Treść opublikowana przez pawelo9
-
Dźwiek powiadomienia SMS [G60]
wlacz google maps, wejdz w ustawienia i daj ustawienia glosnosci lektora, wowczas on sie przelacza w tryb powiadomien i wtedy sprobuj zwiekszyc glosnosc. a nuz zadziala.... 🙄
-
Na jakich oponach dostaliście samochód z fabryki?
u mnie continental eco contact 6q bez runflat tutaj znajdziesz liste opon z homologacja dla G60 i na pewno na innych oponach nikomu nie wydadza auta, wlasciwie jest tylko jedna opona, wylacznie dla 19cali ale jakis dziwny opis ma... 🙂 https://czesci.bmwsklep.pl/bmw-seria-5/g60-limousine/520d-ece-neutralna/kompletne-kola-obrecze-i-opony/opona-letnia-85_0130
-
BMW G60 e-SIM
z grubsza to tak, bo jak jedziesz autem to udostepniasz internet ze swojego telefonu i tak... 🙂
-
BMW G60 e-SIM
ja dostalem przy odbiorze auta takie urzadzenie jak ponizej, ale zeby ta e-sim dzialala, musisz kupic druga karte sim, nie mozna miec dwoch kart sim na jeden numer telefonu/urzadzenia jednoczesnie SIM Reader Personal eSIM 84 10 5B49A37
-
Opłacalność pakietu Service Inclusive
pakiet serwisowy mozesz kupic w dowolnym momencie, nawet po 2 latach czy tam 30kkm jak komputer wezwie na pierwszy serwis/wymiane oleju... i cena jest taka sama jak w konfigu...
-
Czujnik ciśnienia powietrzna w kole - numer części - f40,
poszedlem w twoje slady... zamowilem ale troche inne... *937... (czyli takie jakie sa podane w katalogu czesci... fabrycznie w oryginalnych felgach mam *936... ktorych w katalogu nie ma, dziwne...) po ~5km od zresetowania zlapaly sygnal i wszystko dziala poprawnie... mam nadzieje, ze nigdy nie pekna w pol albo nie wystrzelaw kosmos... poki co, chyba moge polecic 🤪
-
Czujnik ciśnienia powietrzna w kole - numer części - f40,
114 za 4…? to niezle… fabrycznie mam czujnik z dokladnie tym samym numerem czesci zalozony ale troche inna czcionka jest, ten z foto wyglada wlasnie troche na taka chinska podjebke 🙂 szkoda ze dopiero na wiosne, bo ja planuje na zime zakladac i chcialbym zeby obylo sie bez programowania dodatkowego
-
Czujnik ciśnienia powietrzna w kole - numer części - f40,
ktos jeszcze mial doswiadczenie z nowymi czujnikami? moze sie podzielic/polecic cos?
-
Dobór oleju B38 1.5 136 KM
spoko, dzieki za info 🙃
-
Interwały wymiany okładzin hamulcowych
tarcze najlepiej oryginaly... klocki mozna jakies lepsze zamienniki wrzucic np. ate nie, nie tracisz gwarancji, przepisy unijne
-
Odryglowanie zamków przy otwarciu drzwi od wewnątrz
tez nie bardzo rozumiem 🙃 albo sie zamyka albo sie nie zamyka, zalezy co jest zadane w ustawieniach, nie ma innej mozliwosci... a nie zaczales od tego? 🙈 a wlasciwie to w jakim celu? w F40 wystarczy pociagnac za klamke i sie otworza przy zaryglowanych zamkach, a druga sprawa jak sam wspomniales po zgaszeniu auta sie odryglowuje samo. oczywiscie masz do tego pelne prawo, ale ciezko mi znalezc uzasadnienie stad moje pytanie z czystej ciekawosci
-
Nowa 5 G60/G61
tak, kazdy to ma. jeszcze na slupku B, w po otwarciu drzwi tez jest wytloczone.
-
118i ubywający płyn, brak wycieków...
u mnie to samo, zauwazylem to jakis czas temu przy nawet nieznacznie nizszym przebiegu. w zbiorniczku wyrownawczym brak czujnika, a w serii 1 E87 byl na 100%, takze niech nikt nie liczy na to ze go komputer ostrzeze, polecam zajrzec czasami pod maske. 😁 bylem kiedys na podnosniku, ale ciezko tam cokolwiek zobaczyc i znalezc, nie robilem z tym dalej nic, bo paradokslanie im czesciej uzupelnialem do maxa, to tym szybciej go ubywalo, teraz zbiorczniek prawie caly pelny, coprawda ponizej minimum, ale praktycznie nic nie ubywa. gdzies wyczytalem ze najczesciej wlasnie uszczelka do turbo jest licha i moze puszczac. ale jak zrobisz, to sie pochwal, moze sam sie zdecyduje w koncu 😋
-
Opłacalność pakietu Service Inclusive
czemu ktos na sile szuka oplacalonosci w tym pakiecie? 🙂 uswiadomcie to sobie ze NIE MA 😛
-
Live view kamera
ja mam asystenta jazdy profesional i mozesz jechac z wlaczona przednia kamerka na zegarach caly czas. sprawdzone info.
