Treść opublikowana przez pawelo9
-
"Syczenie" klimatyzacji
temat do zamkniecia, bmw sprzedaje f40 z wezem w kliamtyzacji w pakiecie 🙃🙃🙃
-
"Syczenie" klimatyzacji
no u mnie tez od poczatku jakies takie dziwne metaliczne szmery dobiegaja z klimy, chyba taki urok f40 🤪
-
Gasnący ekran podczas jazdy
chinski kabel do telefonu? twardy reset? update softu? albo serwis daj znac jak ogarniesz 😄
-
Interwały wymiany okładzin hamulcowych
to zrobisz reset i jedziesz dalej 😁
-
Interwały wymiany okładzin hamulcowych
wygladaja calkiem rzesko... ja kiedys mialem takie klocki ( https://ibb.co/nCntLB ) w starym gruzie, bo tam byl czujnik "akustyczny" czyli wbudowana blaszka ktora wydawala przykre dzwieki przy hamowaniu i wygladalo to tak 😄 u ciebie jest jeszcze jakies 65% okladziny strzelam, oczywiscie dojechanie klocka do blachy tez nie jest dobrym pomyslem bo zniszczysz tarcze 😛
-
Interwały wymiany okładzin hamulcowych
chyba Cie zrobili w konia... masz felgi od mpakietu? (m550 bicolor) bez najmniejszych problemow mozna zobaczyc ile tam klocka jeszcze jest, u mnei po 40k wygladaja jakby nic nie starlo sie jeszcze 😛
- Uszkodzona przednia szyba - wymiana
-
Uszkodzona przednia szyba - wymiana
1) Dowiedz sie czy ubezpieczyciel aby na pewno gwarantuje wymiane w ASO, bo czesto gesto tak nie jest. 2) Wymiana bedzie odnotowana, jezeli bedziesz chcial zmienic polise od innego TU, to zebys sie nie zdziwil, ze masz mniejsze znizki, przy przedluzeniu akurat powinienes miec normalna cene jakbys tego nie zglaszal... takie troche pokrecone 3) pytales na co patrzyc.... kiedys mi wymieniali w ASO to byla krzywo szyba... robili drugi raz... plasiki i podbitke kiepsko zamontowali... fuszera jak u byle janusza...
-
Opony z homologacją?
to inaczej, w jaki sposob wg was samochod ma rozpoznawac opony po kodzie QR? moj np. ma kamere z tylu, ale chyba nie zadziala zeby zeskanowac ten kod 🙃 ogolnie nie ma jednoznacznej odpowiedzi na zadnych forach zagranicznych, ale natknalem sie na cos takiego, ze auto jest na tyle "sprytne", ze po zgubionej synchronizacji, wymianie kol i resecie czujnikow, biorac pod uwage pore roku ustawia gumy jako automat. pytanie tylko brzmi jak taka informacje przeslac do auta, bo najwidoczniej na letnich wszystkim dziala, czyli tak jak wyjezdza z fabryki, a dokupione gumy juz nie... 🙂 jak ktos chce sie bawic i to rozkminic to pod spodem link do apki, bo mi szkoda pamieci w telefonie na to badziewie, ktore nie ma zadnego zastosowania 🤪 https://www.youtube. com/watch?v=uF248JnbIwA
-
Opony z homologacją?
a tak szczerze - to ma to jakies wieksze znaczenie - dzieki temu budza sie jakies tajemnicze kucyki pod maska czy spalanie jest nizsze? druga sprawa, to sie przeciez robi raz na pol roku... nie jest to chyba uciazliwe w takim razie, zeby sobie to zmienic od dziesiatek latek, ludzie przekladali opony, pompowali 2-3bary, zalezy jaka noga wstali i jezdzili bez zadnych czujnikow i innych pierdol... i wszystko bylo dobrze... mi aplka w telefonie pokazuje przod 2.6 i tylko 2.4, a mam nabite 2.5 na wszystkich - i musze przyznac ze jezdzi o dziwo calkiem normalnie, nic nie wybuchlo, lawety nie wzywalem 🤪
-
powiadomienia nawigacji
cierpliwosci 😋 musi dzialac, sprawdzone, moze przy nastepnej jezdzie jak sie zresetuje chwilowy licznik trasy itp.
-
Automatyczna skrzynia biegów - parkowanie
nie popadajmy w paranoje, bo tym tokiem myslenia to lepiej w ogole nie jezdzic bo sie zepsuje cos... 🙃
- Błąd map BMW?
