Treść opublikowana przez kris1973
-
Luz na wiatraku
Chłopie nawet nie chciało się Tobie profilu uzupełnić a oczekujesz, że ktoś ma być jasnowidzem, wiedzieć jakie masz auto i jeszcze podać nr części. Napisz jakie auto, typ silnika itd. Nr części masz na realoem.com po podaniu 7 ostatnich znaków vin. Czytać forum potem zadawać pytania ...
-
[e91] 318i n46b20b problem
Kupuj nowy i ori. Zadnych uzywek bo za chwile padnie i znowu bedziesz szukal.
-
E90 325i Słupca (WBAVB11000VE34698)
kris1973 odpowiedział(a) na kakami temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZnajomy ogladal to auto. Podobno po odpaleniu na zimnym troche buja silnikiem i nierowno pracuje, po jakiejs chwili i kilku przegazowkach zaczal pracowac normalnie. W przebieg bym raczej nie wierzyl.
-
[e91] 318i n46b20b problem
Jezdze juz 4 dzien po uszczelnieniu tego oringa i jak narazie z wyciekami spokój zobaczymy co bedzie dalej... Dzisiaj uzupelnilem stan oleju, ktory wczesniej uciekł - w sumie jakies 0,7 l !!! :shock: ciekawe czy sie teraz cos rozszczelni przy wiekszym stanie oleju... Jelsi chodzi o bledy - nic sie narazie nie zapaliło. hmm, właśnie to miałem na myśli... Czy sprawdzenia tego separatora mozna dokonac w przydomowym garazu ? czy raczej wybrac sie do serwisu ? http://www.youtube.com/watch?v=04lVm0gnYow prawda to ? Sprawdzić to go raczej bez wymontowania się nie da. W ASO BMW ściągają kolektor ssący i takie tam. Ja z kumplem wymieniałem u siebie bez zdjęcia kolektora. Nie bawiłem się w czyszczenie tylko wymieniłem na ori wraz z rurkami. U mnie zamarzł w zimę i musiałem go wymienić.
-
[e91] 318i n46b20b problem
Sprawdz jeszcze separator oleju moze masz zasyfiony i wywala po kolei uszczelki i uszczelniacze.
-
E92 320D - fault memory list - pomoc z odczytem
Elektryczna blokada kierownicy. Na początku wywala kiere z kłódką na żółto a po jakimś czasie na czerwono i auta już nie odpalisz.
-
[e91] 318i n46b20b problem
Odepnij wtyczkę od przepustnicy i zobacz czy masz ten sam błąd.
-
[e91] 318i n46b20b problem
Podjedź do kogoś kto ma Inpę lub DIS'a tam będziesz miał opis błędów a nie sam kod. Wycieki o których wspominałeś nie mają wpływu na zapalający się check silnika. Jaki przebieg auta ?? Świce zapłonowe kiedy wymieniane ? Przepustnica w tym modelu nie jest wykorzystywana tylko do celu diagnostycznych jak to ładnie napisali w TIS'ie. P110D - Potencjometr przepustnicy A/B - usterka zakresu / działania
-
E92 320D - fault memory list - pomoc z odczytem
Auto nie jest po dzwonie ?? Miało odpinane lampy tył, zablokowaną kolumnę ale to standard, brak komunikacji ze sterownikiem silnika i inne pierdoły
-
E90 320d Koszalin wbavc31015ku40279
kris1973 odpowiedział(a) na rako53 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie kupisz e90 za 35 koła no chyba że po dzwonie albo naprawdę potrzebuje kasy. 50 koła za 2005 to też lekka przesada, ceny oscylują, realnie, między 40-45 tysięcy. Fakt, że to z ogłoszenia to jak na BMW raczej golas. Klima, poduszki i el. szyby to standard więc szału nie robi...
-
Jaki silnik do e90?
Przypadłości, które opisałeś dotyczą każdego diesla a nie tylko BMW. Kup sobie z silnikiem benzynowym i nie będziesz miał problemu.
-
E90 320i
Diesli też się powinno unikac no chyba że nowych a 98% użytkowników tego forum jeździ z takimi silnikami i jakoś po rowach nie wystają. Wszystko zalezy czy przebieg prawdziwy i jak ktoś dbał o auto
-
stuki wzawieszeniu
Tam nie masz górnych wahaczy są po 2 na stronę i jedna tuleja, mowa o przednim zawieszeniu oczywiście. Wejdź sobie na realoem.com wpisz 7 ostatnich znaków vin i będziesz miał dokładnie jak wygląda zawieszenie w Twoim aucie.
-
problem z osłoną wałka rozrzadu
Uzupełnij profil kolego bo nic nie wiem o Twoim aucie poza tym, że to kombi... a jak jesteś taki leniwy że ci sie nie chce to napisz chociaż co tam masz pod maską.
-
E65 Inowrocław VIN: wbahl81010dh78369
kris1973 odpowiedział(a) na kris1973 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzięki !!!!
-
E65 Inowrocław VIN: wbahl81010dh78369
kris1973 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProszę o rozkodowanie VIN'u: wbahl81010dh78369 Ogłoszenie na allegro już nie ma.
-
BMW 5 E61 Włocławek VIN: WBANL71030CL85862
kris1973 odpowiedział(a) na krecius3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprzedaje kolejny wlasciel. Auto w Polsce było darte lewym bokiem ponad rok do tylu
-
Silnik wzial bardzo duzo oleju 335i
Co 10 tysięcy wymieniasz olej ???? W jakim celu ?? Widzę, że polak wie zawsze wszystko lepiej. Olej wymienia się, wg wskazań komputera średnio po 35 tysiącach, ale powinno po 20. To nie subaru, że trzeba co 7 tysi bo korby bokiem wyjdą... Do autora wątku: jaki masz przebieg ?? Jak dajesz w palnik kopci ?? Może turbina wciąga troche oleju.
-
pomocy z zawieszeniem BMW E91 2007r
Pewnie amory się skończyły. Skoro masz wyciek to wypadało by je wymienić a nie jeździć i czekać aż się rozwalisz lub co gorsza kogoś.
-
Problemy po wymianie wtryskiwacza
Jaki silnik, N43 ?? Jakie były objawy, że wymieniałeś wtryskiwacz i kto go kazał wymieniać ??
-
316i Kopciło jak z parowozu
No to jedź na diagnozę a nie płaczesz. Liczysz na to, że samo się naprawi ??
-
runflat - fakty i mity
Zimówki mam ROF a letnie zwykłe, przedtem miałem 2 komplety ROF. Auto na zwykłych jest cichsze, nie myszkuje po drodze i normalnie zachowuje się w koleinach. Zimówki też bym wymienił ale mam je 2 sezon więc jeszcze chwile poczekam. Nie ma żadnych specjalnych ustawień zawieszenia pod ROF. Opony te doskonale spisują się na równych drogach ale ja auta używam codziennie, dojazdy do pracy ok 100 km, po drogach raczej kiepskiej jakości. Na ROF auto trzęsie, podskakuje, zero komfortu.
-
E91 320i uszczelnienie pompy podcisnieniowej
Kup nową firmy LUK, idzie na pierwszy montaż, koszt ok 800 zl
-
[E46] N42 Wymiana separatora oleju (DIY N42 CCV replacement)
Moja w N46 nie była taka zasyfiona jak ta na fotkach ale i tak zamarzła :roll:
-
Temperatura silnika e90 320i
Standard w tych silnikach. Latem po trasie w INPIE też dochodziło do 108 dopóki się wentyl nie załączył. Teraz nie sprawdzałem ale pewnie za dużo się nie zmienia.