Skocz do zawartości

ziomekthx

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomekthx

  1. ziomekthx odpowiedział(a) na maciegs temat w E46
    Jesli masz lampy z napisem ALL to te zjawisko w nich nie wystepuje sa tam lepszej jakości odbłysniki
  2. Tu masz spolszczenie navi MK3 http://rapidshare.com/#!download|240tl2|135678948|soft_bmw_iso2.rar|138184 ale bez fotoradarów a tu masz hasło które bedzie Ci potrzebne przy rozpakowaniu pliku S5aE839Sd23eR84a2e89rXX5wew66D588e5D58efWD55dw5ddw5d1wWD210044wddwd
  3. Sam mam dużą navi MK3 ale nie mam angielskiego menu i nie moge sobie zmienic na PL z tego co wiem to wszyscy własnie zmieniali na PL jesli mieli j.angielski.Do wszystkiego była potrzebna tylko płytka z softem. Francuskiego , Włoskiego , Niemieckiego nikt nie potrafił zmienić na PL w tym ja też.
  4. Tu na forum jest opisane jak to zrobić samemu. Jeśli masz angielskie menu to nie będzie problemów.
  5. ziomekthx odpowiedział(a) na saper522 temat w E46
    Jak chcesz czyścic to po zew i wew stronie inaczej nie bedzie dobrego efektu
  6. ziomekthx odpowiedział(a) na saper522 temat w E46
    Może też być tak jak było u mnie. Miałem padnięty czujnik od samo poziomowania co w takim przypadku światła opadają na min wysokość. Po wymianie jest tak jak mam być. Do tego wyczyściłem sobie soczewki bo były już tak jakby za mgłą .
  7. U mnie też coś buczy co prawda mam diesla ale po dłuższym czasie przestaje. Buczenie dochodzi z okolić elektrycznego podgrzewacza płynu.
  8. ziomekthx odpowiedział(a) na szogun21 temat w E46
    Kolego co Ty za głupoty opowiadasz samą mate można wymienić.
  9. ziomekthx odpowiedział(a) na Micwes temat w E46
    A płyn masz w normie? tak jak być powinno ? Podziałka znajduje sie na korku
  10. ziomekthx odpowiedział(a) na Brodi temat w E46
    wszystko zależy kiedy ostatni raz resetowałeś len własnie licznik który pokazuje spalanie. Jesli tak przejechałeś 2tyś km ciężko bedzie zmienić tę wartość na wyświetlaczu. wyzeruj len licznik poszalej autem i sprawdź ile Ci pokażę. Potem ponowne zerowanie tego licznika no i spokojna jazda , będziesz miał porównanie czy coś sie zmienia
  11. ziomekthx odpowiedział(a) na Krzysztof_Toruń temat w E46
    Kolego znalazłeś aukcje a nie przeczytałeś opisu :D Opis: Bardzo gruby dywanik wykonany z miekkiego włosia, od spodu pokryty gumą. Posiadaja dziurki do mocowania z podłogą auta (zapobiega to zsuwaniu się dywanika). Spinki są w zestawie kpl na 1 dywanik. Na dywaniku kierowcy znajduje się logo BMW. Dywanik nigdy nie był montowany w samochodzie jest zapakowany w oryginalną folię. Pozdrawiam
  12. ziomekthx odpowiedział(a) na mateusz88 temat w E46
    U mnie było dokładnie tak samo. Też nie wiedziałem od czego to jest i samo przestało. a od tamtego czasu wymieniłem sobie tuleje na przednim wahaczu i ściągałem tylne tarcze. Też nie sądzę że to od ręcznego no ale samo przestało pukać. A pukało za każdym razem nawet gdy starałem sie ruszyć jak najwolniej
  13. ziomekthx odpowiedział(a) na mateusz88 temat w E46
    Też bym sie dowiedział bo miałem to samo ale juz nie puka. Może rzeczywiście to coś z ręcznym bo ostatnio ściągałem tylną tarcze
  14. Co do moich wahaczy to tak też myślałem ze mam zwykłe bo sprawdzałem u Pana na stronie internetowej. Bardziej mi własnie chodziło o opcje P337A M SPORTS PACKAGE . I to by sie zgadzało bo sportowe fotele, kierownica M, listwy wewnętrzne Alu Black Cube mam.
