Skocz do zawartości

kris1973

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris1973

  1. cena czyni cuda, zaraz e90 lci beda na allegro po 20 kola, to nie 320 jak pisze w ogloszeniu a 318, do aso wlasciciel i dowod rejestracyjny przez telefon to sie mozesz o cene uslugi zapytac, auto ma pewnie ponad 200000 km przelotu, popatrz jak wysiedziane przednie fotele no chyba ze grubasy jezdzily
  2. To chyba masz niezle wycieczki busami jak po 6 przyjezdzaja ogladac auto :mrgreen:
  3. auto stalo w auto dream czy jak tam oni sie nazywaja, stala pol roku nie sprzedala sie wiec koles ja zabral, gadalem z kolesiem z komisu to twierdzil ze wlasciciel zrobil sobie lift bo chcial.... akurat
  4. no wlasnie bo jest to mylace, jestem lekko zaskoczony ze autor softu odczytal bledy z loga za free
  5. dostałem rozkodowane błędy, działa to jak w dis czyli pokazuje nawet stare błedy których już nie ma a nie tak jak w inpie gdzie pokazuje tylko aktualne, widze ze caly czas koles nad tym pracuje bo poprzednie wersje zachowywaly sie jak inpa
  6. dzis sprawdzilem bledy i znalazl blad nr 4, co kolwiek to znaczy przejechalem cale auto i pokazal ten blad, potem nawet po uruchomieniu ponownym programu, jak sprawdzalem pojedyncze moduly to w kazdym walil blad nr 4 ... chyba cos nie halo, to chyba bedzie blad przepalonej zarowki, niedawno wymienialem bo sie przepalila w przedniej lampie, inpa nic nie znalazla a disem juz mi sie nie chcialo szukac, co z tym tanszym zakupem pelnej wersji ?
  7. jak gasisz traktor to widac jak telepie tlumikiem drgan wg ciebie kolem pasowym, w dwie osoby jestes w stanie to wykukac
  8. nic nie powinno wyć :nienie: ...jak wyje to ma mało płynu i tyle, albo pompa już dogorywa ale płyn nie ucieka sam z siebie - trzeba sprawdzić zawór ciśnienia na pompie czy pod oringiem nie spierdziela albo na maglu no i oczywiście profilatycznie przewody przelecieć. BMW ma wspomaganie jak w Żuku ;)..normalna pompa na pasku, a nie jakieś elektryczne bzdety to to jednym paluszkiem można kręcić i zabić sie jak ci kobita za kiere złapie przy 2 paczkach :wink: Od 2008r jest elektryczne progresywne wiec nie dziala za lekko przy wiekszych predkosciach
  9. Jest nowa wersja. Zauwazyliscie jakies istotne zmiany ?
  10. Stary strucel więc czego sie można spodziewać, auto zajechane na śmierć. Pewnie gniło gdzieś na szrocie, tak przynajmniej wygląda w środku
  11. Kolego a jaki masz silnik ?? 318i to trochę mało, nie podajesz roku a profil uzupełnić też się nie chciało ?? Podaj kod silnika.
  12. Nie mieszkam blisko warszawy ale moge sprzedac swoje ROF bridgestone potenza 16", mają po 5-6 mm. Jak coś wal na PW
  13. Polska to ona jest dopóki nie wybierzesz modelu bo w diagnozie wszystkie modułu, ich nazwy, i tak są po angielsku :) Na IOS chyba koleś nie robi już aktualizacji bo ciągle jest wersja 1.1 a na androida 2 z grochem
  14. Pa założeniu emulatora musisz wykasować błąd np: INPĄ
  15. troche szkoda z live data, wiem że są programy czytajace czujniki tylko po co mieć 2-3 programy jak mogł by to robic jeden dedykowany do marki. Co masz na myśli piszac o kodowaniu ? zmiana softu w poszczegolnych modułach jak sss czy ista czy tez zmiana ustawień w sterownikach np wyłączenie sprawdzania żarówek jak ma to miejsce w ncs'ie wdytujac plik i wrzucajac go ponownie do auta ?
  16. Znaczy chcesz cos sobie dodac i bmw ag ma dostosowac pod to vin :wink: ??? nie ma takiej mozliwosci. vin nadaje fabryka i nie ma mozliwosci jego zmiany
  17. chodzi mi o live data, pelna wersja chyba czyta bledy ? z tego co goscia zrozumialem to pokazuje pelen opis bledu z kodem i mozna je wykasowac
  18. wszystko rozumie ale czy u Ciebie na wersji lite czyta parametry i jeżeli tak to jaki masz silnik bo nie wiem czy ta okrojona wersja czyta tylko błędy bez możliwości kasowania czy też kasuje je, w sumie to nikt się nie wypowiadał w tym temacie Edytuję żeby nie śmiecić Dostałem maila od autora softu. Parametrów nie będzie czytał bo ponoć użytkownicy aplikacji stwierdzili, że to nie jest im potrzebne poza tym jest sporo rodzajów ECU do silników i dużo mieli by pracy przy okodowaniu tego wszystkiego. Parametry działają tylko w kilku wybranych silnikach, które oni testowali. Wersja z programowaniem auta ma być rozwojowa z tego co gościa zrozumiałem. Jak dla mnie lekka kicha bo było by fanie sprawdzić sobie przepływkę - ilość zaciągane powietrza czy nieszczęsną temperaturę płynu chłodzącego bo niemiaszki pożałowali i nie dołożyli w e90 ...
  19. w wersji lite macie dostep do parametrów ??? ja mam silnik N43 laczy sie czyta bledy, znaczy skanuje ale bledow 0 tylko nie mozna wejsc w parametry, nawet ten obrotomierz nie smiga. Chcialem kupic pelna wersje ale jak tez ma nie pokazywac parametrow to bez sensu ...
  20. kris1973 odpowiedział(a) na obara temat w E90, E91, E92, E93
    Ja miałem wymieniane w listopadzie i teraz nie chcą ponownie wymienić choć mówiłem o akcji to w Bydgoszczy nie słyszeli o tym, pewnie za daleko od centrali :mrgreen:
  21. Też bym sobie chętnie kupił dla Iphone ale jakoś w Polsce ni ma :roll:
  22. Nie wiem jak sprawdzić ale wymieniać powinno się ją co 60 tysięcy km. Jak masz przebieg ponad 100 tysięcy to możesz ją wraz z 3 rurkami profilaktycznie wymienić. Tu na forum jest mój opis jak to zrobić bez ściągania kolektora ssącego w N46.
  23. Temp silnika jest u ciebie w normie. Termostat masz dobry. Sprawdź separator oleju. Jak jest zakochany wywala po kolei uszczelki, u ciebie sie to zaczyna. Sprawdź jaki zapisał błąd przy check engine zapisuje błąd. Po zapaleniu checka nie kopcila na biało ??
  24. Pamiętaj, że w wersji LCI musisz mieć zamknięte drzwi kierowcy bo inaczej nie zrobisz, będzie się palic cały czas pomarańczowy wykrzyknik na małym wyświetlaczu.
  25. Dopasowujesz kody VAG do BMW ?? Litości ...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.