-
Automatyczna skrzynia biegów - parkowanie
utwierdzam cie w tym przekonaniu 😉
-
Serwis olejowy
https://czescidobmw.pl/tarcza-hamulcowa-tylna-34216799367--34216799367 326x2 https://czescidobmw.pl/czujnik-klockow-hamulcowych-z-tylu-34356865612--34356865612 155 https://czescidobmw.pl/klocki-hamulcowe-bezazbestowe-34201543683--34201543683 530x2 https://czescidobmw.pl/tarcza-hamulcowa-wentylowana-34116799351--34116799351 554x2 https://czescidobmw.pl/czujnik-okladz-hamulc-przedniej-lewej-34351543830--34351543830 155 https://czescidobmw.pl/klocki-hamulcowe-bezazbestowe-34106860019--34106860019 779x2 4688 za czesci same, to chyba dramatu nie ma 😋 edit: klocki sa 4 w zestawie, takze 3379, no to troche za ta robocizne jednak wychodzi, wymiana klockow identyczna jak w kazdym innym aucie 😋 ps. ATE wychodzi za calosc 1826, a ZIMMERMAN 1308, to juz w ogole przepasc...
-
Automatyczna skrzynia biegów - parkowanie
jezeli masz "joystick" - to zgaduje ze jak zgasisz na hamulcu to wrzuci na parking, a jak go puscisz to nim bujnie i zatrzyma sie na biegu... nie ma innej mozliwosci 😛
-
Automatyczna skrzynia biegów - parkowanie
ja stara szkola - zatrzymuje auto, wrzucam "P", gasze silnik. bez recznego, zawsze 🙄
-
Wyświetlanie informacji na komputerze pokładowym
https://czescidobmw.pl/vin/BMW201910/60926/$*KwHY7P31x67dvN-hqKueyoCUtLOt2d_Y2YGMmNrTko6Ln4mJ3M_YqpDOioOPztSRi5DIx86ejYKIzImfkdrJkZOfiJquyJ_XyNGXkJeVmYDayeGRyZmOjsnWzIWM_tzf3t7IlpKY1tXIiYeJrZHJgYfXn4HQy87b2tLe2JGRgcifj8_K0czMhPaS28mRAAAAAKUushQ%3D$/782216/szczegoly-unitu/2122185538 kosztowna impreza 😔
-
Aktualizacja RSU [różne wersje] - komentarze
mozliwe, szarpie ci na nowym sofcie 11/2023?
-
Aktualizacja RSU [różne wersje] - komentarze
auto zgaszone? reczny zaciagniety? edit: faktycznie, na zagranicznych forach, bardzo czesto poruszany jest watek akumulatora 12V ps. w porownaniu do 07/2023, odnosze wrazenie ze w 11/2023, skrznia DCT troche lepiej sie sprawuje, polecam 😛
-
Roleta żaluzja chłodnicy f40 - zasada działania.
jak temperatura plynu chlodniczego jest za wysoka 🙄
-
Serwisy w ASO
ze co? 180k na jednych klockach? niezle 😲 automat? a zmieniales olej w skrzyni? z tego co sie orientuje nie mozna dokupic pakietu REPAIR tzn. wylacznie podczas konfiguracji, dokupic mozna bmw SERVICE inclusive. 👍👍 daj znac czy dozyje to auto takiego przebiegu 🤪
-
Serwisy w ASO
auto po gwarancji? to nie jechalbym do aso... a filtry polecam zrobic samemu, dziecinnie proste, nie obrazajac dzieci.. 🙂 pamietam ze przy 30kkm aplikacja w telefonie wolala olej i mikrofiltr, zas serwis wg kluczyka kazal tez filtr powietrza, w warsztacie ktory robi bmw i wpisy do kluczyka (nie ASO) zawolali 1600zl ponad
-
Opony z homologacją?
u mnie wahania max 0,2, auto parkowane w garazu.
-
Opony z homologacją?
masz cyfrowe zegary czy analogowe? jezeli cyfrowe to ustawiasz rodzaj opony, styl jazdy i on ci pokaze odpowiednie cisnienie - na pewno bedzie dobre nie wiem jak jest w przypadku analogowych zegarow i "malej" nawigacji Lbuster sadzac po opisie ma inny silnik, diesel ktory jest ciezszy, wiec pewnie i zalecane cisnienie ma inne na tabliczce niz benzyniak 🙂