Z chęcią się podepnę, u mnie 530d 218km identyczny problem, nie ważne z jaką prędkością się poruszam, uchylę delikatnie okno albo szyber i cały czas wali spalinami. Założyłem downpipe , nowe uszczelki, nowy łącznik elastyczny.... nie pomogło. Nie mam już żadnego pomysłu. Śmiało mogę stwierdzić, iż problem nie leży w układzie wydechowym.
Witajcie, Jestem tu nowy ( muszę się wdrążyć) . Pomóżcie mi proszę, próbuje skompletować oryginalny zestaw, telefon ze stacją ładująca do mojej e60 z 2003r. Przeszukałem pół internetu i od groma tematów na forum i za nic nie mogę znaleźć numerów seryjnych samej słuchawki i adaptera . Szczerze nie wiem czy to była jakaś nokia, czy może BMW. Moglibyście mi podpowiedzieć gdzie/w którym kierunku szukać ? Po samym rozkodowaniu wyposażenia z vinu dostanę takie informację? Z góry dzięki
7 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.