Skocz do zawartości

m340i Tanzanite


Wally91

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie udało się odebrać z Warszawy mój nowy nabytek. Samochód na żywo zrobił na mnie niesamowite wrażenie, jego wygląd przebił moje oczekiwania :twisted: Zrobiłem na szybko tylko te średnie zdjęcia, ponieważ prosto pojechałem do car detailingu na oklejenie folią i zabezpieczenie powłoką. Ciężko mi na razie powiedzieć o nim coś więcej po przejechaniu jedynie 120km. Dodatkowo stresowałem się lekko, żeby dojechać do celu bez uszczerbku "na zdrowiu" lakieru :lol: Mam nadzieję, że będę z fury jeszcze bardziej zadowolony niż z Mercedesa CLA, którym jeździłem ostatnie 3 lata :D To moje pierwsze BMW, jednak coś mi mówi, że się polubimy :8)

IMG-20210304-172205624.jpg

IMG-20210304-181131376.jpg

IMG-20210304-181149134.jpg

IMG-20210304-181157415.jpg

0001.jpg

0002.jpg

Nie mogę się już doczekać jak go odbiorę w środę :wink:

PS. Dziękuję forumowiczom Wehyr oraz Baster za podrzucenie kontaktów do handlowców :cool2: I w jednym i w drugim przypadku udało się uzyskać satysfakcjonującą ofertę. Z pewnych względów zdecydowałem się jednak na dealera z Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim za miłe słowa :cool2:

Przepiekne auto, gratuluje i zycze szerokosci! Teraz sie zastanawiam, czy nie zmienic mojego koloru na Tanzanite...

Kolor to sprawa bardzo indywidualna. Powiem szczerze, że bardzo zastanawiałem się nad dravitem, jednak jak go zobaczyłem to nie żałuję wyboru :8)

Edytowane przez Wally91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za miłe słowa :mad2:
Przepiekne auto, gratuluje i zycze szerokosci! Teraz sie zastanawiam, czy nie zmienic mojego koloru na Tanzanite...

Kolor to sprawa bardzo indywidualna. Powiem szczerze, że bardzo zastanawiałem się nad dravitem, jednak jak go zobaczyłem to nie żałuję wyboru :8)

 

Tez sie zastanawialam nad Dravitem, dopoki nie zobaczylam go na ulicy, ladny ale nie dla mnie.. Jednak wole odcienie niebieskiego, na razie mam zamowiony Portimao.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto :cool2: gratuluję i szerokości życzę , choć liczyłem na fotkę w pełnym słońcu z Piotrkowską w tle :)

Dzięki :) Z Piotrkowską w tle jeszcze by się udało, ale z pełnym słońcem coś ostatnio w Łodzi ciężko...

 

Super się prezentuje :cool2:

Robiłeś ceramikę plus front folie ?

Jak cenowo wyszło.

Folia full front, słupki b, progi, ranty drzwi, wnęki klamek, próg załadunkowy i ekran dotykowy w środku. Reszta ceramika + zabezpieczenie środka. Za wszystko zapłaciłem 8k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie ma sprawy za kontakt. Życzę szerokości :D

Ten kolor średnio wygląda na tych forach, za to po ceramice i w słońcu jest piękny!!!

Zrób fotki w ładny dzień...

Jakieś mody planowane?

Shadow Line pełen robi robotę

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy za kontakt. Życzę szerokości :D

Ten kolor średnio wygląda na tych forach, za to po ceramice i w słońcu jest piękny!!!

Zrób fotki w ładny dzień...

Jakieś mody planowane?

Shadow Line pełen robi robotę

Racja, na żywo lepiej się prezentuje niż na zdjęciach. Jestem tak usatysfakcjonowany, że na razie modów nie planuję, trzeba sobie coś zostawić na później :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obłędnie wygląda ten lakier, gratulacje! A jak zobaczyłem cenę na zamówieniu to aż mnie zabolało ile ja zapłaciłem za swoje 330i :cry2:.

 

Cena na zamówieniu to cena bazowa. Dodaj do niej wszystkie opcje wylistowane poniżej :8)

 


A już myślałem, że tak strasznie dałem się zrobić :mad2:. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obłędnie wygląda ten lakier, gratulacje! A jak zobaczyłem cenę na zamówieniu to aż mnie zabolało ile ja zapłaciłem za swoje 330i :cry2:.

 

Cena na zamówieniu to cena bazowa. Dodaj do niej wszystkie opcje wylistowane poniżej :8)

 

Dokładnie tak jak kolega pisze. Jednak po rabacie wyszło podobnie :norty:


Jestem pod wrażeniem po przejechaniu pierwszych 500km. Nie spodziewałem się, że to auto jeździ jeszcze lepiej niż wygląda. Nie mogę się doczekać aż dotrę silnik i wymienię olej :twisted:

P.S. Żeby nie było tak kolorowo mam oczywiście problem z połączeniem się z Android Auto (Moto one vision). Wydaję mi się, że problem leży po stronie telefonu, próbowałem przestawiać w telefonie parametry w trybie programisty, ale nie pomogło. Nigdy nie miałem przekonania do iphone'a, jednak zaczynam się nad nim zastanawiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Iphonie prawie wszystko działa super jeśli chodzi o apple car. Jedynie mierzi mnie otwieranie i zamykanie auta. Myślałem, że jedna rzecz mniej w kieszeni i będę używał tylko telefonu do otwierania i jazdy a kluczyki będą leżeć w domu. Stanie przed autem z telefonem jak róźdżką i czekanie aż zareaguje, słabe strasznie. Czekałem na ten bajer i na nim się przejechałem trochę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.