Skocz do zawartości

ziomekthx

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomekthx

  1. ziomekthx odpowiedział(a) na maciej1973 temat w E46
    Czy większe to hmmm auto mam 6 lat zakupione z uszkodzonym podgrzewaczem wody który wymieniłem zeszłej zimy i powiem ze nigdy zimą nie miałem wiekszego spalania niz latem
  2. ziomekthx odpowiedział(a) na maciej1973 temat w E46
    Bedzie wolniej dogrzewał sie płyn chłodzacy. Dziw mnie to troche bo taki pobór prądu to zaden pobór Tyle to pobiera zegarek i podtrzymanie ogólnie wszystkiego. Jeśli masz aku w bagazniku przy otwarciu i mierzeniu poboru prądu czekałeś az zgaśnie oswietlenie? do tego jeśli masz jeszcze GPS to w chwili otwarcia bagaznika tez zapala sie czerwona dioda. No i powiedz mi jeszcze czy po odłaczeniu tego przewodu nie pobiera Ci juz prądu ?
  3. lekarstwo na twój problem http://allegro.pl/regulator-jez-dmuchawy-3-e46-x3-rezystor-hella-i3502238593.html
  4. ziomekthx odpowiedział(a) na waranmw temat w E46
    nie ma znaczenie. Jedynie przed lift nie pasuje do polifta
  5. od spodu tez sie da ale nie sprawdzisz tego tak dobrze jak przy wyciągnietych lampach. Tzn bedziesz cos tam widział ale czy zdiagnozujesz usterke to tego nie wiem. Lepiej zrób to raz i porządnie wyciągając lampy. Najczęściej przecieka na trójniku gdzie wychodzi wężyk idący do lewej lampy. A pompkę masz sprawną ?
  6. ziomekthx odpowiedział(a) na jasiubmw 330 temat w E46
    A czasem to nie bedzie ładunek przy klemie ?
  7. Profil liczony jest tak jak kolega wyżej to przedstawił. Profil z opony 255 jest minimalnie wyższy niż z 225
  8. Mi sie zapala za każdym razem po odpaleniu silnika
  9. ziomekthx odpowiedział(a) na ferens temat w E46
    kolego blokuje Ci koła czy kierownice i nie możesz odbic w drugą stronę ?
  10. a moze tylna szyba ?
  11. A właśnie że jest częścią wymienialną http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AX71&mospid=47664&btnr=41_1274&hg=41&fg=25&lang=pl Chodzi mi o to ze jest to cześć której nie odkrecisz i przykrecisz. Wiadomo można ciąć i spawać ale kto przy rzeczoznawcy bedzie sie godził na takie rozwiązanie.
  12. Ze to normalne zawsze bedą chcieli wypłacić jak najmniej. Nie daj sie naciągnąć powinieneś mieć szkode całkowita bo tylne nadkole jest częścią niewymienną
  13. Dzięki koledzy za informacje :cool2:
  14. Porozmawiaj z tym kolegą memberlist.php?mode=viewprofile&u=46088 Jesli dobrze pamiętam poprzedni właściciel tej 330d wsadził wiekszy IC.
  15. Koledzy powiedźcie mi gdzie w INPA mogę odczytać błąd tego czujnika. Kontrolka tez mi sie zapala a w INPA nie widzę błędu.
  16. ziomekthx odpowiedział(a) na Nigero temat w E46
    Jesli sie nie mylę będzie lepiej przyspieszać ale będzie osiągał mniejsza prędkość maksymalną
  17. przyczyn moze być wiele. Nie koniecznie musi byc to w zawieszeniu. Sprawdz w jakim stanie masz podporę wału
  18. Kolego jeśli nasz uszkodzony jeden z dwóch czujników roziomowanie nie będzie działało. Tzn test silniczkow będzie działać ale xenon ustawi się w najniższym położeniu. Jak możesz sprawdzić czy xsenony się poziomuja w INPA jest podgląd wartości czujników
  19. ziomekthx odpowiedział(a) na trothe temat w E46
    Osobiście gdybym miał automat nie wgrywałbym mocniejszej mapy paliwa. Automaty i tak pracuja na granicy wytrzymałości.Wiem kusi wieksza moc ale czy przy każdym wciśnieciu pedału gazu bedziesz sie zastanawiał czy nie nic nie posypie ?
  20. ziomekthx odpowiedział(a) na aturzynski temat w E46
    A nie różnia sie one tylko kloszem i listwa maskującą czy czymś wiecej? Wiem ze po liftowe maja takie okrągłe wyciecie od strony kierunkowskazów a przed liftem sa proste. Kolega pisał o trudnej sytuacji finansowej wiec moze mu jakos pomzemy w inny sposób. Do czego zmierzam... czy po przełożeniu samych kloszy z po lifta do przed lifta bedzie wszystko grało ? Tylko tu pytanie czy kolega ma dobre klosze po liftowe w swoich lampach
  21. Jeśli to Ci cos pomoże. https://www.bmwautoparts.net/pl/katalog/czesci/41_1266/0/47607/0/0/0/0/51328194721/uszczelka-drzwi-przednich najlepiej zapytaj w serwisie
  22. ziomekthx odpowiedział(a) na spine temat w E46
    Jak to czyściłeś kostki psikałeś coś do nich ?
  23. Wyciągnij mikrostyk i go przeczyść. Jest on rozbieralny wiec nie bedzie problemu. U mnie tez raz działał raz nie. Po czyszczeniu jest wszystko ok
  24. Jeśli go nie masz to auto nie bedzie stabilne przy zakrętach , bedzie sie gorzej prowadzić. Po prostu stabilizator go troche uszytwnia
  25. Powinien byc ale sprawdz jeszcze tu wpisując swój VIN http://www.realoem.com/bmw/select.do

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.