Skocz do zawartości

mmw

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mmw

  1. Jedno Ci mogę powiedzieć na pewno. Będzie problem przy odsprzedaży. Nikt nie chce BMW w tym kolorze. Jest równie przeklęty jak zielony. :)
  2. Tak sobie czytam opis i się zastanawiam jaką instalację LPG ten handlarz poleca zamontować w tym samochodzie, bo przecież "świetnie się do tego nadaje". :mrgreen:
  3. Pendrive z prawidłowo nagranymi danymi sam się zgłasza po włożeniu. Nie trzeba wchodzić do żadnego menu. ;)
  4. w głównym mają być pkgdb i config.nfm
  5. Konkretniej to jest już dostępna. Dlaczego nie ma w Download Managerze to pojęcia nie mam.
  6. Jest już dawno.
  7. mmw odpowiedział(a) na Messan temat w Nawigacja samochodowa
    Mapa Motion 2018-1 ma 6GB.
  8. Myślę, że bardzo ładną, używaną dostaniesz za znacznie mniejszą kwotę, a obszywana zawsze wygląda tak sobie. Do tego przy sprzedaży będą Ci marudzisz ludzie i więcej będziesz musiał zejść z ceny, niż zapłacisz za idealną używaną. Będzie bredzenie, że auto musiało być zniszczone, jeździł tym brudas, nie dbał o nie itd. skoro kierownicę zatyrał. Zresztą za darmo też Ci tego nie obszyją. No i na koniec należy wspomnieć, że materiał fabryczny jest znacznie lepszy.,
  9. Teoretycznie przy wyłączonym zapłonie można poduszkę wyjmować i nawet błąd nie wskoczy, ale bezpieczniej, tak jak pisano wyżej, odpiąć klemę minusową.
  10. Lepiej już odcięcie rozrusznika założyć niż się bawić w wyciąganie bezpieczników.
  11. Główna przewaga LEDów, to lepsze możliwości adaptacyjne i mniejsze zużycie prądu, a nie "siła" świecenia.
  12. Mieszkańców naszego kraju interesuje trzecia.
  13. Kolego, wstyd to pisać takie rzeczy. ;)
  14. Zależy czy chcesz to zrobić kulturalnie na zasadzie plug and play, czy na chama. :) Jak kulturalnie to potrzebna będzie zaciskarka albo umiejętność zaciskania pinów bez niej. Jak niekulturalnie to lutownica albo specjalne złączki do wpinania się na kabel.
  15. Po prostu nie masz nawigacji. Najtaniej by było założyć tę prostszą nawigację, czyli Entrynav. Można kupić za około 600-700 zł plus emulator 300-400 zł plus kontroler około 250-300 zł, no i montaż, kodowanie itd. Ta nawigacja ma ten plus że może pracować z dużym ekranem też, więc można sobie go wymienić (koszt około 1200-1500 zł). Możesz też pomyśleć o chińczyku na Androidzie.
  16. Normalnie. Na terenie Niemiec MK3 w E39 przedliftowym miała informacje o korkach i utrudnieniach. Net do tego nie jest potrzebny.
  17. Chcesz za te pieniądze kupić auto takim dzwonie? Na głowę upadłeś?
  18. Patrząc jak jest umocowana ta osłonka głośnika, z napisem Harman Kardon, na lewych drzwiach, było pewne, że lewa strona była przeorana. :))
  19. Możesz mieć różne niespodzianki mechaniczne w dalszej eksploatacji przy takim uszkodzeniu.
  20. To słabo przeglądałeś temat i skoro nie chcesz kupić ten opisany przez Ciebie złom, to po co marnujesz czas innych?
  21. Nie pamiętam teraz co z tym trzeba było zrobić. Musiałbym się podłączyć I spojrzeć. Kiedyś w F10 z USA miałem ten problem I chyba w jakimś F30 ale teraz nie pamiętam co było nie tak. Ręcznie nawigację przestawiałeś na EU I PL?
  22. Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.
  23. A wyświetlają Ci się, razem z nazwami stacji radiowych, częstotliwości poszczególnych stacji?
  24. Przecież mała też ma dysk twardy, tylko nie ma w nim obszaru przeznaczonego na muzykę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.