Skocz do zawartości

kris1973

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris1973

  1. kris1973 odpowiedział(a) na jacek21 temat w Felgi i opony
    Ma ktoś zimówki run flat na stalówkach ?? Kupuje teraz zimówki i nie wiem czy da rade zarzucić je na stalowe fele. W serwisie oczywiście powiedzieli, że BMW od 2007 roku wycofało się ze stalówek ale można je kupić więc cosik kombinują.
  2. Link do torrenta: http://torrenty.org/torrent/404790
  3. kris1973 odpowiedział(a) na syjam23 temat w E90, E91, E92, E93
    Nie jest to standard. Może być nie zależnie. Ja mam navi i PDC tylko tył.
  4. Na torrentach jest ta sama płyta i nawet działa :wink:
  5. Kup oryginalną nakładke w BMW. Dla mnie tragiczne to są te z Twoich linków...
  6. Masz 2 typy zacisków jeden to na 100% ATE to jak myślisz jakie klocki wkładają ?? Poza tym mam znajomego w ASO BMW i nawet te ori u nich to ATE z logo BMW.
  7. Klocki ATE na tył ok 300 pln, tarcza też ok 300 pln, szczęki do hamulca postojowego ok 100 zł, czujnik zużycia klocków ok 90 zł wszystko oprócz czujnika x2 oczywiście. Ceny z Foty do modelu 320d 163 KM. Jeżeli masz sportowe zawieszenie to zobacz sobie na realoem.com czy heble też są inne jak w zwykłej 320d. Swoją drogą liczą sobie za części. Na pierwszy montaż idzie ATE więc jak kupisz tej firmy to tak jak byś miał oryginały.
  8. Skoro producent uznał, że jest to nie potrzebne to po co szukasz dziury w całym ?? Chcesz wiedzieć kiedy spałować auto ?? Te silniki bardzo szybko łapią temperature więc przy takiej temp. zewnętrznej po 5-7 minutach auto ma juz swoja temperature.
  9. Kolego podobne felgi do tych z Twojego linku to np: ATS PEGASUS cena ok 2400 pln. Będę coś takiego kupował na lato i do tego oczywiście nowe laczki :mrgreen: Co do uzywek fele + opony to radzę uważać bo jest cała masa krzywulców i można się nieźle przejechać.
  10. kris1973 odpowiedział(a) na jacek21 temat w Felgi i opony
    W koleinach jest masakra. Jak bym używał auta w niedziele to by sobie 19" kupił a że jeżdze 100 km codziennie to się tak nie da... Co do opon w sklepach internetowych to może być zonk w postaci opon 2-3 letnich czyli przy zimowych 1-2 lata i do wymiany a przy takiej kwocie to już nie za bardzo.
  11. kris1973 odpowiedział(a) na jacek21 temat w Felgi i opony
    Wiesz różnica między oponami jest na bank. Dostępność opon tych ROF też jest śmieszna. Dzwoniłem to wszędzie dostępność początek listopada i tylko jakaś krótka seria. A co jak się rozwali oponę ?? Gdzie dostać nową w połowie sezonu ?? Ma kupić 2 komplety na zapas ?? Bezsensu. U mnie i tak nikt nie zdejmie ani nie założy tych ROF. Jak złapie kapcia mam jechać 100 km żeby mi naprawili opone ?? Paranoja jakaś. Wolę zwykłe + dojazdówka i po sprawie. Sporo jeżdzę więc nie chce się zastanawiać co będzie jak rozwalę opone. Z normalnymi nie ma problemu są zawsze dostępne w sprzedaży a promocje za 5000 zł/komplet w BMW to dziękuję.
  12. kris1973 odpowiedział(a) na jacek21 temat w Felgi i opony
    Nie wiem na jakie opony patrzyłeś ale bridgestone 205/55/16 blizzak lm25 sst czyli runflat kosztują za szt 880 pln. Nie mówię o promocjach w sklepach internetowych tylko w sklepach z oponami. 600 za szt to conti można kupić...
  13. Ostatnio miałem coś takiego u znajomego tylko że prawa przód. Praktycznie sama poduszka nie do dostania. Trzeba raczej cały amortyzator kupować, niestety. Co do kosztów to nie wiem bo zabrał auto i tyle go widziałem.