  15. Tak jak obiecałem. Pytałem się co oznacza ten skrót P337A M SPORTS PACKAGE Odpowiedź : chodzi o sportowe dostosowanie podwozia amortyzatory, wahacze, tuleje wahaczy itp. Więc wale następne . Myślałem ze te oznaczenie 226 SPORTS SUSPENSION SETTINGS właśnie to oznacza I drugie moje pytanie: tu podaje nr wahacza z VIn-u tego samochodu31126777851 pytam bo w jednym sklepie znalazłem ze jest to zwykły wahacz a te wahacze M miały inny nr Odpowiedz: nie wiem dokładnie ponieważ weryfikuje to dopiero to dopiero po VIN-ie poproszę o numer VIN i sprawdzę jakie wahacze są Panu potrzebne No i ja: podałem VIN Odpowiedź ASO : zwykłe wahacze są u Pana w samochodzie No i kolejne moje pytanie: no właśnie to też mnie zastanawia jak i wiele innych osób i Tu mam pytanie właśnie co oznacza ten skrót P337A M SPORTS PACKAGE Odpowiedź ASO: ma Pan sportowe dostosowanie podwozia, ale nie zawieszenie M tak jak M Pakiet różni sie od M Technik cz M Power Kolejne pytanie: rozumie czyli to jest ten skrót 226 SPORTS SUSPENSION SETTINGS Odpowiedź ASO: Tak Kolejne pytanie: Czyli ten skrót P337A M SPORTS PACKAGE oznacza tylko tyle ze nie ma wahaczy M ? nić więcej on nie oznacza ? Odpowiedzi już nie uzyskałem.
  16. Dzieki kolego. Długo jej szukałem ale opłacało sie. Zaraz napisze do ASO i zapytam sie czego dotyczy P337A M SPORTS PACKAGE i dam znać. gdy po VIn-ie spisuje nr wahaczy to wychodzi ze mam zwykłe
  17. sprawdz mocowanie sanek do nadwozia. Lubi sie odrywać, bardzo częsty przypadek w e46
  18. Kolego to co ty chcesz w końcu wyciągnąć ? klosz , odbłysniki czy soczewki bo trochę namieszałeś ?
  19. Palniki wymienia sie parami a do własnie dlatego zeby miały ten sam odcień. Jesli wymienisz tylko jeden bedziesz widział różnice. Barwa podana jest na palniku.
  20. ziomekthx odpowiedział(a) na lele1122 temat w E46
    Kolego jesteś pewien ze masz ta samoregulacje czy powinieneś ja mieć bo z tego zdjecia co dołączyłeś nie widzę czujnika który powinien tam być. Co do samych wahaczy wpisz tu nr VIN http://www.realoem.com/bmw/select.do znajdz nr częśći i sprawdz to tutaj bedziesz wiedział jakie masz wahacze http://www.czescidobmw.pl/. W tym sklepie sa wahacze i i zwykłe z reszta mozesz tez zapytac bo sprzedajacy jest też zarejestrowany tutaj na forum
  21. ziomekthx odpowiedział(a) na andy_64 temat w E46
    andy_64 a ja bym sprawdził wtlne poduszki amortyzatora pisałeś ze jeden ma 40%. Amortyzator moze tłumi drgania ale poduszka jak jest wybita bedzie stukać
  22. ziomekthx odpowiedział(a) na MisiekKrok temat w E46
    Powiem tak: Pierwsze skojarzenie - co to za program 330 żądam zwrot kasy , potem kukam w awator forumowicza 320d no to całkiem dobrze. Dalej czytam kolejne posty 2003r niby 204 KM w serii 320? juz nić nie wiem. Zrób zdjecie silnika albo podaj nr VIN i bedzie jasne jaki masz silnik
  23. A moze czujnik od temp cieczy sie psuje. Wył auto to tak jak by resecik. Może warto to sprawdzić
  24. Pasować będą jedynie amorki moga szybciej sie kończyć , ale szłuszałem tu na forum ze te 10-15mm im nic nie zaszkodzi
  25. ziomekthx odpowiedział(a) na robert_70 temat w E46
    Kolego miałem podobny przypadek gdy auto ie chciało mi palic gdy sie nagrzało pojechałem na kompa niby błędów nie było a gdy kupiłem sobie sam interfejs wrzuciłem kod błędu tu na forum koledzy powiedzieli ze to czujnik wałka . Po wymianie wszystko OK

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.