Treść opublikowana przez ziomekthx
-
330d jak sprawdzić pompę podprogową?
No właśnie szczególnie słychać ją gdy auto postoi kilka godzin. Czyli na razie nie mam co się martwić, dzięki za odpowiedzi. Dokładnie jest tak jak nalezy
-
320d kłopot z imobilajzerem
Pewnie mozna wył imo DISem
-
330d jak sprawdzić pompę podprogową?
Moja też głośno chodzi zwłaszcza z rana moim zdaniem jest to normalna rzecz bo występuje tam spore ciśnienie. U któregoś kolegi z forum tez wyraźnie było ja słychać
-
330d 184km skrzynia 6b
jesli dobrze kojaze to ktos tu pisał ze razem ze skrzynia musiałbyś wrzucić koło dwumasowe
-
320d spalanie komp/rzeczywiste
To kolego ja zalewam się śmiechem że twoje autko aż tyle pali, bo akurat mój silniczek pali teraz w lato 7 max 8 litrów w trybie jazdy do pracy 13,5 kilometra i z powrotem i jazda w trybie 75% miasto a 25% trasa i kolego nie zalewaj się śmiechem bo to jest prawda że silniki 3,0d są bardzo oszczędne a nawet jestem w stanie się założyć że oszczędniejsze aniżeli 2,0d, lepiej sprawdź kondycję swojego silnika bo coś mi podpada to twoje spalanie. killka lat wstecz ogladałem program jak sami inżynierowie BMW dziwili sie ze stworzyli silnik o takiej mocy o małym spalaniu
-
320d spalanie komp/rzeczywiste
teraz z tyłu mam 225/40 wczesniej miałem 235/40 i komp pokazywał 0,5l wiecej
-
320 d CB radio
ogólnie ma presidenta i antene hastler IC 1000 czyli najtańsza. Czasem na trasie ie słysze to co mówia inii pewenie wina anteny. teraz jak bym kupował zaryzykowałbym pierwsze lepsze radyjko a natene z najwyższej półki
-
320d Zderzak M-pakiet
dokładnie tak jak kolega pisze jesli chcesz to przerzucaj wszystko wtedy nie bedzie choćby podejrzenia ze po dzwonie. Sam bym sobie wymieniał kiere na poliftowa z okrągła poducha ale wiadomo co bedzie przy sprzedaży. Jesli wymienisz sam zderzak bedziesz musiał tez wymieniać wloty powietrza na hamulce bo w M sa inne
-
320d spalanie komp/rzeczywiste
Mi komp przekłamuje o 0,5l mierzone kilka razy i zawsze wyszło 0,5 wiec jest dobrze. Teraz po przejechaniu 800km komp pokazuje 7,9l wiec realnie 8,4l
-
320d skrzynia biegów manual
Tu jest wszystko napisane http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL91&mospid=47642&btnr=25_0282&hg=25&fg=05
-
316i,dsc,abs się zaświeca
Nie wiem na 100% ale dzwignij maske i poszukaj przy podszybiu od strony pasażera
-
320d wymiana wahacza przedniego
Też bym tak robił a powiedz mi jak był z sciagnieciem gumy z wahacz ? Sam wymieniałem gumy i przy ściągani sie rozerwały
-
318ci 320ci Coupe-Awaryjne?
Chwala Ci co kupili auto za dobre pieniądze tzn za takie za które kupuje sie dobry mogel. A narzekają Ci co kupili tzw okazje
-
318ci 320ci Coupe-Awaryjne?
na samym początku to zapytałbym sie ich czy taki samochód mieli skoro o nim tak duzo wiedzą.
-
330i ASC czy ASC+T?
kolego najlepiej sak sam sobie to sprawdzisz wiem ze ASC blokuje koła przy starcie ASC+T nie wiem jak działa a DSC blokuje koła przy stacie + podczas jazdy sam sprawdz i bedziesz wiedział
-
320d Nie włącza sie sprężarka klimatyzacji.
Moze wł ja przy małej temp to tez moze być powód
-
316i Jakie Amortyzatory ?
bedzie tak jak masz w serii . zamawiałem tam kilka czesci i jestem zadowolony , nawet konta nie miałęm wszystko w ciemno wiec moge poleci sprzedający naprawde w wie co dobre do naszych BMW . Byłem zadowolony. Kontakt tez dobry nawet uprzedzi ze paczka moze przyjsc dzień pózniej niż to było przewidziane . Ogólnie polecam
-
316i Jakie Amortyzatory ?
Co do tej osoby to polecam w 100% sam kupowałem czesci i mozna brać w ciemno. Sprzedający zna sie na rzeczy i dopaduje Ci taką czesc jaka powinna byc ale musisz podać nr VIN. z tego co wkleiłes masz zwylłe zawieszenie a nie sportowe. Pisałes o sachs ze komuś sie podniosło auto. Mogło być tak ze miał sportowe zawieszeni a kupił amorki standardowe. Ogólnie to bierze to co poleca Ci sprzedający z tej strony co podałeś ale sachsy. troche kosztuja ale bedziesz miał tak jak mam być
-
320d Pasy bezpieczenstwa
a napinacz czasem nie jest wystrzelony ?
-
330d Jak sprawdzić czy silnik nie był wymieniany?
Dokładnie.Dlaczego chcesz wiedzieć czy jest taki jak z fabryki wyszedł
-
316i Jakie Amortyzatory ?
kolego 90 zł za jeden to dla mnie sporo tam sa 2 sruby do odkrecenia zada filozofia sam sobie wymień. Co do amorków musisz wiedziec jakie masz zawieszenia bo w naszym autkach sa rózne.
-
[e 46]Dojazdowka czy dodatkowe kolo.
Ja mam koło stalowe 17" 225/45 i jest na styk mowa o sedanie nie wiem jak to wygląda w innych rodzajach nadwozia
-
przednie wahacze
mozna wymienic same gumy
-
[e46]Jak sprawdzić poziom oleju w skrzyni automatycznej?
nie wiem jak to jest w automatach ale pewnie tak jak w manualnej olej wlewa się przez otwór który wskazuje własnie poziom. Jesli wykręcisz ta śrubkę to powinno zacząć się z wylewać olej oczywiscie nie w duzych ilosciach tylko minimalnie. Rzecz jasna nie pisze o śrubie spustowej:)
-
3XX - Odpalać ze sprzęgłem czy bez?
Również odpalam auto na sprzegle