Treść opublikowana przez mmw
-
f30 dublowanie stacji radiowych 13r
Problem jest inny. Trzeba przekodować jedną funkcję.
-
Akcja w USA, ponad milion pojazdów.
http://abcnews.go.com/US/bmw-recalls-million-vehicles-fire-risk/story?id=50922136
-
Szukam zaufanego handlarza
A jakiego auta kolego szukasz?
-
F30 320d WBA3E11030J101253 - KOREKTA
mmw odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak ktoś się spodziewał, że z autem jest wszystko ok przy takiej cenie, to zdrowia życzę. Chory kraj i tyle. Polak jak zawsze szuka okazji, bo inaczej nie ma kupowania. :)
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMożna to wytłumaczyć przeliczeniem mil na kilometry... :mad2: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Co do tego X5 to uważam, że nie jest wart tych pieniędzy z takim przebiegiem, rocznikiem i silnikiem. Cena pewnie jest bez akcyzy do tego. Nie wygląda na podpicowanego. Bardzo fajnie uszkodzony w sumie.
-
BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM 2018-1
Po rozpakowaniu niecałe 22,2GB czyli około 24 miliardy bajtów. :)
-
F30 combox telefon i radio - pomoc w doborze
..
-
F30 combox telefon i radio - pomoc w doborze
Jaki masz rok produkcji samochodu? Daj 7 ostatnich znaków vin
-
F30 combox telefon i radio - pomoc w doborze
MOST to światłowód.
-
E61 2010 nawigacja CIC?
Kolego. Zadałem Ci proste pytanie, które rozwiąże problem. Jaki masz typ menu. CICa Prof w E60 się nie opłaca dokładać. Koszty podobne jak najnowsze NBT z serii F z drogim emulatorem.
-
Nawigacja CIC czarny ekran
CICa Prof można zrobić bez emulatora i będzie jakby z fabryki wyszła z tą nawigacją.
-
BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM 2018-1
Mea culpa, przeoczyłem. :)
-
BMW ROAD MAP EUROPE NBT EVO 2017-3
Zgadza się. Dokładnie to od 03/2014.
-
E61 2010 nawigacja CIC?
Kolego. Co Ty w ogóle za głupoty opowiadasz??? Dwa czytniki w CICu??? Tak samo co do systemu dźwięku HiFi. Oczywiście, że wychodził z CICem, bo czemu miałby nie wychodzić? Do założyciela tematu. Jaki Ty masz tam w końcu system nawigacji? Menu jest w cztery strony jak w starych E60 czy masz normalnie listę funkcji pod sobą? Prawdopodobnie samochód handlarz kupił po kradzieży, jest tego sporo w Niemczech. Kradzione są Nawi Prof, poduszka z kierownicą i często lampy. Handlarzyna pojechał po taniości i włożył byle co.
-
BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM 2018-1
A nie prościej jest mieć jeden 32GB, wrzucić na niego wszystkie trzy części i potem jak samochód zawoła następny "dysk", to tylko przerzucić zawartość folderu do głównego? Wyjmujesz, przerzucasz, wkładasz. Trwa to minutę.
-
Akcyza F10 rok 2017
To u nas odejmowali 30% najpierw od ceny katalogowej. Jak się auto nie mieściło to zaczynali wyliczać już dokładnie podstawę pomniejszając wartość katalogową o VAT i akcyzę. Dlatego nadal w ogóle kompletnie nie rozumiem o co chodzi w tym artykule. :)
-
Transmission not in park [335i]
Objawy masz takie jakby ktoś Ci wkręcił śrubkę znajdującą się przy obudowie skrzyni biegów, która daje możliwość przepychania samochodu, w którym nie odpala silnik, a co za tym idzie nie da się wrzuć pozycji N. Śruba ta popycha dźwigienkę, która odblokowuje blokadę skrzyni, która jest zapinana w pozycji P. Z drzwiami to jest raczej odwrotnie. Gdy są otwarte nie da się ruszyć samochodem i skrzynia sama wchodzi z ustawienia D lub R do pozycji P.
-
Sprawdzanie historii serwisowej w nawiagacji
O ile pamiętam, to w statusie pojazdu, tam gdzie są potrzeby serwisowe.
-
[f30] Doposażenie w aktywny tempomat
Kolego, potrafisz czytać ze zrozumieniem? :) On pytał o aktywny tempomat, a z tym już tak lekko nie jest, chyba że się kupi radar w ASO za 10 tys zł. :)
-
Wersja USA a wersja EU
Przecież wystarczy sobie wbić w realoem albo ETK, VINy aut z USA i z Niemiec i porównać numery części, żeby samemu sobie udowodnić, że są te same. :) Co do sprowadzania samochodów nieuszkodzonych, to nie opłaca się to, więc albo pokolizyjny albo szukać w Europie. Z tym lepszym wyposażeniem, to bym mocno polemizował, bo to co jest w aucie z USA zawsze, to elektryka siedzeń z pamięcią i automat. Co do reszty to już różnie bywa, ale najczęściej średnio, brak ksenonów, nawigacji i PDC to częste przypadki.
-
Akcyza F10 rok 2017
Pierwszy raz słyszę o jakichś 20% marży, o które celnicy obniżali wartość akcyzy. Jakaś stara nowość. :mrgreen:
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak się ma tam kogoś na miejscu, to można to zawlec np. do Los Angeles i tam wyrobić Salvage, ale są to dodatkowe koszty.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jest przecież klasyczny przypadek samochodu podpicowanego na sprzedaż. Kupiony na aukcji tylko po to aby oszukać jakiegoś naiwnego po wstawieniu na kolejną aukcję już w stanie takim jak tu widzimy. Można zapomnieć że tam cokolwiek zostało zrobione inaczej niż tylko dla wyglądu. Kupowanie na tych aukcjach wcale nie jest loterią jak ma się o tym pojęcie.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa tam nie widzę, żeby tu było coś kiepsko spasowane. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: http://st.salvagebid.com/12766/857848417-1L.jpg
-
BMW USB ROAD MAP EUROPE MOTION 2014-1
Ma się nazywać BMW Road Map Europe West MOTION 2017-2. Język w nawigacji nie ma związku z mapami. Możesz mieć mapy Ameryki Północnej a język chiński. :)