Skocz do zawartości

ziomekthx

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomekthx

  1. ziomekthx odpowiedział(a) na Joti temat w Nawigacja samochodowa
    Swiatła beda do wymiany , napewno tylne a jak dalej to musisz jeszcez popytac
  2. Witam. Potrzebuje waszej pomocy. Posiadam radyjko Presidenta i mam do niego antene Hustler IC 100. Nie jestem z niej do konca zadowolony i chciałbym ja zmienic na nowa znacznie lepsza. Mozecie mi doradzic która bedzie naprawdze dobra , a moze powiedzcie mi jakie sa najlepsze anteny tak do 400 zł.Chiałbym miec najlepsza tak jak samochodzik :mrgreen:
  3. Tak jak koledzy pisza musisz miec pod lusterkiem czerwona lampeczke. Ale dla własnego spokoju mozesz sam to spr. Pociagnij za uchwyt do otwierania klapy niech tylko odskoczy. Zamknij auto z pilota , poczekaj jakies 20 -30 sekund i dwignij maske jesli bedziesz miał alarm to go usłyszysz. POzdrawiam
  4. ziomekthx odpowiedział(a) na bobekm temat w E46
    Zwróć uwage ze mówia tak osoby które nigdy nie miały BMW. Nie wiem dlaczego tak moze zazdroszczą albo nie chcą zebyś miał taki samochód na który oni nie moga sobie pozwolic. Fak jest taki ze mozesz i miec te wydatki jesli kupisz pierwszy lepszy model i bedzie wymagał on wkładu finansowego. Natomiast jak kupisz zadbany model bedziesz lał i cieszył sie z jazdy. A tak na przyszłość BMW tzn Bokiem Musisz Wchodzić :cool2:
  5. ziomekthx odpowiedział(a) na andy_64 temat w E46
    Nie do końca kolego! Były dwie wersje kluczyków. Ty mówisz prawdopodobnie o kluczyku z kolorowym logiem BMW - tam rzeczywiście jest akumulatorek. Ja mam w swoim e46 starą wersję z czarnym logiem, gumowanym przodem, rozkręcaną obudową i zwykłą wymienną guzikową baterią w środku. Swoją drogą to ciekaw jestem, czy nowsza wersja doładowywałaby się w mojej stacyjce!!! :) A no tego nie wiedziałem ze wychodziły dwa rodzaje kluczyków. Ja akurat mam ten o którym mówisz. A co do Twojego pytania podejrzewam ze nie ładowałby kluczyka bez zadnych przeróbek przy stacyjce.
  6. wydaje mi sie ze jest czuły. Kumpel sał dobre paliwo nic nie było. Sprzedał auto po jakims czasie dwoni do niego nowy własciciel i mówi mu ze auto cos przerywa, kumpel zapytał czy wlał jakies lewe paliwo no i sie wszystko wyjasniło. Dodam tez ze to była 330d z 2000r czyli jeszcze przed liftem
  7. ziomekthx odpowiedział(a) na Lejdon temat w E46
    No tak to jest ten plus ze sa wymienne sworznie, ale nadal nie jestem przekonany do tych utwardzonych. Wymieniac jeszcze nie musze wiec poczytam opini innych urzytkowników tych oto wachaczy jakie sa róznice i czy nie załuja wymiany na utwardzone
  8. ziomekthx odpowiedział(a) na andy_64 temat w E46
    Kolego w kluczyku do E46 nie ma bateri , kluczyka sie nie rozbiera, jest w nim akumulatorek który jest doładowywany gdy klucz jest w stacyjce
  9. ziomekthx odpowiedział(a) na Lejdon temat w E46
    zastanawiam sie własnie nad HD ale słyszałem ze czuc drgania na kierownicy. Powiedz mi na których wachaczach Ci sie lepiej jezdziło n tych oryginalnych czy HD. Wiem ze HD dłuzej wytrzymaja ale jesli bys tego nie brał pod uwage ani ceny bo wiadomo sa drozsze to które bys wybrał. Moze troche dziwne te pytania ale nie wiem jak mocne sa te "drgania" na kierownicy
  10. Zgadzam sie z kolega wyrzej róznice nie sa wielkie. Mozna je tez sprowadzic do minimum kupując zamienniki. Ja bym sie nie zastanawiał miedzy 320d a 330d zwłaszcza jak juz jest po lifcie. Zdecydowanie 330d
  11. ziomekthx odpowiedział(a) na Lejdon temat w E46
    Twarde, czyli pozytywnie. No nie wiem czy to taki pozytyw bo podobno czuc te drgania na kierownicy. Osobiscie bede zakładał w przyszłosci oryginały bo nie po to kupowałem taka fure zeby przy wymianie np tych wachaczy tracic komfort jazdy
  12. ziomekthx odpowiedział(a) na Lejdon temat w E46
