Skocz do zawartości

pawelo9

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelo9

  1. dokładnie, F40 nie jest już wcale takie świeże :lol: 4 lata mineły szybciutko, zaraz jakieś liftingi wpadną, w polsce jest 24 miesiące rękojmi/gwarancji, jeżeli ktoś nie ma dokupionego pakietu naprawczego (+1 rok 1100 PLN, +2 lata 2400 PLN, +3 lata 7500 PLN), niestety musi wyłożyć z własnej kieszeni :cry2:
  2. pawelo9 opublikował(a) temat w F40
    zakładam, ze oprogramowanie wszyscy mamy takie samo lub bardzo podobne, wiec moze dla kogos sie ten post okazac pomocny, a dla innych nie bedzie zbyt odkrywczy. :wink: irytujace dla mnie bylo gdy za kazdym razem jezdzac z domu do pracy oraz odwrotnie, wyskakiwaly mi powiadomienia z nawigacji z propozycja trasy, mozna to potwierdzic lub odrzucic... po czym powiadomienie i tak nie znika... otoz mozna to wylaczyc! :oops: prosta sprawa kroki są następujące 1. odpalamy nawigacje idrive z menu na lewej krawedzi ekranu lub z przycisku obok pokretla idrive 2. w prawym dolnym rogu wchodzimy w "ustawienia" 3. następnie "skonfiguruj usługi" 4. odhaczamy "ucząca się nawigacja" Voila! Koniec z natrętnymi powiadomieniami z propozycja trasy. :mrgreen: jezeli moglem pomoc, to ciesze sie niezmiernie :mrgreen:
  3. pawelo9 odpowiedział(a) na patryk0402_ temat w F40
  4. pawelo9 odpowiedział(a) na Njusz temat w F40
    skoro geometria OK, moze masz po prostu kierownica nie jest idealnie na srodku? i ustawiajac ja w pozycji centralnej jak nakazuje zdrowy rozsadek, powoli zjezdza do prawej :roll:
  5. pawelo9 odpowiedział(a) na patryk0402_ temat w F40
    mam to samo, ale nie w warszawie.... ZAWSZE zrywa polaczenie jak jade w pewnym miejscu... jakies zaczarowane :roll:
  6. te dekieli kolorowe M srednio tam sie komponuja. to sa te same felgi? zima lato w innym kolorze? lakierowane czy to oryginal? :?:
  7. pawelo9 odpowiedział(a) na wiiktor11 temat w F40
    zwlaszcza ze w ramach rekojmi robia to za darmo, chyba ze auto ma juz ponad 2 lata :P
  8. pawelo9 odpowiedział(a) na patryk0402_ temat w F40
    dlatego tez zdaje sie usuneli te opcje z cennika
  9. pawelo9 odpowiedział(a) na patryk0402_ temat w F40
    kup iphone :mrgreen: :mrgreen: to normalne ze telefon sie grzeje, moze jakis nowy flagowiec bedzie sie grzal mniej przez mniejsze obciazenie op prostu...
  10. pawelo9 odpowiedział(a) na morfang temat w F40
    ja nie slysze zadnych dziwnych dzwiekow u siebie. natomiast co do twoich spostrzezen ze dzwiek sie nasila jak jezdzisz sam... u mnie byla podobna sytuacja... na nierownej drodze cos mi pukalo, jakbym mial cos twardego w schowku w drzwiach lub cos podobnego... bardzo mnie to irytowalo... okazalo sie ze moja zona przy rozpinaniu pasow puszczala je wolno i sie chowaly... jak sie okazalo klamerka byla wywinieta ta srebrna koncowka w strone slupka... i to sprawialo ze sie obijala o niego i halasowala... wystarczylo ulozyc pas rowno wzdluz slupka.... bardzo trywialne... moze zadziala i u ciebie :roll: :lol: :mrgreen: https://www.brd24.pl/wp-content/uploads/2017/10/pasy.jpg - powinno byc tak, a byl obrocony w druga strone, idz sprawdz do auta, moze zagadka sie rozwiaze :mrgreen: :mrgreen:
  11. pawelo9 odpowiedział(a) na Pasibrzucho temat w F40
    pokaze blad cisnienia opon? :P
  12. pawelo9 odpowiedział(a) na patryk0402_ temat w F40
    1. mi sie zdarza ze gubi polaczenie i laczy ponownie z ACP itd. - pomaga polozenie telefonu blizej konsoli srodkowej (cupholder np.) 2. jest polaczenie z ACP ale nic nie moge zrobic - wowczas biore telefon w reke i odpalam np. spotify i juz dziala
  13. amortyzatory ? :roll: to normalne w kazdym aucie
  14. pawelo9 odpowiedział(a) na pawelo9 temat w F40
    potwierdzam, tez okolo 0,2L wiecej wyhcodzi niz wg wskazan komputera
  15. pawelo9 odpowiedział(a) na Pasibrzucho temat w F40
    Ponizej masz listy opon homologowanych, w letnich wybor jest niezly, zimowki troszke gorzej ale tez sa OK pozycje letnie https://czescidobmw.pl/vin/BMW201910/60926/$*KwE8CBkRI0o5WDtFTE96LmRwUFdJPTs8PWVofD43dmpve21tOCs8TnQqbmdrKjB1YXAsIyp6aWZsKG17dT4tdXd7bH5KLHszLDVzdHNxfWQ-LQV1LX1qai0yKG9sGj4-OTgscnZ8MjEsbWNtSXUtZWMze2U0Lyo_PjY6PHV1ZSx7aysuNSgoYBJ2Py11AAAAABPKw6w%3D$/782280/szczegoly-unitu/232843234 zimowe https://czescidobmw.pl/vin/BMW201910/60926/$*KwGiloePvdSnxqXb0tHksPruzsnXo6Wio_v24qCp6PTx5fPzprWi0Oq08Pn1tK7r_-6yvbTk9_jytvPl66Cz6-nl8uDUsuWtsqvt6u3v4_qgs5vrs-P09LOstvHyhKCgp6ey7OjirK-y8_3z1-uz-_2t5fuqsbShoKikouvr-7Ll9bWwq7a2_ozoobPrAAAAAK3VeUk%3D$/782280/szczegoly-unitu/232843235
