wymieniłem wspomnianą podpórkę i postanowiłem podzielić się tą wiedzą. jest to prosta rzecz do zrobienia. 1. odkręcamy osłonę dolną kierownicy 3 wkręty i 2 kołki) 2. odkręcamy i zdejmujemy rączkę od otwierania maski (1 wkręt) 3. odkręcamy podpórkę (1 wkręt) 4. podważamy szerokim śrubokrętem i ściągamy nakładkę plastikową na progu (4 kołki) 5. podpórkę ciągniemy w kierunku fotela, trzyma się na 2 zatrzaskach 6. analogicznie wykonujemy wszystkie czynności przy zakładaniu i gotowe