Skocz do zawartości

ziomekthx

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomekthx

  1. Te felgi które pokazywałeś to raczej nie beda pasowały bo maja inne ET czyli osadzenie beda za bardzo wystawały
  2. ziomekthx odpowiedział(a) na vanns temat w E46
    Wydaje mi sie ze samego kolanka nie kupisz tylko cały przewód
  3. kolego co do tych gum to mozesz kupic całe tuleje albo sam wkład proponuje Lemford i nic innego. Jesli kupisz sam wkład musisz go odpowiednio wprasować w przeciwnym razie nie przykręcisz tulei do karoserii
  4. Masz za słaby aku stąd pstrykanie przy rozruchu. Miałem to samo, był rozładowany bo auto brało mi prąd. Lampka akumulatora zapali sie gdy nie będziesz miał ładowania , nie zapala sie gdy jest słaba bateria.
  5. Jeśli wszystko działało a po ustawieniu geometrii kół zapaliła Ci się kontrolka to musisz ustawić poprawnie czujnik kąta skrętu kół. Fakt błędu nie skasujesz musisz odpowiednio skalibrować ten czujnik. Znajduje się on przy kierownicy
  6. ziomekthx odpowiedział(a) na arczi1980 temat w E46
    U mnie buczenie słychać w kabinie od 2tyś obrotów poniżej cisza. Wiatrak sie kręci
  7. ziomekthx odpowiedział(a) na arczi1980 temat w E46
    No własnie mam chyba to samo tylko ze u mnie słychac to dopiero od 2tyś obrotów i nie wiem czy tak ma byc czy coś sie dzieje
  8. ziomekthx odpowiedział(a) na et_cb199 temat w E46
    koledzy wspominaliście też o klimie mam tu na jej temat pytanie. Klima działa , chłodzi ogólnie jest ok ale... gdy silnik osiąga 2tyś obrotów słychać jak zaczyna inaczej pracować . Słychać to wyraznie poniżej 2 tyś silnik pracuje tak jak na wył klimatyzacji zadnych innych dzwieków. Czy jest to normalne zjawisko czy coś jest nie tak ?
  9. Kolego widze ze jesteś z Tych wiec polecam Ci ten warsztat http://www.m-auto.pl/
  10. ziomekthx odpowiedział(a) na wania126 temat w E46
    Wiem o jaki element Ci chodzi , pewnie ten pojedynczy co jest po lewej stronie nad głowa kierowcy a nie pasażera.Jesli tak to muszisz kupić zestaw naprawczy szyberdachu. Oczywiście znajduje sie tam wiecej części.
  11. popytaj w dziale diagnostyki moze ktoś bedzie z Twojej okolicy.
  12. ziomekthx odpowiedział(a) na Mundek523 temat w E46
    Proszę bardzo , wszystko ładnie pokazane i opisane http://translate.google.pl/translate?js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=en&tl=pl&u=http://tis.spaghetticoder.org/
  13. ziomekthx odpowiedział(a) na Ranger temat w E46
    Odwadniacz znajduje sie przy prawym przednik nadkolu. Kilka obrazków http://tis.spaghetticoder.org/images/1/03/88/81.jpg http://tis.spaghetticoder.org/images/1/03/88/82.jpg http://tis.spaghetticoder.org/images/1/03/88/83.jpg http://tis.spaghetticoder.org/images/1/03/88/84.jpg
  14. Moze to byc też łącznik elastyczny wału lub odrywający sie wózek od podwozia
  15. ziomekthx odpowiedział(a) na tofixs temat w E46
    A ja nic dobrego o silniku 1.8 turbo nie powiem. Kumpel miał taki w pasacie i nie był z niego zadowolony. spalał tyle paliwa co i oleju z silnika. Drugi miał Superb tez z tym silnikiem i ta sama sytuacja. Moze to zbieg okoliczności ale ja bym nie zaryzykował.
  16. ziomekthx odpowiedział(a) na Perez temat w E46
    Podważ go śrubokrętem tak zebyś mógł go złapać palcami. Potem go tylko ciągniesz do siebie, dodam ze ciasno siedzi i trzeba użyć siły
  17. Czujniki ABS-u masz przy wszystkich 4 kołach
  18. ziomekthx odpowiedział(a) na Perez temat w E46
    Trójnik jest przy zbiorniku spryskiwaczy a dokładniej przy pompce od sprysków. Jest tam 10 cm przewody i własnie ten trójnik. Jesli tu bedzie ok to nastepna rzecz to odczepiony przewód przy teleskopie który własnie nie wysuwa dyszy bo nie ma ciśnienia. Żeby sie do niego dostać musisz wyjąć lampę, a zeby ja wyjąć musisz wyjąć ta dysze o której pisze kolega wyżej. żeby wyciągnąć sama dysze musisz ja równomiernie ciagnąć do sienie - nie szarpać - siedzi ciasno
  19. Powiem Ci kolego ze sam 2 razy czysciłem ten mikrostyk bo nie działało ręczne otwieranie klapy. Podejrzewam że gdybyś go rozebrał i wyczyścił również wszystko by działało.
  20. Kolego jesli sie zapala i świeci cały czas to dziwna sprawa ze auto nie chce jechać . Natomiast jesli zaczyna mrugać podczas jazdy tzn ze koła złapały poślizg sa przyhamowywane i spada moc samochodu co jest normalne.
  21. ziomekthx odpowiedział(a) na Adriano31 temat w E46
    Jak widzisz sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Masz jż jakiś trop wieć rozkręć i sprawdź. A jak naprawisz to daj znac co było bo innym tez moze sie to przydać.
  22. no własnie a ten obieg zamkniety to A w kółeczku czy samo kółeczko ?
  23. Nie wiem co oznacza ten błąd , ale czy dobrze Ci pokazuje temperaturę zewnętrzną. Jesli nie to klima wtedy sie nie włączy. Gdy masz uszkodzony czujnik temp zewn to moze Ci pokazywać -50 a w tej temp klima sie nie włączy.
  24. Kolego na początek sprawdź uszczelki na korku od filtra oleju. Mało kto je wymienia a przyczyny są właśnie takie jak opisujesz.
  25. Tłumaczę: Masz dookoła spinki odkręcasz je...... :D Przepraszam ,ale nie mogłem się opanować Tych spinek sie nie odkręca , po prostu sie je wyciąga a zamocowane są ciasno.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.