Treść opublikowana przez Woytas
-
Nowa 5 G60/G61
no fakt Miodek by się fochnął ... bezwarunkowa miłość do marki brzmi zdecydowanie lepiej 😁 , bo wcześniejsza fraza faktycznie nie wzkazuje właściwej myśli autora i jest błędna 😉
-
G30 530e z przebiegiem 160-170 tys, czy warto
tu się zgadzam , sam się zdziwiłem jak w jednym z krajów wywaliło mi na deskę ostrzeżenie bo w Polsce nie uświadczyłem 🙂
-
G30 530e z przebiegiem 160-170 tys, czy warto
nie wydaje Ci się to zwyczajnie słabe , że producent ma w 4 literach nasz rynek ?
-
G30 530e z przebiegiem 160-170 tys, czy warto
a sam system BMW do dzisiaj w G30 nie potrafi wybrać głosowo numeru 😁 z tym AA od LCI ... zawsze miałem polewkę ,toż to kuźwa w fordach z 2014/2015 działało ... premium , że jpd 🙃
-
Ciśnienie w oponach 225/50/18
na komfort w zimówkach 18" jest 2,6 na eco 3,0 , mam pośrednio 2,7 lub 2,8 więc wybór jakiś tam jest "zalecanego" 🙂
-
Nowa 5 G60/G61
tak to ten gość , który w przeciwieństwie do połowy tych "testerów" ze kanałami YT , dla których każde auto jest fantastyczne i jedyne w swoim rodzaju ( bo krótki pasek importera może nie da kolejnych do wożenia 4 liter ) potrafi nazwać , że coś jest zwyczajnie do dupy i za to gościa szanuje , rozumiem samouwielbienie do marki ale nie po to ktoś kupuje serie 5 niezależnie od napędu , żeby się potem toczyć za TiR-em na autostradzie , żeby się dało dojechać z Poznania do Warszawy albo z Warszawy do Wrocławia ... zwyczajnie idiotyzm
-
Nowa 5 G60/G61
Pewnie od tego dalej zajedzie
-
Pajęcza sieć w lampie LED
No to jakiś otwór od żarówki i sprężonym powietrzem
-
Pajęcza sieć w lampie LED
Może niech się tym ASO zajmie jak na gwarancji , w aucie za parę set tysięcy można by wymagać aby robale w lampie nie łaziły
-
Nowa 5 G60/G61
Dobrze m60i podsumował Bąk , wydać 6 stów i żeby dojechać do np. kraju makaroniarzy trzeba się 3 razy ładować po drodze
-
Ciśnienie w oponach 225/50/18
Tu nie chodzi o tryby pracy silnika, w ustawieniu ogumienia masz opcje do wyboru , od zawsze stosuje się inne ciśnienie choćby w zależności od obciążenia np. jazda na pusto albo auto załadowane na full , jeżdżenie z większym ciśnieniem niż zalecane nic nie daje oprócz nierównomiernego zyżycia bieżnika i bardziej wytłuczonego zawieszenia poza tym że w sporcie zasze się dąży do jak najniższego a z jakiego powodu to posiadacz 550i powinien wiedzieć 😀
-
Ciśnienie w oponach 225/50/18
Tylko dodaj , że w komputerze można też wybrać ustawienia komfortowe lub eco gdzie jest roznieżność o ile dobrze pamiętam 0,4 lub 0,5 i w zależności od wyboru jest to 2,6 czy 2,7 lub 3 0 lub 3,1
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
a nie jest jeszcze poziom 3ci Plus tak jak w G30 , gdzie masz aktywny tempomat , jazdę w korku i trzymanie pasa ... szczerze nie wyobrażam sobie bez tego auta , zarówno w korku czy na autostradzie działa rewelacyjnie
-
Koła zimowe czy przekładka 19 cali
ja dokładnie tak zrobiłem kupiłem RIAL X12 , czujniki + run flaty 18 x 245 i wyszło mnie to mniej niż zakup zimówek do felg mieszanych 19" 245 / 275 https://www.oponeo.pl/felga-aluminiowa/rial-x12-black-gloss-8-00x18-5x112-00-et30-00#57784735 z dekielkami BMW wizualnie trudno odróżnić , że to nie OEM a przy 18" jakbym gdzieś wylądował w górach na nartach to nie ma problemu z łańcuchami jakby co 😁
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
no trzeba mieć dużo samozaparcia i cierpliwości , żeby przejechać 99% dystansu na ecopro , z takimi prędkościami w dieslu zapewne byłoby spalanie na poziomie 3,x l na 100 km 😁, czysto teoretycznie sam osiągnąłem 4,1 ale cierpliwości już nie miałem mimo cały czas spadającego zużycia aby taką jazdę kontynuować 😆
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
jak 12 km i stoisz pod chmurką , w dodatku korki + większy silnik ... ale i tak sporo
-
Podsumowanie 60000 km dla 518 d
Z xdrive mam bardzo podobne średnio ok 6 , minimalne ok 4.4 , średnie wokół komina po mieście 6,5
-
Naklejki, dokładki Performance do G31 LCI
O gustach się nie dyskutuje .... ale jak dla mnie wsiowy tuning na auta typu golf 3 w tdi a nie na świeżą 5-ke
-
Asystenci PLUS
jedynie co to na autostradzie kwestia ustawienia odległości od poprzedzającego pojazdu , o ile dobrze pamiętam są 3 stopnie , oczywiście znajdzie się zawsze jakiś kretyn , co zjeżdżając na twój pas wjedzie Ci wprost przed maskę i wówczas asystent auto wyhamuje aby zachować dystans, od razu wyjąłbym kij z bagażnika i walnął takiego w łeb 😄😄😄
-
Asystenci PLUS
z tymi asystentami to gość Ci jakąś ciemnotę wciskał delikatnie mówić , w iDrive o ile dobrze pamiętam można albo wszystko wyłączyć albo ustawić poziomu wibracji itd. z wycieraczkami ... to się ustawia z dźwigni 🙂 co do asystentów sam mam wersje Pro , nie wyobrażam sobie nie mieć tego w aucie , działanie w korku jest rewelacyjne i korzystam z tego codziennie , na trasie prowadzenie pasem + aktywny tempomat uruchamia się 1 przyciskiem z kierownicy - też działa bardzo dobrze
-
Nowa 5 G60/G61
... i na autostradzie poziom hałasu jak rejsowy 747 z prędkością przelotową jakość grupa VAG ... kup sobie arteona .. częściej byś jeździł do serwisu niż bmw na stacje
-
Nowa 5 G60/G61
Każdy ma swoje preferencje .. co do nieskończonej pogardy dla silników 4 cylindrowych .. proponuje popatrzeć na przejazdy różnych modeli na kanale km77 (pomijam już wszystkie wspaniałe hybrydy z bateriami w bagażniku ) ale tak mała ironia zerknijcie na przejazd M5 i 520D
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
Z całości wypadu 2.5 tyś km
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
250 km latem A2 Włochy -Austria auto na full 4 osoby , prędkości dozwolone + max 10
-
Nowa 5 G60/G61
G30 wygląda tu jak ubogi krewny