-
Live view kamera
@mario1989 i co? rozwiazales temat? moze chodzi po prostu o uklad zegarow, bo nie na kazdym wszystkie opcje sa dostepne. 🙂
-
Live view kamera
mozliwe ze to nei dziala w polsce 😛 jak odibore to sprwadze 😉
-
Opłacalność pakietu Service Inclusive
nie jestem w stanie znalezc tutaj zwiazku pomiedzy twoim postem a tematem tego watku...
-
Terminy dostaw, opóźnienia, restrykcje
no to chyba ide puscic jeszcze kupon w duzego lotka 😋
-
Terminy dostaw, opóźnienia, restrykcje
kojarze ze dealer ma pule slotow na rozne tygodnie… np W10 i W30… i mozna bylo ustalic kiedy chcesz odebrac auto mniej wiecej. mozliwe ze sie myle, nie bede sie sprzeczal jak wytlumaczyc taka roznice w takim razie? 3msc v 8msc
-
Terminy dostaw, opóźnienia, restrykcje
a jaki konfig? cos dlugo… moze dealer po prostu sprzedal ci takiego slota poznego… u mnie 520d, wszystkie pakiety + systemy asystujace prof, takze prawie pelne wyposazenie… wiec jakies restrykcje by mnie dopadly
-
Opłacalność pakietu Service Inclusive
pakiet serwisowy mozesz kupic w dowolnym momencie, nawet po 2 latach przyjezdzajac na pierwszy serwis olejowy (jak nie zrobisz 30kkm) i cena bedzie jak z konfiguratora... jezeli ktos ma chociaz jedna szara komorke to nie wiem po co mialby ktos dobierac BSI do konfiga na jedna fakture.... jak mozna sobie kupic ten pakiet w dowolnym momencie (nawet z apki) i wziac nastepna. 🙄
-
Terminy dostaw, opóźnienia, restrykcje
umowa zakupu podpisana 21 kwietnia. VIN juz jest, takze przewiduje, ze odbior za 2-3tyg. 💪
-
Dobór oleju B38 1.5 136 KM
https://allegro.pl/oferta/olej-shell-helix-ultra-ect-0w30-1l-11589646759 shell polska rzekomo sprzedaje, na to sie czaje, ale sa tylko banki 1l 🙂
-
Dobór oleju B38 1.5 136 KM
ja kupuje BMW LL04 0w30, ale od nastpenej wymiany przesiadam sie na shell ect c3 0w30 (nie c2/c3), no i podobno dla bmw oleje produkuje shell... 0w20 to nie olej tylko woda 🤪 generlanie dla naszego klimatu mozna smialo lac 5w30 takze co wybierzesz bedzie ok i wcale nie musisz lac tego samego co bylo w fabryce... jak morfang napisal kazdy mowi cos innego w instrukcji jest napisane (do mojego VIN 2021): LL-04 / 12FE / 17FE+ ACEA C2 / ACEA C3 0-20 5-20 0-30 5-30 0-40 5-40 ale sprawdzilem jeszcze dla F40 118i z 2023 oraz MINI COOPER 2023 1.5 136km i pokazuje: LL 12fe / 17fe+ / 19fe c2 / c3 / c5 0-20 / 0-30 znalazlem taki opis LL19 FE 0W-30 jako podstawowy i uniwersalny produkt zastępujący LL04 0W-30 LL19 oferuje większą oszczędność paliwa niż LL04 Jest bardziej zaawansowany technologicznie i wstecznie kompatybilny z LL04 Przechodząc z LL04 na LL19 pozostajemy w tej samej klasie lepkości - 0W-30 takze ja uwazam ze albo idziesz w klasyka LL-04 albo poszedlbym w 19FE jezeli bardzo checsz zyc w zgodzie z instrukcja 😋 bo 0w20 to eko bzdura, kolejna po systemie START-STOP oraz interwalach 30kkm, ktora powoli, systematycznie dazy zeby sie cos zepsulo 😛