkladu tulei wahacza przedniego
Wynika ze u Ciebie wkładu sie nie wymienia. Jesli chcesz kupic oryginalna czesc to moge polecic Ci tego allegrowicza. http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=10939834 Sprzedaje on nowe oryginalne czesci do BMW. Ja u niego kupuje i zawsze 100% zadowolenia Jesli nie ma wystawionej czesci napisz do niego a on ja załatwi
-
320d wymiana wkladu tulei wahacza przedniego
kolego zanim przymierzysz sie do wymiany samego wkładu zobacz tutaj http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL91&mospid=47642&btnr=31_0404&hg=31&fg=05 Z tego wynika ze jest wymienny ale jak jest z podkładka zabezpieczającą i od 07/1999 do 02/2001 Jak widac wkład jest zaznaczony jako element nr 8 a nie ma numeru tej części , czyli u mnie nie jest wymienny wkład
-
330d łacznik elastyczny wydechu
Koledzy czyli mam wspawac te 2 złacz przed tym "rozwidleniem" jeden w te samo miejsce no ale ten drugi to chyba nie ma tam dla niego za wiele miejsca te 30 cm o których ktos pisał. oto link to mojego wydechu http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL91&mospid=47642&btnr=18_0403&hg=18&fg=10
-
330ci mata pasażera & siedzenia z wersji angielskiej .
jesli sie nie myle i dezaktywujesz mate to przy dzwonie wystrzeli Ci poduszka i napinacz pasażera nawet gdy go tam nie bedzie. Oczywiscie nie życzę Ci tego ale taką rzecz też trzeba brac pod uwage.
-
330ci mata pasażera & siedzenia z wersji angielskiej .
jesli odczepiliscie siedzenaia na podpietym aku to dlatego wyskakuje bład. Teraz to tylko komp i skasowanie błedu pomoze.
-
320d duża różnica ksenon, a normalna lampa?
dokładnie tak jak kolega pisze same lampy to nie wszystko. dochodza dodatkowe koszta: 2 dysze spryskiwaczy 220 zł + 2 pompki spryskiwaczy 380 zł + pompka przy zbiorniku 100z (zamiennik) do tego zbirnik z dwiema pompkami cena ?? + przewody ze zbiorniak do spryskiwaczy cena ?? wiec troche to kosztuje
-
[E46] Kasowanie oil service
a jak to wyglada w e46 330d 2000r zawsze jezdze na kompa i ustawiaja mi na 22k
-
318i zaświeciła się kontrolka poduszki
tak jak koledzy pisz tylko komp Cie ratuje. Ostatnio tzn w ten poniedziałek byłem na kasowanie własnie tego samego błedu. Cena 60 zł No własnie interfejs + laptop spory wydatek no i trzeba sie tez na tym znać żeby pokasować błędy
-
328i jak zdjąć tapicerkę drzwi?
Tu masz wszystko ładnie pokazane http://forum.e46fanatics.com/showthread.php?t=356847
-
328Ci Falowanie obrotów na zimnym silniku
u mnie tez falują obroty na zimnym silniku gdy mam włączony nawiew nie zależnie od jego siły dmuchania. Gdy go wyłączę obroty nie faluja jest to normalne? dodam ze dzieje sie to własnie przy takich niskich temp.Faluja tzn z 800na 900 i tak na zmiane do puki nie wył. nawiewu
-
318i gdzie dostane tą część?
co do ceny to przed chwila sprawdziłem cena 571,85 zł Mozesz jeszcze napisac do tego Pana ma nowe oryginalne czesci do bmw. Jesli nie ma podasz nr czesci to załatwi. [email protected]