Skocz do zawartości

ziomekthx

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomekthx

  1. No właśnie szczególnie słychać ją gdy auto postoi kilka godzin. Czyli na razie nie mam co się martwić, dzięki za odpowiedzi. Dokładnie jest tak jak nalezy
  2. ziomekthx odpowiedział(a) na Wolf_320 temat w E46
    Pewnie mozna wył imo DISem
  3. Moja też głośno chodzi zwłaszcza z rana moim zdaniem jest to normalna rzecz bo występuje tam spore ciśnienie. U któregoś kolegi z forum tez wyraźnie było ja słychać
  4. ziomekthx odpowiedział(a) na franek28 temat w E46
    jesli dobrze kojaze to ktos tu pisał ze razem ze skrzynia musiałbyś wrzucić koło dwumasowe
  5. ziomekthx odpowiedział(a) na pur temat w E46
    To kolego ja zalewam się śmiechem że twoje autko aż tyle pali, bo akurat mój silniczek pali teraz w lato 7 max 8 litrów w trybie jazdy do pracy 13,5 kilometra i z powrotem i jazda w trybie 75% miasto a 25% trasa i kolego nie zalewaj się śmiechem bo to jest prawda że silniki 3,0d są bardzo oszczędne a nawet jestem w stanie się założyć że oszczędniejsze aniżeli 2,0d, lepiej sprawdź kondycję swojego silnika bo coś mi podpada to twoje spalanie. killka lat wstecz ogladałem program jak sami inżynierowie BMW dziwili sie ze stworzyli silnik o takiej mocy o małym spalaniu
  6. ziomekthx odpowiedział(a) na pur temat w E46
    teraz z tyłu mam 225/40 wczesniej miałem 235/40 i komp pokazywał 0,5l wiecej
  7. ziomekthx odpowiedział(a) na nemo05 temat w E46
    ogólnie ma presidenta i antene hastler IC 1000 czyli najtańsza. Czasem na trasie ie słysze to co mówia inii pewenie wina anteny. teraz jak bym kupował zaryzykowałbym pierwsze lepsze radyjko a natene z najwyższej półki
  8. ziomekthx odpowiedział(a) na wania126 temat w E46
    dokładnie tak jak kolega pisze jesli chcesz to przerzucaj wszystko wtedy nie bedzie choćby podejrzenia ze po dzwonie. Sam bym sobie wymieniał kiere na poliftowa z okrągła poducha ale wiadomo co bedzie przy sprzedaży. Jesli wymienisz sam zderzak bedziesz musiał tez wymieniać wloty powietrza na hamulce bo w M sa inne
  9. ziomekthx odpowiedział(a) na pur temat w E46
    Mi komp przekłamuje o 0,5l mierzone kilka razy i zawsze wyszło 0,5 wiec jest dobrze. Teraz po przejechaniu 800km komp pokazuje 7,9l wiec realnie 8,4l
  10. ziomekthx odpowiedział(a) na kuker84k temat w E46
    Tu jest wszystko napisane http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL91&mospid=47642&btnr=25_0282&hg=25&fg=05
  11. ziomekthx odpowiedział(a) na bemka30 temat w E46
    Nie wiem na 100% ale dzwignij maske i poszukaj przy podszybiu od strony pasażera
  12. Też bym tak robił a powiedz mi jak był z sciagnieciem gumy z wahacz ? Sam wymieniałem gumy i przy ściągani sie rozerwały
  13. ziomekthx odpowiedział(a) na dolek1989 temat w E46
    Chwala Ci co kupili auto za dobre pieniądze tzn za takie za które kupuje sie dobry mogel. A narzekają Ci co kupili tzw okazje
  14. ziomekthx odpowiedział(a) na dolek1989 temat w E46
    na samym początku to zapytałbym sie ich czy taki samochód mieli skoro o nim tak duzo wiedzą.
  15. ziomekthx odpowiedział(a) na snieguuu temat w E46
    kolego najlepiej sak sam sobie to sprawdzisz wiem ze ASC blokuje koła przy starcie ASC+T nie wiem jak działa a DSC blokuje koła przy stacie + podczas jazdy sam sprawdz i bedziesz wiedział
  16. Moze wł ja przy małej temp to tez moze być powód
  17. ziomekthx odpowiedział(a) na hbreakerB temat w E46
    bedzie tak jak masz w serii . zamawiałem tam kilka czesci i jestem zadowolony , nawet konta nie miałęm wszystko w ciemno wiec moge poleci sprzedający naprawde w wie co dobre do naszych BMW . Byłem zadowolony. Kontakt tez dobry nawet uprzedzi ze paczka moze przyjsc dzień pózniej niż to było przewidziane . Ogólnie polecam
  18. ziomekthx odpowiedział(a) na hbreakerB temat w E46
    Co do tej osoby to polecam w 100% sam kupowałem czesci i mozna brać w ciemno. Sprzedający zna sie na rzeczy i dopaduje Ci taką czesc jaka powinna byc ale musisz podać nr VIN. z tego co wkleiłes masz zwylłe zawieszenie a nie sportowe. Pisałes o sachs ze komuś sie podniosło auto. Mogło być tak ze miał sportowe zawieszeni a kupił amorki standardowe. Ogólnie to bierze to co poleca Ci sprzedający z tej strony co podałeś ale sachsy. troche kosztuja ale bedziesz miał tak jak mam być
  19. ziomekthx odpowiedział(a) na tasioreq90 temat w E46
    a napinacz czasem nie jest wystrzelony ?
  20. Dokładnie.Dlaczego chcesz wiedzieć czy jest taki jak z fabryki wyszedł
  21. ziomekthx odpowiedział(a) na hbreakerB temat w E46
    kolego 90 zł za jeden to dla mnie sporo tam sa 2 sruby do odkrecenia zada filozofia sam sobie wymień. Co do amorków musisz wiedziec jakie masz zawieszenia bo w naszym autkach sa rózne.
  22. Ja mam koło stalowe 17" 225/45 i jest na styk mowa o sedanie nie wiem jak to wygląda w innych rodzajach nadwozia
  23. mozna wymienic same gumy
  24. nie wiem jak to jest w automatach ale pewnie tak jak w manualnej olej wlewa się przez otwór który wskazuje własnie poziom. Jesli wykręcisz ta śrubkę to powinno zacząć się z wylewać olej oczywiscie nie w duzych ilosciach tylko minimalnie. Rzecz jasna nie pisze o śrubie spustowej:)
  25. Również odpalam auto na sprzegle

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.