Treść opublikowana przez ziomekthx
-
Dobór do e46 - felgi, opony, dystanse, odsadzenie ET
Te felgi które pokazywałeś to raczej nie beda pasowały bo maja inne ET czyli osadzenie beda za bardzo wystawały
-
318i Część chłodnicy
Wydaje mi sie ze samego kolanka nie kupisz tylko cały przewód
-
e46 320d - zawieszenie i reflektor
kolego co do tych gum to mozesz kupic całe tuleje albo sam wkład proponuje Lemford i nic innego. Jesli kupisz sam wkład musisz go odpowiednio wprasować w przeciwnym razie nie przykręcisz tulei do karoserii
-
316i Touring - nie odpala po nocy
Masz za słaby aku stąd pstrykanie przy rozruchu. Miałem to samo, był rozładowany bo auto brało mi prąd. Lampka akumulatora zapali sie gdy nie będziesz miał ładowania , nie zapala sie gdy jest słaba bateria.
-
325i problem z kontrola trakcji
Jeśli wszystko działało a po ustawieniu geometrii kół zapaliła Ci się kontrolka to musisz ustawić poprawnie czujnik kąta skrętu kół. Fakt błędu nie skasujesz musisz odpowiednio skalibrować ten czujnik. Znajduje się on przy kierownicy
-
320d - klimatyzacja wycie
U mnie buczenie słychać w kabinie od 2tyś obrotów poniżej cisza. Wiatrak sie kręci
-
320d - klimatyzacja wycie
No własnie mam chyba to samo tylko ze u mnie słychac to dopiero od 2tyś obrotów i nie wiem czy tak ma byc czy coś sie dzieje
-
320d wentylator
koledzy wspominaliście też o klimie mam tu na jej temat pytanie. Klima działa , chłodzi ogólnie jest ok ale... gdy silnik osiąga 2tyś obrotów słychać jak zaczyna inaczej pracować . Słychać to wyraznie poniżej 2 tyś silnik pracuje tak jak na wył klimatyzacji zadnych innych dzwieków. Czy jest to normalne zjawisko czy coś jest nie tak ?
-
3xx wymiana płynu hamulcowego
Kolego widze ze jesteś z Tych wiec polecam Ci ten warsztat http://www.m-auto.pl/
-
320d Szyberdach
Wiem o jaki element Ci chodzi , pewnie ten pojedynczy co jest po lewej stronie nad głowa kierowcy a nie pasażera.Jesli tak to muszisz kupić zestaw naprawczy szyberdachu. Oczywiście znajduje sie tam wiecej części.
-
320i - Błąd poduszek. Gdzie usunąć?
popytaj w dziale diagnostyki moze ktoś bedzie z Twojej okolicy.
-
Demontarz tylnego zderzaka
Proszę bardzo , wszystko ładnie pokazane i opisane http://translate.google.pl/translate?js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=en&tl=pl&u=http://tis.spaghetticoder.org/
-
320d - odwadniacz i parwonik
Odwadniacz znajduje sie przy prawym przednik nadkolu. Kilka obrazków http://tis.spaghetticoder.org/images/1/03/88/81.jpg http://tis.spaghetticoder.org/images/1/03/88/82.jpg http://tis.spaghetticoder.org/images/1/03/88/83.jpg http://tis.spaghetticoder.org/images/1/03/88/84.jpg
-
320d - problem ze stukiem przy gwałtownym ruszaniu
Moze to byc też łącznik elastyczny wału lub odrywający sie wózek od podwozia
-
e46 czy A6
A ja nic dobrego o silniku 1.8 turbo nie powiem. Kumpel miał taki w pasacie i nie był z niego zadowolony. spalał tyle paliwa co i oleju z silnika. Drugi miał Superb tez z tym silnikiem i ta sama sytuacja. Moze to zbieg okoliczności ale ja bym nie zaryzykował.
-
3xx - Spryskiwacze ksenonów
Podważ go śrubokrętem tak zebyś mógł go złapać palcami. Potem go tylko ciągniesz do siebie, dodam ze ciasno siedzi i trzeba użyć siły
-
330d - Czujnik ABS, przód, z której strony
Czujniki ABS-u masz przy wszystkich 4 kołach
-
3xx - Spryskiwacze ksenonów
Trójnik jest przy zbiorniku spryskiwaczy a dokładniej przy pompce od sprysków. Jest tam 10 cm przewody i własnie ten trójnik. Jesli tu bedzie ok to nastepna rzecz to odczepiony przewód przy teleskopie który własnie nie wysuwa dyszy bo nie ma ciśnienia. Żeby sie do niego dostać musisz wyjąć lampę, a zeby ja wyjąć musisz wyjąć ta dysze o której pisze kolega wyżej. żeby wyciągnąć sama dysze musisz ja równomiernie ciagnąć do sienie - nie szarpać - siedzi ciasno
-
318d podswietlanie tablicy i otwieranie bagaznika
Powiem Ci kolego ze sam 2 razy czysciłem ten mikrostyk bo nie działało ręczne otwieranie klapy. Podejrzewam że gdybyś go rozebrał i wyczyścił również wszystko by działało.
-
3XX - co oznacza żółty trójkąt na desce rozdzielczej
Kolego jesli sie zapala i świeci cały czas to dziwna sprawa ze auto nie chce jechać . Natomiast jesli zaczyna mrugać podczas jazdy tzn ze koła złapały poślizg sa przyhamowywane i spada moc samochodu co jest normalne.
-
316i-Wycieraczki
Jak widzisz sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Masz jż jakiś trop wieć rozkręć i sprawdź. A jak naprawisz to daj znac co było bo innym tez moze sie to przydać.
-
3xx - niesprawna Klimatyzacja, jeden błąd
no własnie a ten obieg zamkniety to A w kółeczku czy samo kółeczko ?
-
3xx - niesprawna Klimatyzacja, jeden błąd
Nie wiem co oznacza ten błąd , ale czy dobrze Ci pokazuje temperaturę zewnętrzną. Jesli nie to klima wtedy sie nie włączy. Gdy masz uszkodzony czujnik temp zewn to moze Ci pokazywać -50 a w tej temp klima sie nie włączy.
-
320d, m47 problem z czerwoną kontrolką oleju
Kolego na początek sprawdź uszczelki na korku od filtra oleju. Mało kto je wymienia a przyczyny są właśnie takie jak opisujesz.
-
330d Złamany zatrzask w "narzędziówce"
Tłumaczę: Masz dookoła spinki odkręcasz je...... :D Przepraszam ,ale nie mogłem się opanować Tych spinek sie nie odkręca , po prostu sie je wyciąga a zamocowane są ciasno.