Skocz do zawartości

mmw

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mmw

  1. Problem jest inny. Trzeba przekodować jedną funkcję.
  2. http://abcnews.go.com/US/bmw-recalls-million-vehicles-fire-risk/story?id=50922136
  3. A jakiego auta kolego szukasz?
  4. Jak ktoś się spodziewał, że z autem jest wszystko ok przy takiej cenie, to zdrowia życzę. Chory kraj i tyle. Polak jak zawsze szuka okazji, bo inaczej nie ma kupowania. :)
  5. Można to wytłumaczyć przeliczeniem mil na kilometry... :mad2: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Co do tego X5 to uważam, że nie jest wart tych pieniędzy z takim przebiegiem, rocznikiem i silnikiem. Cena pewnie jest bez akcyzy do tego. Nie wygląda na podpicowanego. Bardzo fajnie uszkodzony w sumie.
  6. Po rozpakowaniu niecałe 22,2GB czyli około 24 miliardy bajtów. :)
  7. Jaki masz rok produkcji samochodu? Daj 7 ostatnich znaków vin
  8. MOST to światłowód.
  9. Kolego. Zadałem Ci proste pytanie, które rozwiąże problem. Jaki masz typ menu. CICa Prof w E60 się nie opłaca dokładać. Koszty podobne jak najnowsze NBT z serii F z drogim emulatorem.
  10. CICa Prof można zrobić bez emulatora i będzie jakby z fabryki wyszła z tą nawigacją.
  11. Mea culpa, przeoczyłem. :)
  12. Zgadza się. Dokładnie to od 03/2014.
  13. Kolego. Co Ty w ogóle za głupoty opowiadasz??? Dwa czytniki w CICu??? Tak samo co do systemu dźwięku HiFi. Oczywiście, że wychodził z CICem, bo czemu miałby nie wychodzić? Do założyciela tematu. Jaki Ty masz tam w końcu system nawigacji? Menu jest w cztery strony jak w starych E60 czy masz normalnie listę funkcji pod sobą? Prawdopodobnie samochód handlarz kupił po kradzieży, jest tego sporo w Niemczech. Kradzione są Nawi Prof, poduszka z kierownicą i często lampy. Handlarzyna pojechał po taniości i włożył byle co.
  14. A nie prościej jest mieć jeden 32GB, wrzucić na niego wszystkie trzy części i potem jak samochód zawoła następny "dysk", to tylko przerzucić zawartość folderu do głównego? Wyjmujesz, przerzucasz, wkładasz. Trwa to minutę.
  15. mmw odpowiedział(a) na chemik2000 temat w F10, F11
    To u nas odejmowali 30% najpierw od ceny katalogowej. Jak się auto nie mieściło to zaczynali wyliczać już dokładnie podstawę pomniejszając wartość katalogową o VAT i akcyzę. Dlatego nadal w ogóle kompletnie nie rozumiem o co chodzi w tym artykule. :)
  16. Objawy masz takie jakby ktoś Ci wkręcił śrubkę znajdującą się przy obudowie skrzyni biegów, która daje możliwość przepychania samochodu, w którym nie odpala silnik, a co za tym idzie nie da się wrzuć pozycji N. Śruba ta popycha dźwigienkę, która odblokowuje blokadę skrzyni, która jest zapinana w pozycji P. Z drzwiami to jest raczej odwrotnie. Gdy są otwarte nie da się ruszyć samochodem i skrzynia sama wchodzi z ustawienia D lub R do pozycji P.
  17. O ile pamiętam, to w statusie pojazdu, tam gdzie są potrzeby serwisowe.
  18. Kolego, potrafisz czytać ze zrozumieniem? :) On pytał o aktywny tempomat, a z tym już tak lekko nie jest, chyba że się kupi radar w ASO za 10 tys zł. :)
  19. mmw odpowiedział(a) na Fd96 temat w F30, F31, F34, F80
    Przecież wystarczy sobie wbić w realoem albo ETK, VINy aut z USA i z Niemiec i porównać numery części, żeby samemu sobie udowodnić, że są te same. :) Co do sprowadzania samochodów nieuszkodzonych, to nie opłaca się to, więc albo pokolizyjny albo szukać w Europie. Z tym lepszym wyposażeniem, to bym mocno polemizował, bo to co jest w aucie z USA zawsze, to elektryka siedzeń z pamięcią i automat. Co do reszty to już różnie bywa, ale najczęściej średnio, brak ksenonów, nawigacji i PDC to częste przypadki.
  20. mmw odpowiedział(a) na chemik2000 temat w F10, F11
    Pierwszy raz słyszę o jakichś 20% marży, o które celnicy obniżali wartość akcyzy. Jakaś stara nowość. :mrgreen:
  21. Jak się ma tam kogoś na miejscu, to można to zawlec np. do Los Angeles i tam wyrobić Salvage, ale są to dodatkowe koszty.
  22. To jest przecież klasyczny przypadek samochodu podpicowanego na sprzedaż. Kupiony na aukcji tylko po to aby oszukać jakiegoś naiwnego po wstawieniu na kolejną aukcję już w stanie takim jak tu widzimy. Można zapomnieć że tam cokolwiek zostało zrobione inaczej niż tylko dla wyglądu. Kupowanie na tych aukcjach wcale nie jest loterią jak ma się o tym pojęcie.
  23. Ja tam nie widzę, żeby tu było coś kiepsko spasowane. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: http://st.salvagebid.com/12766/857848417-1L.jpg
  24. Ma się nazywać BMW Road Map Europe West MOTION 2017-2. Język w nawigacji nie ma związku z mapami. Możesz mieć mapy Ameryki Północnej a język chiński. :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.