Skocz do zawartości

Woytas

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Woytas

  1. tylko o jakich dolarach mówimy .. bo jak policzyć te właściwe i po kursie wymiany i dodasz do ceny zakupu to jednak mamy bardzo źle 😁
  2. Zakończmy tą bezsensowną dyskusję a dla siebie samego to sprawdź może sobie aktualne stawki akcyzy i inne opłaty przy obrocie aut
  3. Sami adwokaci producenta ... Pokaż mi auto z 20% akcyzą i podatkiem od zysków kapitałowych ... z marsa , proponuje operować stawkami z regulacji a nie skrótów myślowych .. natomiast .... " niewidzialna ręka rynku" już działa , golas g60 rok temu kosztował okolo 300k .. obecnie 240k i tyle w temacie
  4. A niby dlaczego miałyby być wyższe o kolejne 15-20 % sry ale zaczynadz się wpisywać w myślenie życzeniowe producenta , nie daje Ci nic do myślenia , że na innym rynku możesz kupić to samo auto wyposażone pod korek z mocną wersją silnikową w cenie bieda wersji rynku EU , myślisz że tam producent dokłada
  5. W Singapurze bazowe 520 g60 w przeliczeniu zaczyna się od jakiś 130 tys pln .. kurtyna
  6. Za chwilę kompaktu za 3 stówy nie kupicie , tak trochę w kontrze do tego toku myślenia prxypomne że nie tak dawno temu można było kupić G30 za 150 tyś
  7. Brak wibracji i szumów tyle , że sedan jedynie co słychać to RF-y
  8. Pieśń o restrukcjach i inne pierdy się kończą , słupki spadają na pysk ... powoli czas na ceny , lepiej sprzedać taniej i mniej zarabić ale utrzymać linie produkcyjne w ruchu niż za chwilę zamykać fabryki ...
  9. Pomijając M3 to przy normalnej jeździe te różnice są pomijalne, jeśli dużo tras 340d , jeśli wokół komina 340i ... R6 w dieslu będzie się dłużej nagrzewał co wpłynie długofalowo na trwalość jeśli ktoś małe dystanse w mieście , choć ilość Nm będzię przy normalnym jeźdżeniu przyjemniejszs
  10. czy ktoś się spotkał z taką usługą , bo przy okazji standardowego przeglądu padło pytanie o chęć wykonania takie dodatkowej usługi , choć nie bardzo wiem co miałaby zrobić ( warta pińćset )
  11. Normalne , dolej do pełna przed zimą i zapomnij mi pokazuje do dolania 8l po 21 tyś km
  12. Sprawdź ASO czasami maǰą promki na wymiany oleju między interwałami , albo kup orginalny olej/ filtr i wymień u znajomego lub warsztacie zajmującym się bmw i wyjdzie połowe taniej . Na track day-ach te auta są upalane do bólu i jakoś im zalecany olej nie szkodzi... a nie sądze , żeby swoje auto tak męczył Ale i tak zaraz wyleje się fala doktorantów olejowych z wykresami , lepkościami , temp płynięcia bazami itd. 😆
  13. Tak zapindalasz, że robaki nie zdążyły uciec byś jeździł wozem na gnojówkę to czujniki byłyby w całości
  14. Chodziło mi o segment opon , bo bardzo dobra wielosezonówka będzie pewnie o niebo lepsza od jakiegoś letniego chinola na suchym
  15. Bardzo upraszczajać temat kupujecie auta za dziesiątki lub setki tysięcy i na końcu część chce zaoszczędzić jakiś ułamek wartości auta na wymianach lub oponach lub nawet nie chodzi o pieniądze tylko lenistwo z wymianami , oczywiście każdy ma do tego prawo i nie mi to oceniać , ale uczulam na jednak różnice w zachowaniu opon nawet różnych segmentów , ja stosuję od zawsze bardzo prostą zasadę z 2-3 aktualnych testów opon wybieram poprostu najlepsze , jak mnie na to nie stać to najwyraźniej czas zmienić segment auta .. Z własnego doświadczenia .... kilka lat temu na jednokierunkowej dwupasmowej drodze kobita wpadła w poślizg wywinęła bąka ( autko pewnie jeszcze bez esp) i wywalił w barierę energochłonną , zatrzymując się drzwiami kierowcy do nadjeżdząjących aut , zatrzymałem sie z 15 cm przed jej dzwiami oczekując łup z tyłu .. na szczęście ktoś z tyłu nie przysnął i zachował też rozsądną odległość Na zawsze w pamięci pozostaną mi przerażone oczy tej kobiety czekającej na uderzenie .. jechała jakimś starym yaris-em, po ogarnięciu bałaganu na drodze w oczekiwaniu na lawete jak się uspokoiła podziękowała mi, że się zatrzymałem bo była pewna , że zginie ... coś tu jeszcze dodać w dyskusjach o drodze hamowania dlużej o raptem o kilka metrów ...
  16. Szczególnie biorąc pod uwage, że sprzedaż w DE spadła rok do roku o 30 %, koleżanka czekała czekała .. od zeszłego roku powiedziała pa pa i w garażu stoi MB
  17. Wystarczy , że Ci dzieciak wyleci za piłką i nagle te parę metrów robi ogromną różnice ... te gadki o sportowej jeździe , ostrożnym jeżdżeniu są tak infantylne .. większość wypadków to zdarzenia losowe lub ludzka głupota , gdzie właśnie każdy metr krótszej drogi hamowania to możliwe uniknięcie poważnego wypadku ... to sobie dalej wmawiajcie skąpi dupy jakie to zarąbiste są te opony wielosezonowe 😆
  18. Woytas odpowiedział(a) na rlapin temat w G20, G21, G80, G81
    A co ja napisałem ??? 🤣
  19. Woytas odpowiedział(a) na rlapin temat w G20, G21, G80, G81
    ... ta elementy wymieniają 😁 . zejdź na ziemie co najwyżej jeszcze raz polakierują do 400 mikronów BMW dopuszcza stan fabrycznej powłoki lakierniczej
  20. Auto uznało , że komuś wjedziesz w dupe a nic nie wiesz bo spałeś 😱
  21. Ja puściłem w G30 nic się nie zmieniło
  22. Max 2 strzały laserówką lub dobry odcinkowy i jeździta jak baranki 🤣🤣🤣
  23. Woytas odpowiedział(a) na MarekRi temat w G20, G21, G80, G81
    Nie widziałem na żywo ale z tej prezentacji na YT to ta tapicerka wygląda na wietrzenie magazynów po G30 😀, z 2-3 lata temu tłukli taką w podstawie
  24. w atrakcyjności chodziło mi o to , że bazowe najtańsze R6 diesel/benzyna to różnica ponad 60tyś , oczywiście to się zniweluje jak wejdziesz w szczegóły wyposażenia i zaczniesz dodawać ..bo zawsze warto .. tak to ma działać 😄 i cena tylko rośnie 😁

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.