  16. pawelo9 odpowiedział(a) na Pasibrzucho temat w F40
    nie chce mi sie w to wierzyc, ale tak na dobra sprawe wybor homologowanych opon wcale nie jest zly nawet jezeli stracisz gwaranacje to nie calkowicie - prosty przyklad wymieniasz hamulce, zaciski, klocki, tarcze - to tracisz gwarancje tylko na uklad hamulcowy, ale nie na silnik lub wydech, tylko to co bylo modifyikowane
  17. pawelo9 odpowiedział(a) na PAVKO temat w F40
    moim zdaniem po prostu tylko ci tak napisali zebys sie odbimbal watpie zeby komus sie chcialo to sprawdzac o ile w ogole taka mozliwosc istnieje, pewnie kazdemu po kolei mowia to samo "LL04 5w30" chyba ze faktycznie w fabryce leja to do wszystkiego... Jest to najbardziej uniwersalny olej do takich malych silniczkow ktorych raczej nikt jakos specjalnie nie upala.
  18. pawelo9 odpowiedział(a) na Madox temat w F40
    no i chyba to najbrzydszy golf jaki byl do tej pory...
  19. pawelo9 odpowiedział(a) na Madox temat w F40
    no to kupuj PHEVA skoro ma byc tania eksploatacja :lol: jezeli jazda w miescie w dodatku na krotkich odcinkach na pewno bedzie z 8-10L, pytanie tez jakie to miasto - Wroclaw, Warszawa, a moze jakieś Leszno lub Legnica, bo to tez duza roznica.
  20. pawelo9 odpowiedział(a) na Madox temat w F40
    ja do pracy jezdze jakies 20km, 2x swiatla odcinek z 1,5km, wpadam na ekspresowke predkosc przejazdu srednio 110-120 jakies 12,5km, potem kanalami z 6km gesiego 50-70kmh, maly korek na skrzyzowaniu i wychodzi teraz latem jak troche mniejszy ruch i wyzsza temperatura to 5,5L, zima do 6,5L.
  21. pawelo9 odpowiedział(a) na PAVKO temat w F40
    oryginalny, roznica jest bardzo mala od zamiennikow https://czescidobmw.pl/produkt-oe-11428593186--11428593186 masz jeszcze olej, do 118i <4,5 litra https://allegro.pl/oferta/olej-bmw-twinpower-turbo-longlife-04-0w30-1l-11128332093 https://czescidobmw.pl/bmw-twinpower-turbo-ll-04-5w-30-1l-83212365933--83212365933
  22. pawelo9 odpowiedział(a) na Madox temat w F40
    ponizej linki do stronki gdzie jest sporo raportow spalnia od zarejestrowanych uzytkonikow.. licza wpisow , spalanie minimalne , srednie oraz najwyzsze, awszystkie wartosci bardzo podobne tak jak ktos napisal, w golfie musiales miec srednia z jakiegos dluzszego okresu czasu a w w jedynce, swieza wartosc na zimnym silniku z danego odicnka trasy 5-10km? nawet olej nei zdazyl zlapac temperatury prawidlowej https://www.spritmonitor.de/en/overview/6-BMW/36-1er.html?fueltype=2&constyear_s=2020&power_s=130&power_e=140&gearing=2&powerunit=2 https://www.spritmonitor.de/en/overview/50-Volkswagen/452-Golf.html?fueltype=2&constyear_s=2020&power_s=146&power_e=155&gearing=2&powerunit=2
  23. pawelo9 odpowiedział(a) na patryk0402_ temat w F40
    tylko oryginalne :D tutaj sprzedaje dealer BMW M-CARS Nowy Sącz, zawsze troche taniej niz w samym ASO https://allegro.pl/oferta/dywaniki-gumowe-przod-bmw-seria1-2-f40-f44-9297507904 szkoda ci 300zl na dywaniki (chinczyki porzadne tez kosztuja ze 150, wiec na dobra sprawe musisz doplacic 150), ale na wymiane oleju po 2tys km za 1000zl w ASO to juz nie szkoda? :P
  24. to usun konto z forum i idz kupic sobie cos z grupy VW, zrobisz dobry uczynek, bo juz nikt nie chce czytac tego marudzenia :mrgreen: :duh:
  25. jak dla mnie to jest po prostu mega czepialstwo, zeby sie burzyc o schoweczek do ktorego nic nie wejdzie… jezdze bmw od 10lat przeszlo i NIGDY z niego nie skorzystalem… zapewne nawet bym sie nie zorientowal ze czegos brakuje :oops: kierunki w f40 nie sa zbyt spektakularne, musialbym zobaczyc na zywo dwa obok siebie ale nie wiem czy jest co roztrzasac… niewykluczone ze niektorym sie moze to nawet bardziej podobac, poza tym prawdziwy kierowca bmw ich nie uzywa haha :lol: :mrgreen: i jak ktos napisal nie bedziesz ogladac auta z tylu jeszzcze z tego wszytskie zeozumialbym zal o brak listw ozdobnych z tylu, ale te akurat sa estetyczne… jednak 90% kierowcow a moze i wiecej strzelam na slepo podrozuje samemu… i po co kierowcy listewki z tylu…?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.