  14. Postojowe z tyłu masz po 2 żarówy na strone moze któraś się przepaliła ?? A żarówki od tablicy rejestracyjnej ?
  15. kris1973 odpowiedział(a) na jacek21 temat w Felgi i opony
    Ja byłem sprawdzic amory bo auto myszkowało w koleinach. Niestety dojeżdzam 80 km dziennie do pracy i w koleinach troche chodzi. Mówicie że to te opony tak dają ?? Szukam teraz zimówek, rozglądam się póki co, w serwisie oponiarkim mówia że ROF będą mieli po 20 października. Jak zapytałem sympatycznej Pani jak z naprawą tych opon to usłyszałem, że się ich... nie naprawia. Masakra, jednorazówka za 900 pln/szt. Stwierdziłem, że kupie dobre zwkłae zimówki i dojazd. Na lato raczej też kupie 17" bez ROF.
  16. realoem prawde Tobie powie... tu masz link do stronki, może pomoże: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VU11&mospid=49348&btnr=13_1144&hg=13&fg=20 ja wymieniałem u siebie ale mam benzyne więc wygląda to zupełnie inaczej.
  17. Ja ma taki fejs i łaczyłem się z e36 coupe 2.0 L benzyna z 94 praktycznie tylko sczytał mi ABS i poduchy reszty nie ruszył. Piwek mówił o tym że ten fejs do aut po 98 więc nie dziwi mnie że się nie łączy.
  18. Nic nie gnije. Na naszych drogach puszcza ten klej i nadwozie się rozłazi. Widziałem kilka takich igiełek jak szukałem 2 lata temu dla siebie auta z rozwarstwionym elementem o którym mowa.
  19. Normalne, jeździć i nie szukać dziury w całym.
  20. Kup se Audi to zobaczysz co znaczą koszty zawieszenia i jak często na naszych drogach musisz wymieniać wahacze, nie narzekaj na BMW...
  21. Może masz przedmuchy na uszczelce pod głowicą ?? Nie przegrzałeś jej ?? Może dostała troche "ciepła" i lekko głowica dostała ? Ktoś już na forum poruszał ten temat może nawet to byłeś TY nie pomiętam... Ja miałem e46 też z tym silnikiem 2 lata. Przejechałem 50 tysięcy i oprócz świec, filtrów i oleju przy silniku nic nie robiłem. Co do paska to mam kumpli prowadzących warsztat ile nieśmiertelnych TDI z rozwalonymi turbinami czy wtryskami widziałem to nie pytaj... Nie ma aut które się nie psują są właściciele którzy o nie nie dbają a potem następny zbiera żniwo.
  22. Buisness ma 1 napęd ale to nie CD a DVD... wiem bo mam :mrgreen: Ładnie czyta mp3 z płyt DVD no i navi oczywiście.
  23. kris1973 odpowiedział(a) na klaudek temat w E60, E61
    Widze że kolega kamil20011 jest w temacie... Nie programujesz akumulatora ale wypadało by "zamelodwać go w aucie". Zrobisz to disem. Stary aku nie był doładowywany tak jak nowy i jeżeli tego nie zrobisz z nowym to nie będzie on prawidłowo ładowany tak jak powinien czyli będzie ładowany jak ten stary. Możesz miec komunikat na kompie o słabym aku pomimo jego wymiany.
  24. U mnie nic nie paruję. Ostatnio auto stało tydzień pod chmurką, rano o 6 była rosa na szybach a lampy nie zaparowane więc nie wydaje mi się żeby to była norma w e90.
  25. Zawsze możesz wymienić świece to nigdy nie zaszkodzi. W nowych autach nie ma potrzeby wymiany takich elementów co 30 tysięcy. W e46 miałem platynowe NGK wyliczone na 100 tysięcy. Ja swoje wymieniłem po 70. Przy sprzedaży miałem niecałe 100 tysięcy i nie zauważyłem żadnych zmian. Nie szarpała, spalanie na równym poziomie cały czas. Ja średnio robię 30 tysięcy rocznie więc 3 lata i wymiana.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.