Treść opublikowana przez ziomekthx
-
Maglownica 320D
taka cena to prawie za darmo ja tez regenerowałem i zapłaciłem cos ok 1200 zł z robocizna tzn wymontowanie , zamontowanie wszystkie gumy nowe , czyszczenie układu wspomagania no i zbieżność
-
320D - Zawieszenie Tył
Kolego nie Ty jeden masz z Tym problem. Dużo osób sie z tym spotyka i nikt do konca nie wie co jest tego przyczyną.
-
318i brak podświetlenie kontrolek na liczniku
prosze bardzo http://img264.imageshack.us/img264/2299/96541351id1.jpg
-
Uderzenie przy zmianie biegów
Sprawdz czy nie masz wyrwanego wózka
-
e46 1.8 1998 dziwna kontrolka
nic nie zrobisz musisz podłączyć auto pod kompa. No i jest to własnie kontrolka poduszki powietrznej
-
[E46] 316i- coś rozładowywuje akumulator
Kolego ten pobór prądu o którym piszesz jest jak najbardziej ok nie masz sie czym martwic norma jest do 0,20 A
-
e46 1.8 1998 tylne zawieszenie
Jesli mnie pamięć nie myli to to kolega Bax własnie ja wymieniał nie ściągając wózka, ale tak jak pisałem nie jestem pewien. Napisz do niego i popytaj
-
przelacznik szyby z sedana do compacta?
skoro ma inne nr to nie bedzie pasował. To samo jest np z poduszką powietrzna w kierownicy tak samo wyglada w e36 jak w e46 a nie pasuje
-
320d filtr odmy
Ty masz juz plastikowy tzw separator ale ten raczej tez bedzie pasował. ale za 100 to bym samego wkładu nie kupował sam do 330d za 170 kupiłem całosc. Jesli sam nie wiesz czy ten pasuje to pewnie nie wymieniałes odmy to proponuję wymienic cała odme
-
Co to za czesc jak nazwac?
Dokładnie samych zatrzasków nie dokupisz jest to połączone z lampa na stałe
-
330d - jak są podłączone ringi???
A ja w ogóle nie używałem kleju. W ringach CCFL są dodane takie "spinacze" i półokrągłe plasterki, więc wszystko się ładnie trzyma bez klejenia :cool2: Sa ale słyszałem ze jak bedziesz musiał wymienic ring bo bedzie z nim cos nie tak i bedziesz chciał go odkleic to ten plasterek odkleisz razem z kawałkiem lustra. Dlatego wolałem to przykleic
-
330d - jak są podłączone ringi???
W E46 są one "na wcisk". Żadnych klejów nie używasz :cool2: Dokładnie tak jak kolega wyżej pisze sa one na zatrzaski. Kleju używasz jedynie do montażu ringów najlepiej poksipol przeźroczysty
-
320d Oświetlenie tablicy rejestracyjnej + komputer pokladowy
Jesli słyszysz te pstrykanie tzn ze swiatła Ci mrugaja i musisz podładowac aku
-
330d - jak są podłączone ringi???
Tu jest to pokazane http://www.youtube.com/watch?v=gwgYvEu7atY
-
330D problem z tylnym oświetleniem
Zapalaja sie te lampki na panelu ale gdy przestaja Ci swiecic dwie żaróweczki co podświetlaja rejestracje
-
E46 - otwarta poduszka co do wymiany???
prócz poduszek pewnie bedziesz jeszcze miał wystrzelone napinacze pasów. Gdy wymienisz te poduchy i napinacze musisz skasowac błąd podpinając sie pod kompa.
-
330d - jak są podłączone ringi???
Poszukaj tu na forum jest to pokazane jak to zrobic
-
330D problem z tylnym oświetleniem
A podswietlenie tablicy rejestracyjnej swieci ?
-
330d powyżej 160 nie przyspiesza
Niektórzy piszą ze wskazówka od ekonomizera nie dochodziw w takich przypadkach do konca. U Ciebie też tak jest ?
-
320d czujnik abs-u
wwwrona a próbowałeś przemyć ten czujnik na myjni ? mi pomogło.
-
320d Reflektory jak zdjąć?
Dzieki kolego. Teraz już nie mam wątpliwości ?
-
wtyczki od czujnikow abs-tyl?
mósisz wejsc pod samochód i isc po kablu czy to po kablu ABS czy od czujnika hamulców. Sa w tym samym miejscu podpięte w takiej małej puszce
-
320d zakres pracy 6 biegu
Raczej patrzyłbym na obroty silnika a nie na samą predkosc. Jesli jezdzisz po miescie i np zmieniasz biegi przy 2500 tys obr to z 5 na 6 tez tak mozesz zmieniac. No ale w miescie 6 nie wrzucisz to druga sprawa
-
320d Reflektory jak zdjąć?
MOze tak jest w coupe jak piszesz jest to prawdopodobne bo kierunek przykrecany jest srubka a w sedanie jest tylko na zatrzaska. Co do lampy pisze o sedanie to nie trzeba sciagac tej listwy. Odkrecasz te 2 sróbki o których pisałes , trzecia jest za frflektorem dokładnie tak ja jego srodku a czwarta zboku po przeciwnej stronie kierunkowskazu. Jak masz jeszcze spryskiwacze lamp bedziesz musiał wyciagnac ta dysze inaczej nie wyjdzie Ci lampa. Co do tej listwy to bedziesz musiał ja "odgiąć" pod kierunkowskazem , najlepiej jak go tez ściągniesz bedziesz wtedy wszystko widział. Listwa wtedy wychodzi w reflektorem i nie ma tam zadnych srubek Lampa wychodzi bez zdejmowania dyszy! Po odkręceniu reflektora i odpięciu z boku listwy, wysuwasz delikatnie reflektor z listwą, odpinasz listwę od reflektora (listwa zostaje razem z dysza na swoim miejscu) i wyciągasz reflektor. Kilka miesięcy temu wymieniałem uszczelki w kloszach i tak demontowałem reflektory. Jestes Pewien ze w taki sposób wyciągniesz cała lampę a nie sam klosz bo w linku jaki podałeś pokazane jest ja sie sciąga klosz. Sam wyciągałem całe lampy jakis miesiac temu bo zakładałem sobie ringi i musiałem wyjac dysze spryskiwacza , podkreslam sama dysze a pompka ta pod reflektorem została na miejscu. W innym przypadku nie wyciągnąłbym całej lampy
-
jak to jest z emulatorem maty
Oczywiscie. Sprzedawca wychodzi z założenia ze mata jest zepsuta wiec w takim przypadku zapala sie kontrolka poduchy i w takim przypadki gdy załozysz nowa musisz wykasować błąd bo do uszkodzenia doszło na podłaczonym aku to samo jak byc odpiął poduszke kierownicy na podłaczonym aku i podpiął ja spowrotem bład zostanie i trzeba go wykasowac podpinając sie pod kompa. Jesli zrobisz to samo z poduszka na odpiętym aku nie bedzie błedy. Co do tej maty to dziwna sprawa bo powinno byc tak jak piszesz jesli sie zapali to juz nie powinna gasnąc. No ale spróbuj zrobic tak ze odepniesz aku jak ta kontrolka Ci zgasnie i wtedy zabierz sie za mate, oczywiscie gdy jestes pewien na 100% ze to jej wina