Skocz do zawartości

ziomekthx

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomekthx

  1. ziomekthx odpowiedział(a) na Eniupl temat w E46
    Poprostu paliwo nie schodzi równo z obu komór Tez tak moze byc ale po przejechaniu kolejnych 25 km i ponownym sprawdzeniu paliwa nie ubyło w żadnej komorze. Auto zatankowane po samiutki korek przejechane 75 km a na tescie 6 pokazuje jedna komora 24 druga 33 w sumie 57l - dlaczego? Czy bak ma pojemnosc 57L a po zalaniu pod korek wchodzi 63 jak podaje producent. Wiec dlaczego weszło mi prawie 70 L ?
  2. ziomekthx odpowiedział(a) na Pruslee temat w E46
    kolego nic Tu nie widac . Ale pewnie chodzi Ci o podswietlenie zegarów . wchodzisz w komputer -test 2 i wszystko sie podswietli, ale najpierw musisz wejsc w test 19 zeby go odblokowac a potem w test 2 . jak co to zagladnij tutaj http://img264.imageshack.us/i/96541351id1.jpg/
  3. ziomekthx odpowiedział(a) na Eniupl temat w E46
    tak tak juz wiem ze jedna komora juz jest mnijsza od drugiej a co z reszta moich pytan?
  4. ziomekthx odpowiedział(a) na Eniupl temat w E46
    koledzy nikt nic nie odpowie na mój post? Nie wiem co mam myslec moze mam cos nei tak skoro mi tak pokazuja wskazniki
  5. Jesli pasuje to przedzwoniłbym i zapytał na jak długo sprzedajacy daje gwarancje na ,rozruch , to nie wiadomo na ile. wiadomo ze trzeba ja bedzie troche urzytkowac zeby sie dowiedzic czy jest w 100% sprawna jak to napisał sprzedajacy. Z drugiej strony kupując regenerowana masz gwarancje na 12 miesiecy lub wiecej. Nowa bedzie droga i pewnie duzo osób napisze ze za ka kase nie bedzie sie opłacalo wsadzac jej do samochodu. Pozdrawiam
  6. ziomekthx odpowiedział(a) na jerlis1960 temat w E46
    w bagażniku po lewej stronie kolego
  7. ziomekthx odpowiedział(a) na jerlis1960 temat w E46
    Wyposażenie może być różne tzn może byc wypaśna a z drugiej strony moze nie miec nic. Najlepiej jak bedziesz miał juz jakąś na oku , popros o nr VIN to koledzy z forum Ci rozkoduja
  8. ziomekthx odpowiedział(a) na puchi123 temat w E46
    kiedys była o nich mowa i pisali ze do e46 na nasze drogo sa one za twarde i szybko padaja
  9. ziomekthx odpowiedział(a) na Eniupl temat w E46
    wiec sprawa wyglada tak. TAk jak pisałem wyzej zatankowałem 54l w baku miałem jakies 13-15l co daje w okolicach 70l. Po zatankowaniu paliwa było po samiutki korek(podejzewałem ze nawet przy zakretach moze sie przelewac). Po przejechaniu 50km sprawdziłem na BC w tescie 6 i pokazło mi tak: lewa komora 24l prawa 33l. Jest to mozliwe ze po przejachaniu 50 km mogło ubyc 6l ropy liczac od 63l paliwa nie dodajac juz nawet tego co było wlane pod sam korek. komputer pokazuje mi w tej chwili srednie spalanie po tych 50 km 7,5 l czyli z baku powinno ubyc 3,75l. Jesli dodałbym jeszcze to co wchodzi do rury to całkiem co innego by wyszło. Jeszcez jedna rzecz , wskazówka paliwa pokazuje ze bak jest ful przechylona jest nawet dalej niz max wiec dlaczego po tescie nr6 wyszły takie dane? No i ostatnia rzecz czy przy pełnym zbiorniku nie powinno byc w lewej jak i w prawej komoze po tyle samo paliwa?
  10. ziomekthx odpowiedział(a) na Eniupl temat w E46
    To ja tez sie wypowiem. Wczoraj tankowałem na Shelu pod samiutki korek (nic wiecej juz by nie weszło) 54L w baku było cos ok 15l wskazówka była troche za ostatnia 15-to litrowa kreska to wynika z tego ze weszło prawie 70l. zrobiłem na tym 20 pare km dzis pójde sprawdze na testach ile jest w baku i dam znac
  11. ziomekthx odpowiedział(a) na peterson temat w E46
    Prawde mówiac o dolnej rozpórce nie słyszałem. Na allegro ten raczej nie widziałem. Gdzie taką można kupić?
  12. ziomekthx odpowiedział(a) na Eniupl temat w E46
    Jeśli chcesz sprawdzić czy oszukują. Weź kanister z miarka i będziesz wiedział czy dystrybutor dobrze pokazuje.
