Skocz do zawartości

Woytas

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Woytas

  1. no fakt Miodek by się fochnął ... bezwarunkowa miłość do marki brzmi zdecydowanie lepiej 😁 , bo wcześniejsza fraza faktycznie nie wzkazuje właściwej myśli autora i jest błędna 😉
  2. tu się zgadzam , sam się zdziwiłem jak w jednym z krajów wywaliło mi na deskę ostrzeżenie bo w Polsce nie uświadczyłem 🙂
  3. nie wydaje Ci się to zwyczajnie słabe , że producent ma w 4 literach nasz rynek ?
  4. a sam system BMW do dzisiaj w G30 nie potrafi wybrać głosowo numeru 😁 z tym AA od LCI ... zawsze miałem polewkę ,toż to kuźwa w fordach z 2014/2015 działało ... premium , że jpd 🙃
  5. na komfort w zimówkach 18" jest 2,6 na eco 3,0 , mam pośrednio 2,7 lub 2,8 więc wybór jakiś tam jest "zalecanego" 🙂
  6. tak to ten gość , który w przeciwieństwie do połowy tych "testerów" ze kanałami YT , dla których każde auto jest fantastyczne i jedyne w swoim rodzaju ( bo krótki pasek importera może nie da kolejnych do wożenia 4 liter ) potrafi nazwać , że coś jest zwyczajnie do dupy i za to gościa szanuje , rozumiem samouwielbienie do marki ale nie po to ktoś kupuje serie 5 niezależnie od napędu , żeby się potem toczyć za TiR-em na autostradzie , żeby się dało dojechać z Poznania do Warszawy albo z Warszawy do Wrocławia ... zwyczajnie idiotyzm
  7. Pewnie od tego dalej zajedzie
  8. No to jakiś otwór od żarówki i sprężonym powietrzem
  9. Może niech się tym ASO zajmie jak na gwarancji , w aucie za parę set tysięcy można by wymagać aby robale w lampie nie łaziły
  10. Dobrze m60i podsumował Bąk , wydać 6 stów i żeby dojechać do np. kraju makaroniarzy trzeba się 3 razy ładować po drodze
  11. Tu nie chodzi o tryby pracy silnika, w ustawieniu ogumienia masz opcje do wyboru , od zawsze stosuje się inne ciśnienie choćby w zależności od obciążenia np. jazda na pusto albo auto załadowane na full , jeżdżenie z większym ciśnieniem niż zalecane nic nie daje oprócz nierównomiernego zyżycia bieżnika i bardziej wytłuczonego zawieszenia poza tym że w sporcie zasze się dąży do jak najniższego a z jakiego powodu to posiadacz 550i powinien wiedzieć 😀
  12. Tylko dodaj , że w komputerze można też wybrać ustawienia komfortowe lub eco gdzie jest roznieżność o ile dobrze pamiętam 0,4 lub 0,5 i w zależności od wyboru jest to 2,6 czy 2,7 lub 3 0 lub 3,1
  13. a nie jest jeszcze poziom 3ci Plus tak jak w G30 , gdzie masz aktywny tempomat , jazdę w korku i trzymanie pasa ... szczerze nie wyobrażam sobie bez tego auta , zarówno w korku czy na autostradzie działa rewelacyjnie
  14. ja dokładnie tak zrobiłem kupiłem RIAL X12 , czujniki + run flaty 18 x 245 i wyszło mnie to mniej niż zakup zimówek do felg mieszanych 19" 245 / 275 https://www.oponeo.pl/felga-aluminiowa/rial-x12-black-gloss-8-00x18-5x112-00-et30-00#57784735 z dekielkami BMW wizualnie trudno odróżnić , że to nie OEM a przy 18" jakbym gdzieś wylądował w górach na nartach to nie ma problemu z łańcuchami jakby co 😁
  15. no trzeba mieć dużo samozaparcia i cierpliwości , żeby przejechać 99% dystansu na ecopro , z takimi prędkościami w dieslu zapewne byłoby spalanie na poziomie 3,x l na 100 km 😁, czysto teoretycznie sam osiągnąłem 4,1 ale cierpliwości już nie miałem mimo cały czas spadającego zużycia aby taką jazdę kontynuować 😆
  16. jak 12 km i stoisz pod chmurką , w dodatku korki + większy silnik ... ale i tak sporo
  17. Z xdrive mam bardzo podobne średnio ok 6 , minimalne ok 4.4 , średnie wokół komina po mieście 6,5
  18. O gustach się nie dyskutuje .... ale jak dla mnie wsiowy tuning na auta typu golf 3 w tdi a nie na świeżą 5-ke
  19. Woytas odpowiedział(a) na dziaraGC4 temat w G30, G31, F90
    jedynie co to na autostradzie kwestia ustawienia odległości od poprzedzającego pojazdu , o ile dobrze pamiętam są 3 stopnie , oczywiście znajdzie się zawsze jakiś kretyn , co zjeżdżając na twój pas wjedzie Ci wprost przed maskę i wówczas asystent auto wyhamuje aby zachować dystans, od razu wyjąłbym kij z bagażnika i walnął takiego w łeb 😄😄😄
  20. Woytas odpowiedział(a) na dziaraGC4 temat w G30, G31, F90
    z tymi asystentami to gość Ci jakąś ciemnotę wciskał delikatnie mówić , w iDrive o ile dobrze pamiętam można albo wszystko wyłączyć albo ustawić poziomu wibracji itd. z wycieraczkami ... to się ustawia z dźwigni 🙂 co do asystentów sam mam wersje Pro , nie wyobrażam sobie nie mieć tego w aucie , działanie w korku jest rewelacyjne i korzystam z tego codziennie , na trasie prowadzenie pasem + aktywny tempomat uruchamia się 1 przyciskiem z kierownicy - też działa bardzo dobrze
  21. ... i na autostradzie poziom hałasu jak rejsowy 747 z prędkością przelotową jakość grupa VAG ... kup sobie arteona .. częściej byś jeździł do serwisu niż bmw na stacje
  22. Każdy ma swoje preferencje .. co do nieskończonej pogardy dla silników 4 cylindrowych .. proponuje popatrzeć na przejazdy różnych modeli na kanale km77 (pomijam już wszystkie wspaniałe hybrydy z bateriami w bagażniku ) ale tak mała ironia zerknijcie na przejazd M5 i 520D
  23. Z całości wypadu 2.5 tyś km
  24. 250 km latem A2 Włochy -Austria auto na full 4 osoby , prędkości dozwolone + max 10
  25. G30 wygląda tu jak ubogi krewny

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.