    tez własnie myslałem o tych wachaczach ale ich cena cos mnie zniechęca. Nie sa one czasem regenerowane?
  13. ziomekthx odpowiedział(a) na Lejdon temat w E46
    No własnei mozesz cos napisac o tych wahaczach interesuje mnie własnie ta cena. Gdy byłem na warsztacie który sie specjalizuje sie w BMW i powiedziałem ze na allegro sa wachacze po 240 zł to spojzał na kolege i mi powiedział ze a ta cene to raczej regenerowane. No i czy to sa aluminiowe czy stalowe
  14. Tylko ze tak ktos juz chyba robił i nic to nie dało no a druga sprawa nikt chyba tu nie ma softu F zmieniajacego na GB
  15. ziomekthx odpowiedział(a) na raposo temat w E46
    sprwadz te kable w gumowej osłonie jak otwierasz bagaznik mówia ze lubia sie łamac lub przecierac
  16. ziomekthx odpowiedział(a) na Lejdon temat w E46
    Kolego z przodu masz tylko jeden wachach po lewej i jeden po prawej a z tyłu masz dolny i górny
  17. ziomekthx odpowiedział(a) na raposo temat w E46
    kolego co do tej daty to u mnie ustawia sie w ustawieniach tylko ze ja mam inna nawigacje niz Ty nie wiem jaki to jest monitor ale jest on kwadratowy nie ten prostokatny. A co do tych spalonych zarówek to zobacz czy swieci Ci sie podswietlenie rejestracji bo z tym jest tak ze jesli jedna zarówka sie tam spali to nie daje znaku o spalonej zarówce dopiero gdy sie przepala dwie. Miałem tak ze jedna miałem spalona a druga była zasniedziala i było tak ze raz mi swieciła ta kontrolka a raz nie i tez nie wiedziałem co to jest
  18. ziomekthx odpowiedział(a) na crayou temat w E46
    Wydaje mi sie ze czujnik jest ok , bo jesli piszesz ze naciskasz na chamulec i kontrolka gasnie to wskazuje na to ze czujnik jest ok. Jak by nie gasła to oznaczało by to ze czujnik jest do wymiany.
  19. lub wyciagnac bezpiecznik w 330d to 52 ale mozna tez naładowac aku podnoszac przednia maske . Jest tam specjalnie pociągnięty kabel + podpinasz tam plusowa klemę a minusowa do masy i w ten sposub ładujesz aku zapobiega to zadko wybuchającym akumulatorom Podobno jeden na 1000 wybucha
  20. ziomekthx odpowiedział(a) na krism84 temat w E46
    zeby sciagnac zacisk musisz od wewnetrznej strony odkrecic dwie sróby imbusowe szóstki , sa one zatkane takim gumowym korkiem. Czy dasz rade sam wymienic nie wiem bo jeszcze tego nie przerabiałem. Co do kontrolik, jesli juz Ci sie pali i nie załozysz nowego czujnika bedzie sie paliła cały czas. Mi obecnie sie ten kabelek przerwał ale kontrolka sie nie pali bo klocki sa jeszcze dobre , cała rzecz polega na tym ze teraz sobie sam musze zerkac na klocki czy sie jeszcze nadaja
  21. luz raczej by sie z tego nie zrobił. Stawiałbym na zapowietrzony układ
  22. ziomekthx odpowiedział(a) na finch16 temat w E36
    Jak swiatła obrysowe nie moga sie swiecić , przeciez one do tego sa. Przeciez samochody Volvo maja te swiatła i nie ma z nimi problemu. Co do swiatła wstecznego strawdz bezpiecznik albo w skrzyni biegów jest taki czujnik, moze byc padniety.
  23. ziomekthx odpowiedział(a) na bubba26 temat w E46
    no to naprawde niska cena. Zapytaj sie bo jak na taka cene to moga one byc po regeneracji
  24. Koledzy jesli ktos posiada soft do mk3 zmieniajacy F na PL prosze o umieszczenia na forum
  25. nie wiem jak w angliku ale gdy ja kupiłem moja bunie tez nie miałem asymetrycznych swiateł. MIałem takie ___ ___/ czyli nie było tego konta po lewej stronie. Wystarczyło przekrecić tym pokretłem i jest ok ale nie wiem czy z tej pozycji \___ \___ bedziesz mógł je przestawic na europejska . U mnie były tylko 2 mozliwosci jesli dobrze pamietam.Ale jak co to jeszcze spr czy bede mógł ustawic w całkiem innym kierunku. Ale wydaje mi sie ze nie i bedziesz musiał sobie kupic do tych lamp soczewki

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.