Treść opublikowana przez kris1973
-
świece zapłonowe
A za ile pokazuje wymiane na kompie ?? Świece kup takie jak mówi instrukcja czy np: NGK model do sprawdzenia w instrukcji lub necie. Napewno są irydowe :norty: U mnie jest wymiana co 100 tysięcy. Gdzie masz napisane, że 90 ??
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Gdzie nie ma karty w VM ?? Zobacz sam na screen, który wrzuciłeś ten z czarnym tłem. Wywala błąd grafy i dlatego X nie startuja. Miałeś do czynienia z linuxem/unxem ?? Chyba nie. Kartę sieciową musisz dodac w disie jako sco.... Wywalić tą co sie instaluje standardowo i ją dodać ponownie z odpowiednim IP. Sam instalowałem to wg opisu z tego forum i za każdym razem i na każdym laptopie na jakim to stawiałem smiga bez problemu. Może zmieniałes rozdzielczość na VM i dlatego X się rozjechały ??
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Chyba usunołeś nie te karte.. zamiast netu wywaliłeś grafe...
-
Typ programu a roczniki aut - co i jak? (INPA & DIS)
Niestety tez tak mam ze swoja e90. Przedtem miałem e46 i łaczył się ze wszystkim a na e90 z niczym :mad2: załamka. Instalowałem teraz nowszą Inpe na której nie ma starszych modeli ale nadal kicha.
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Karte dodajesz w Dis'ie a nie w virtualnej maszynie.
-
[e90] oznaczenia szyb, lamp itp.
Środkowy nr na szybach mam taki sam, na wszystkich, AS2M3240DOT682.
-
[e90] oznaczenia szyb, lamp itp.
Przeważnie jak ktos wymienia to nie kupuje oryginalnej. E90 to w miare młody model i na szrotach chyba ciężko o części. Co do oznaczeń to jutro sprawdze u siebie.
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Taaaa pomoże :P
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
piwek to typowy polaczek. Sam ściągnął z ruskiej strony schemat a teraz kosi ludzi.... Troche umiaru człowkieku. Twoje fejsy nie takie znowu miody, bez przesady. Mam akurat to i nie działa kolego.
-
[e90] oznaczenia szyb, lamp itp.
Na szybach nie ma oznaczeń roku a co do lamp to masz na każdej naklejkę z dokładna datą produkcji.
-
olej do skrzyni i mostu E46 1.8i
Wejdź na strone castrola wybierz auto, rocznik itp. Będziesz miał wszystkie dane ... Szukajka się pewnie zepsuła, a postów o olejach jest juz chyba z 10 ...
-
Brak kierunkowskazów, zgasły ringi???? Co robić?
Nic poza tym błedem świateł nie masz na wyświetlaczu ?? Jak sprawdzasz check to masz tylko ten jeden wyraz po niemiecku ?? Chyba bez komputera się nie obejdzie. W najgorszym wypadku padł LCM a to raczej kosztowna sprawa.
-
[E-60]CHECK na LPG
Ten olej stosuje się po to żeby nie wypalały się gniazda zaworowe. Nie ma znaczenia czy to V-tec czy nie.
-
Pomocy!! Nie odpala
Sprawdzałęś akumulator ?? Jak jest słaby odcina m.in. ABS przy odpalaniu oczywiście.
-
Ile zarabia dealer na samochodzie.
Polska to nie Stany. Tam do niedawna auta były naprawde tanie, no moze te europejskie nie do końca...
-
[E87] PŁYTA nawigacji do Business
Powiadasz cuda typu Garmin. Pokrycie na garminie masz nie porównywalne z tym co sprzedaje BMW, na niekorzyść oczywiście BMW. Sam uzywałem Garmina w Polsce i Niemczech i jest naprawde dobry, choc Automapa ładniejsza :mrgreen:
-
[E-60]CHECK na LPG
Hmmm pewnie łapie błedy na sondach lambda i dlatego wywala błąd. Zmień gazowników bo Ci co to zakładali to chyba się do końca nie znają. Jeżeli jest dobrze, fachowo, założony gaz to nie powinno byc takich numerów, że robi się kolorowa choinka z kontrolek. Z gazem jest tak, że przy wtrysku paliwa powinni wgrać mape pod Twoje auto a nie stroić na pałe to co dostarczył producent instalacji bo to nigdy nie będzie chodzic tak jak powinno. Jaką instalację zakładali, z dozowaniem oleju, tak pytam z ciekawości ??
-
rozpórka???
Rozpurka dużo daje. Auto jeszcze lepiej sie prowadzi, pod warunkiem że kupisz coś dobrego. W e90 BMW montuje z przodu rozpórke w standardzie.
-
E46 bak 63 litry?
Jeżeli chodzi o zbiornik to nigdy nie weszło mi więcej jak 60 L. Co prawda nigdy nie wyjeżdzałem paliwa do końca, szkoda mi było pompy paliwa żeby ją katować. Na kompie pokazywało mi do końca paliwa ok 50 km to wchodziło 59-60 L. Stale tankuję na tej samej stacji pod korek. Może u mnie nie krecą na dystrybutorach albo Wy macie jakies dziwne wersje z 70 L zbiornikami :norty:
-
E46 320d Prawa wycieraczka oddstaje
Ja miałem boscha w e46 i nic nie odstawało, leżała idealnie...
-
[E87] PŁYTA nawigacji do Business
Ale, że co chcesz wgrać mape z navi kupionej na allegro do beemki ?? Przecież to jakaś bzdura. Mapy z garmina nie chodzą pod tomtomem a tym bardziej z jakiś wynalazków tutaj... W tych navi masz program + mapę na karcie pamięci a nie na płytach. Nawet jak kupujesz automapę w sklepie to dostajesz karte SD z softem.
-
[E87] PŁYTA nawigacji do Business
Chyba raczej nikt nie udostępni wersji testowej jak zapłacił za płyte. Mam pytanie, ponoć koszt to 700 pln jak się odda starą płytę a jak ja nie mam straej to jaki koszt, wie ktoś ???
-
INPA
Inpą chyba się nie da. Trzeba mieć dis'a.
-
e46 vs e90
Sam sie teraz przesiadłem z e46 na e90. E90 to nowszy model zawsze lepiej będzie sprzedać i jak dla mnie jest ładniejsze w środku i na zewnatrz zresztą też .....
-
opony run flat
Zależy gdzie jeździsz. Jedź sobie od Torunia do Włocławka po tych koleinach to te ROF wywalisz od razu :mrgreen: