Skocz do zawartości

kris1973

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris1973

  1. kris1973 odpowiedział(a) na walus temat w E90, E91, E92, E93
    Chłopie nawet nie chciało się Tobie profilu uzupełnić a oczekujesz, że ktoś ma być jasnowidzem, wiedzieć jakie masz auto i jeszcze podać nr części. Napisz jakie auto, typ silnika itd. Nr części masz na realoem.com po podaniu 7 ostatnich znaków vin. Czytać forum potem zadawać pytania ...
  2. Kupuj nowy i ori. Zadnych uzywek bo za chwile padnie i znowu bedziesz szukal.
  3. Znajomy ogladal to auto. Podobno po odpaleniu na zimnym troche buja silnikiem i nierowno pracuje, po jakiejs chwili i kilku przegazowkach zaczal pracowac normalnie. W przebieg bym raczej nie wierzyl.
  4. Jezdze juz 4 dzien po uszczelnieniu tego oringa i jak narazie z wyciekami spokój zobaczymy co bedzie dalej... Dzisiaj uzupelnilem stan oleju, ktory wczesniej uciekł - w sumie jakies 0,7 l !!! :shock: ciekawe czy sie teraz cos rozszczelni przy wiekszym stanie oleju... Jelsi chodzi o bledy - nic sie narazie nie zapaliło. hmm, właśnie to miałem na myśli... Czy sprawdzenia tego separatora mozna dokonac w przydomowym garazu ? czy raczej wybrac sie do serwisu ? http://www.youtube.com/watch?v=04lVm0gnYow prawda to ? Sprawdzić to go raczej bez wymontowania się nie da. W ASO BMW ściągają kolektor ssący i takie tam. Ja z kumplem wymieniałem u siebie bez zdjęcia kolektora. Nie bawiłem się w czyszczenie tylko wymieniłem na ori wraz z rurkami. U mnie zamarzł w zimę i musiałem go wymienić.
  5. Sprawdz jeszcze separator oleju moze masz zasyfiony i wywala po kolei uszczelki i uszczelniacze.
  6. Elektryczna blokada kierownicy. Na początku wywala kiere z kłódką na żółto a po jakimś czasie na czerwono i auta już nie odpalisz.
  7. Odepnij wtyczkę od przepustnicy i zobacz czy masz ten sam błąd.
  8. Podjedź do kogoś kto ma Inpę lub DIS'a tam będziesz miał opis błędów a nie sam kod. Wycieki o których wspominałeś nie mają wpływu na zapalający się check silnika. Jaki przebieg auta ?? Świce zapłonowe kiedy wymieniane ? Przepustnica w tym modelu nie jest wykorzystywana tylko do celu diagnostycznych jak to ładnie napisali w TIS'ie. P110D - Potencjometr przepustnicy A/B - usterka zakresu / działania
  9. Auto nie jest po dzwonie ?? Miało odpinane lampy tył, zablokowaną kolumnę ale to standard, brak komunikacji ze sterownikiem silnika i inne pierdoły
  10. Nie kupisz e90 za 35 koła no chyba że po dzwonie albo naprawdę potrzebuje kasy. 50 koła za 2005 to też lekka przesada, ceny oscylują, realnie, między 40-45 tysięcy. Fakt, że to z ogłoszenia to jak na BMW raczej golas. Klima, poduszki i el. szyby to standard więc szału nie robi...
  11. Przypadłości, które opisałeś dotyczą każdego diesla a nie tylko BMW. Kup sobie z silnikiem benzynowym i nie będziesz miał problemu.
  12. kris1973 odpowiedział(a) na lisek1985 temat w E90, E91, E92, E93
    Diesli też się powinno unikac no chyba że nowych a 98% użytkowników tego forum jeździ z takimi silnikami i jakoś po rowach nie wystają. Wszystko zalezy czy przebieg prawdziwy i jak ktoś dbał o auto
  13. Tam nie masz górnych wahaczy są po 2 na stronę i jedna tuleja, mowa o przednim zawieszeniu oczywiście. Wejdź sobie na realoem.com wpisz 7 ostatnich znaków vin i będziesz miał dokładnie jak wygląda zawieszenie w Twoim aucie.
  14. Uzupełnij profil kolego bo nic nie wiem o Twoim aucie poza tym, że to kombi... a jak jesteś taki leniwy że ci sie nie chce to napisz chociaż co tam masz pod maską.
  15. Proszę o rozkodowanie VIN'u: wbahl81010dh78369 Ogłoszenie na allegro już nie ma.
  16. Sprzedaje kolejny wlasciel. Auto w Polsce było darte lewym bokiem ponad rok do tylu
  17. Co 10 tysięcy wymieniasz olej ???? W jakim celu ?? Widzę, że polak wie zawsze wszystko lepiej. Olej wymienia się, wg wskazań komputera średnio po 35 tysiącach, ale powinno po 20. To nie subaru, że trzeba co 7 tysi bo korby bokiem wyjdą... Do autora wątku: jaki masz przebieg ?? Jak dajesz w palnik kopci ?? Może turbina wciąga troche oleju.
  18. Pewnie amory się skończyły. Skoro masz wyciek to wypadało by je wymienić a nie jeździć i czekać aż się rozwalisz lub co gorsza kogoś.
  19. Jaki silnik, N43 ?? Jakie były objawy, że wymieniałeś wtryskiwacz i kto go kazał wymieniać ??
  20. kris1973 odpowiedział(a) na wolfiks temat w E46
    No to jedź na diagnozę a nie płaczesz. Liczysz na to, że samo się naprawi ??
  21. Zimówki mam ROF a letnie zwykłe, przedtem miałem 2 komplety ROF. Auto na zwykłych jest cichsze, nie myszkuje po drodze i normalnie zachowuje się w koleinach. Zimówki też bym wymienił ale mam je 2 sezon więc jeszcze chwile poczekam. Nie ma żadnych specjalnych ustawień zawieszenia pod ROF. Opony te doskonale spisują się na równych drogach ale ja auta używam codziennie, dojazdy do pracy ok 100 km, po drogach raczej kiepskiej jakości. Na ROF auto trzęsie, podskakuje, zero komfortu.
  22. Kup nową firmy LUK, idzie na pierwszy montaż, koszt ok 800 zl
  23. Moja w N46 nie była taka zasyfiona jak ta na fotkach ale i tak zamarzła :roll:
  24. Standard w tych silnikach. Latem po trasie w INPIE też dochodziło do 108 dopóki się wentyl nie załączył. Teraz nie sprawdzałem ale pewnie za dużo się nie zmienia.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.