Treść opublikowana przez mmw
-
E71 X6 WBAFH01030L857331
mmw odpowiedział(a) na ArtPol74 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJedno Ci mogę powiedzieć na pewno. Będzie problem przy odsprzedaży. Nikt nie chce BMW w tym kolorze. Jest równie przeklęty jak zielony. :)
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak sobie czytam opis i się zastanawiam jaką instalację LPG ten handlarz poleca zamontować w tym samochodzie, bo przecież "świetnie się do tego nadaje". :mrgreen:
-
BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM 2018-1
Pendrive z prawidłowo nagranymi danymi sam się zgłasza po włożeniu. Nie trzeba wchodzić do żadnego menu. ;)
-
BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM 2018-1
w głównym mają być pkgdb i config.nfm
-
BMW ROAD MAP EUROPE ROUTE 2017-2
Konkretniej to jest już dostępna. Dlaczego nie ma w Download Managerze to pojęcia nie mam.
-
BMW ROAD MAP EUROPE ROUTE 2017-2
Jest już dawno.
-
Jaka mapa do BMW X1
Mapa Motion 2018-1 ma 6GB.
-
Obszycie kierownicy - odłączenie poduszki
Myślę, że bardzo ładną, używaną dostaniesz za znacznie mniejszą kwotę, a obszywana zawsze wygląda tak sobie. Do tego przy sprzedaży będą Ci marudzisz ludzie i więcej będziesz musiał zejść z ceny, niż zapłacisz za idealną używaną. Będzie bredzenie, że auto musiało być zniszczone, jeździł tym brudas, nie dbał o nie itd. skoro kierownicę zatyrał. Zresztą za darmo też Ci tego nie obszyją. No i na koniec należy wspomnieć, że materiał fabryczny jest znacznie lepszy.,
-
Obszycie kierownicy - odłączenie poduszki
Teoretycznie przy wyłączonym zapłonie można poduszkę wyjmować i nawet błąd nie wskoczy, ale bezpieczniej, tak jak pisano wyżej, odpiąć klemę minusową.
-
[525d] Jaki bezpiecznik wyjąć, by auto nie odpaliło?
Lepiej już odcięcie rozrusznika założyć niż się bawić w wyciąganie bezpieczników.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Główna przewaga LEDów, to lepsze możliwości adaptacyjne i mniejsze zużycie prądu, a nie "siła" świecenia.
-
CCC Professional 2018
Mieszkańców naszego kraju interesuje trzecia.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Kolego, wstyd to pisać takie rzeczy. ;)
-
Wymiana konsoli centralnej na LCI z podświetleniem
Zależy czy chcesz to zrobić kulturalnie na zasadzie plug and play, czy na chama. :) Jak kulturalnie to potrzebna będzie zaciskarka albo umiejętność zaciskania pinów bez niej. Jak niekulturalnie to lutownica albo specjalne złączki do wpinania się na kabel.
-
F31 2014 r. Navi Professional a Business
Po prostu nie masz nawigacji. Najtaniej by było założyć tę prostszą nawigację, czyli Entrynav. Można kupić za około 600-700 zł plus emulator 300-400 zł plus kontroler około 250-300 zł, no i montaż, kodowanie itd. Ta nawigacja ma ten plus że może pracować z dużym ekranem też, więc można sobie go wymienić (koszt około 1200-1500 zł). Możesz też pomyśleć o chińczyku na Androidzie.
-
CCC Professional 2018
Normalnie. Na terenie Niemiec MK3 w E39 przedliftowym miała informacje o korkach i utrudnieniach. Net do tego nie jest potrzebny.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChcesz za te pieniądze kupić auto takim dzwonie? Na głowę upadłeś?
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPatrząc jak jest umocowana ta osłonka głośnika, z napisem Harman Kardon, na lewych drzwiach, było pewne, że lewa strona była przeorana. :))
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiewarte.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMożesz mieć różne niespodzianki mechaniczne w dalszej eksploatacji przy takim uszkodzeniu.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo słabo przeglądałeś temat i skoro nie chcesz kupić ten opisany przez Ciebie złom, to po co marnujesz czas innych?
-
f30 dublowanie stacji radiowych 13r
Nie pamiętam teraz co z tym trzeba było zrobić. Musiałbym się podłączyć I spojrzeć. Kiedyś w F10 z USA miałem ten problem I chyba w jakimś F30 ale teraz nie pamiętam co było nie tak. Ręcznie nawigację przestawiałeś na EU I PL?
-
f30 dublowanie stacji radiowych 13r
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.
-
f30 dublowanie stacji radiowych 13r
A wyświetlają Ci się, razem z nazwami stacji radiowych, częstotliwości poszczególnych stacji?
-
BMW F25 2011/2012 nawigacja
Przecież mała też ma dysk twardy, tylko nie ma w nim obszaru przeznaczonego na muzykę.