Skocz do zawartości

ziomekthx

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomekthx

  1. ziomekthx odpowiedział(a) na Krzyś345 temat w E46
    taka cena to prawie za darmo ja tez regenerowałem i zapłaciłem cos ok 1200 zł z robocizna tzn wymontowanie , zamontowanie wszystkie gumy nowe , czyszczenie układu wspomagania no i zbieżność
  2. ziomekthx odpowiedział(a) na melon115 temat w E46
    Kolego nie Ty jeden masz z Tym problem. Dużo osób sie z tym spotyka i nikt do konca nie wie co jest tego przyczyną.
  3. prosze bardzo http://img264.imageshack.us/img264/2299/96541351id1.jpg
  4. Sprawdz czy nie masz wyrwanego wózka
  5. ziomekthx odpowiedział(a) na cipiur temat w E46
    nic nie zrobisz musisz podłączyć auto pod kompa. No i jest to własnie kontrolka poduszki powietrznej
  6. Kolego ten pobór prądu o którym piszesz jest jak najbardziej ok nie masz sie czym martwic norma jest do 0,20 A
  7. ziomekthx odpowiedział(a) na cipiur temat w E46
    Jesli mnie pamięć nie myli to to kolega Bax własnie ja wymieniał nie ściągając wózka, ale tak jak pisałem nie jestem pewien. Napisz do niego i popytaj
  8. skoro ma inne nr to nie bedzie pasował. To samo jest np z poduszką powietrzna w kierownicy tak samo wyglada w e36 jak w e46 a nie pasuje
  9. ziomekthx odpowiedział(a) na Musti579 temat w E46
    Ty masz juz plastikowy tzw separator ale ten raczej tez bedzie pasował. ale za 100 to bym samego wkładu nie kupował sam do 330d za 170 kupiłem całosc. Jesli sam nie wiesz czy ten pasuje to pewnie nie wymieniałes odmy to proponuję wymienic cała odme
  10. ziomekthx odpowiedział(a) na grzechusk temat w E46
    Dokładnie samych zatrzasków nie dokupisz jest to połączone z lampa na stałe
  11. A ja w ogóle nie używałem kleju. W ringach CCFL są dodane takie "spinacze" i półokrągłe plasterki, więc wszystko się ładnie trzyma bez klejenia :cool2: Sa ale słyszałem ze jak bedziesz musiał wymienic ring bo bedzie z nim cos nie tak i bedziesz chciał go odkleic to ten plasterek odkleisz razem z kawałkiem lustra. Dlatego wolałem to przykleic
  12. W E46 są one "na wcisk". Żadnych klejów nie używasz :cool2: Dokładnie tak jak kolega wyżej pisze sa one na zatrzaski. Kleju używasz jedynie do montażu ringów najlepiej poksipol przeźroczysty
  13. Jesli słyszysz te pstrykanie tzn ze swiatła Ci mrugaja i musisz podładowac aku
  14. Tu jest to pokazane http://www.youtube.com/watch?v=gwgYvEu7atY
  15. Zapalaja sie te lampki na panelu ale gdy przestaja Ci swiecic dwie żaróweczki co podświetlaja rejestracje
  16. prócz poduszek pewnie bedziesz jeszcze miał wystrzelone napinacze pasów. Gdy wymienisz te poduchy i napinacze musisz skasowac błąd podpinając sie pod kompa.
  17. Poszukaj tu na forum jest to pokazane jak to zrobic
  18. A podswietlenie tablicy rejestracyjnej swieci ?
  19. ziomekthx odpowiedział(a) na roy2 temat w E46
    Niektórzy piszą ze wskazówka od ekonomizera nie dochodziw w takich przypadkach do konca. U Ciebie też tak jest ?
  20. ziomekthx odpowiedział(a) na wwwrona temat w E46
    wwwrona a próbowałeś przemyć ten czujnik na myjni ? mi pomogło.
  21. ziomekthx odpowiedział(a) na airwolf temat w E46
    Dzieki kolego. Teraz już nie mam wątpliwości ?
  22. ziomekthx odpowiedział(a) na wojtp temat w E46
    mósisz wejsc pod samochód i isc po kablu czy to po kablu ABS czy od czujnika hamulców. Sa w tym samym miejscu podpięte w takiej małej puszce
  23. ziomekthx odpowiedział(a) na silbergrau temat w E46
    Raczej patrzyłbym na obroty silnika a nie na samą predkosc. Jesli jezdzisz po miescie i np zmieniasz biegi przy 2500 tys obr to z 5 na 6 tez tak mozesz zmieniac. No ale w miescie 6 nie wrzucisz to druga sprawa
  24. ziomekthx odpowiedział(a) na airwolf temat w E46
    MOze tak jest w coupe jak piszesz jest to prawdopodobne bo kierunek przykrecany jest srubka a w sedanie jest tylko na zatrzaska. Co do lampy pisze o sedanie to nie trzeba sciagac tej listwy. Odkrecasz te 2 sróbki o których pisałes , trzecia jest za frflektorem dokładnie tak ja jego srodku a czwarta zboku po przeciwnej stronie kierunkowskazu. Jak masz jeszcze spryskiwacze lamp bedziesz musiał wyciagnac ta dysze inaczej nie wyjdzie Ci lampa. Co do tej listwy to bedziesz musiał ja "odgiąć" pod kierunkowskazem , najlepiej jak go tez ściągniesz bedziesz wtedy wszystko widział. Listwa wtedy wychodzi w reflektorem i nie ma tam zadnych srubek Lampa wychodzi bez zdejmowania dyszy! Po odkręceniu reflektora i odpięciu z boku listwy, wysuwasz delikatnie reflektor z listwą, odpinasz listwę od reflektora (listwa zostaje razem z dysza na swoim miejscu) i wyciągasz reflektor. Kilka miesięcy temu wymieniałem uszczelki w kloszach i tak demontowałem reflektory. Jestes Pewien ze w taki sposób wyciągniesz cała lampę a nie sam klosz bo w linku jaki podałeś pokazane jest ja sie sciąga klosz. Sam wyciągałem całe lampy jakis miesiac temu bo zakładałem sobie ringi i musiałem wyjac dysze spryskiwacza , podkreslam sama dysze a pompka ta pod reflektorem została na miejscu. W innym przypadku nie wyciągnąłbym całej lampy
  25. ziomekthx odpowiedział(a) na wojtp temat w E46
    Oczywiscie. Sprzedawca wychodzi z założenia ze mata jest zepsuta wiec w takim przypadku zapala sie kontrolka poduchy i w takim przypadki gdy załozysz nowa musisz wykasować błąd bo do uszkodzenia doszło na podłaczonym aku to samo jak byc odpiął poduszke kierownicy na podłaczonym aku i podpiął ja spowrotem bład zostanie i trzeba go wykasowac podpinając sie pod kompa. Jesli zrobisz to samo z poduszka na odpiętym aku nie bedzie błedy. Co do tej maty to dziwna sprawa bo powinno byc tak jak piszesz jesli sie zapali to juz nie powinna gasnąc. No ale spróbuj zrobic tak ze odepniesz aku jak ta kontrolka Ci zgasnie i wtedy zabierz sie za mate, oczywiscie gdy jestes pewien na 100% ze to jej wina

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.