  13. ziomekthx odpowiedział(a) na peterson temat w E46
    A co myslicie o tej http://www.allegro.pl/item720021517_rozporka_aluminiowa_bmw_e46_6cyl_oraz_diesel.html zastanawiam sie nad jej kupne
  14. ziomekthx odpowiedział(a) na bmw320d111 temat w E46
    Sciagnij te koło i zobacz czy na tłoczku nie pekła Ci guma. Miałem tak ostatnio na lewym przednim i tylnim kole podczas zimy. Nazbierało mi sie brudu i tłoczek nie chciał cofnąć. Wymieniłem od razu wszystkie 4 gumi cena jednej na mój tłoczek to 25 zł
  15. 1. Faluja Ci obroty zima jak włączysz ogrzewanie ? Kiedys wyczytałem ze to est normalna rzecz. U mnie i u kumpla jest tak samo, podczas zimy gdy załacze ogrzewanie faluja mi obroty tak jak Ty to opisales. Ale gdy pojezdze dłuzej to wskazówka temp silnika przesuwa sie troche ku niebieskiemu polu. Ja pewnie mam do wymiany termostat bo dziwne by to było zeby swkazówka sie cofała
  16. ziomekthx odpowiedział(a) na dawidoff temat w E46
    Dzieki za info. Własnie sprawdziłem to co powiedziałes i sie z Toba zgadzam pasuje do E46 E60 E61 E83 E87 E90 E91 ale nie do 3.0 Diesla.
  17. ziomekthx odpowiedział(a) na dawidoff temat w E46
    Koledzy nikt nic nie powie o tych 2 odmach co wystawiłem predzej linki. Skłaniałbym sie ku tej z obudową bo cena naprawde dobra ale nie wiem czy ona jest dobra , czy bedzie pasowała. NIgdy je nie wymieniałem i tak naprawde to nie wiem czy to jest dobra czesc czy to jakis zamiennik z którym bedzie trzeba cos zrobic zeby pasowa.
  18. ziomekthx odpowiedział(a) na dawidoff temat w E46
    No własnie znalazłem ten temacik w szukajce . Na allegro znalazłem cos takiego : http://www.allegro.pl/item711183296_filtr_odmy_separator_oleju_bmw_polecam.html słyszałem ze z cała obudowa jest droższe i tu moje pytanie czy to nie jest jakis bubel , czy jednak moge smiało sobie to zamowic? a Tu taka : http://www.allegro.pl/item702412781_bmw_filtr_odmy_separator_oleju_bmw_e46_e39_e38_x5.html tu sam filterek za taką cene. Skłasniałbym sie przy zakupie tej kompletnej ale sam nie wiem co to jest. A wy jak myslicie
  19. ziomekthx odpowiedział(a) na dawidoff temat w E46
    Koledzy Odswierze temat. Chciałbym sobie tez wymienic ta odme bo od kupna samochodu zrobiłem 21K i nie wiem kiedy była ona wymieniana. MOzecie mi napisać w którym miejscu ona się znajduje i czy trzeba duzo rzeczy odkręcać
  20. widze ze ma lepsze parametry wiec wydaje mi sie ze nie jest zła. Jesli by mi ktos wytłumaczył na jakiej podstawie dobrac antenke , jaki parametr i co oznacza to byłbym wdzieczny . A co do anteny to teraz mam Hustler IC 100 ponad rok i nigdy jej nie chowam :)
  21. Osobiscie mi to nie przeszkadza ze jest on taki długi. Che tylko bardzo dobra antene , zebym juz nie musiał zamieniac jej na inna i byl z niej zadowolony w 100%
  22. Koledzy a co powiecie o tej Antenie http://www.allegro.pl/item704460809_antena_do_cb_president_dakota_v_2_guma_nowe_sklep.html Ktos wspominał o antenie która ma a 3dB a ta z linku ma 5dB czy jest ona lepcza ?? a tak ogólnie to jak ona wypada?
  23. wiec mam pytanie do Ciebie klego czy jestes z niej zadowolony w 100% ? Czy nie zamieniłbys jej na inna czyli na lepsza? jesli tak to na jaka. Osobiscie bym chciał taka z której bym był zadowolony i nie chciałbym juz jej zmieniac. Jak dla mnie mi to nie przeszkadza moze byc i długa byle zebym był zadowolony
  24. ziomekthx odpowiedział(a) na JACDER temat w E46
    Taki własnie bład wyskoczył u mnie ale został wykasowany rok temu i do dzis mam spokój a ABS działa
  25. ziomekthx odpowiedział(a) na JACDER temat w E46
    mi sie kiedys zapaliła i nie chciała zgasnąć. Pojechałem na kompa usuneli bład i juz sie nie pali i wszystko działa tak jak nalezy

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.