Treść opublikowana przez kris1973
-
BMW E91 318d WBAUX11000A331685
kris1973 odpowiedział(a) na sasha temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażcena czyni cuda, zaraz e90 lci beda na allegro po 20 kola, to nie 320 jak pisze w ogloszeniu a 318, do aso wlasciciel i dowod rejestracyjny przez telefon to sie mozesz o cene uslugi zapytac, auto ma pewnie ponad 200000 km przelotu, popatrz jak wysiedziane przednie fotele no chyba ze grubasy jezdzily
-
e90 2008 WBAVG11010A569601 Włocławek
kris1973 odpowiedział(a) na link2jack temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo chyba masz niezle wycieczki busami jak po 6 przyjezdzaja ogladac auto :mrgreen:
-
e90 2008 WBAVG11010A569601 Włocławek
kris1973 odpowiedział(a) na link2jack temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażauto stalo w auto dream czy jak tam oni sie nazywaja, stala pol roku nie sprzedala sie wiec koles ja zabral, gadalem z kolesiem z komisu to twierdzil ze wlasciciel zrobil sobie lift bo chcial.... akurat
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
no wlasnie bo jest to mylace, jestem lekko zaskoczony ze autor softu odczytal bledy z loga za free
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
dostałem rozkodowane błędy, działa to jak w dis czyli pokazuje nawet stare błedy których już nie ma a nie tak jak w inpie gdzie pokazuje tylko aktualne, widze ze caly czas koles nad tym pracuje bo poprzednie wersje zachowywaly sie jak inpa
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
dzis sprawdzilem bledy i znalazl blad nr 4, co kolwiek to znaczy przejechalem cale auto i pokazal ten blad, potem nawet po uruchomieniu ponownym programu, jak sprawdzalem pojedyncze moduly to w kazdym walil blad nr 4 ... chyba cos nie halo, to chyba bedzie blad przepalonej zarowki, niedawno wymienialem bo sie przepalila w przedniej lampie, inpa nic nie znalazla a disem juz mi sie nie chcialo szukac, co z tym tanszym zakupem pelnej wersji ?
-
2.0 d koło pasowe
jak gasisz traktor to widac jak telepie tlumikiem drgan wg ciebie kolem pasowym, w dwie osoby jestes w stanie to wykukac
-
Ciężko chodzi kierownica
nic nie powinno wyć :nienie: ...jak wyje to ma mało płynu i tyle, albo pompa już dogorywa ale płyn nie ucieka sam z siebie - trzeba sprawdzić zawór ciśnienia na pompie czy pod oringiem nie spierdziela albo na maglu no i oczywiście profilatycznie przewody przelecieć. BMW ma wspomaganie jak w Żuku ;)..normalna pompa na pasku, a nie jakieś elektryczne bzdety to to jednym paluszkiem można kręcić i zabić sie jak ci kobita za kiere złapie przy 2 paczkach :wink: Od 2008r jest elektryczne progresywne wiec nie dziala za lekko przy wiekszych predkosciach
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Jest nowa wersja. Zauwazyliscie jakies istotne zmiany ?
-
E46 318Ci Płock WBABL31000JP51185
kris1973 odpowiedział(a) na kevin88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażStary strucel więc czego sie można spodziewać, auto zajechane na śmierć. Pewnie gniło gdzieś na szrocie, tak przynajmniej wygląda w środku
-
bmw e90 złota kontrolka silnika i tempomatu
Kolego a jaki masz silnik ?? 318i to trochę mało, nie podajesz roku a profil uzupełnić też się nie chciało ?? Podaj kod silnika.
-
zwykłe opony a run flant
Nie mieszkam blisko warszawy ale moge sprzedac swoje ROF bridgestone potenza 16", mają po 5-6 mm. Jak coś wal na PW
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Polska to ona jest dopóki nie wybierzesz modelu bo w diagnozie wszystkie modułu, ich nazwy, i tak są po angielsku :) Na IOS chyba koleś nie robi już aktualizacji bo ciągle jest wersja 1.1 a na androida 2 z grochem
-
E90 Mata zajętości pasażera, czujnik zapięcia pasów,emulator
Pa założeniu emulatora musisz wykasować błąd np: INPĄ
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
troche szkoda z live data, wiem że są programy czytajace czujniki tylko po co mieć 2-3 programy jak mogł by to robic jeden dedykowany do marki. Co masz na myśli piszac o kodowaniu ? zmiana softu w poszczegolnych modułach jak sss czy ista czy tez zmiana ustawień w sterownikach np wyłączenie sprawdzania żarówek jak ma to miejsce w ncs'ie wdytujac plik i wrzucajac go ponownie do auta ?
-
Zmiany w numerze VIN
Znaczy chcesz cos sobie dodac i bmw ag ma dostosowac pod to vin :wink: ??? nie ma takiej mozliwosci. vin nadaje fabryka i nie ma mozliwosci jego zmiany
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
chodzi mi o live data, pelna wersja chyba czyta bledy ? z tego co goscia zrozumialem to pokazuje pelen opis bledu z kodem i mozna je wykasowac
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
wszystko rozumie ale czy u Ciebie na wersji lite czyta parametry i jeżeli tak to jaki masz silnik bo nie wiem czy ta okrojona wersja czyta tylko błędy bez możliwości kasowania czy też kasuje je, w sumie to nikt się nie wypowiadał w tym temacie Edytuję żeby nie śmiecić Dostałem maila od autora softu. Parametrów nie będzie czytał bo ponoć użytkownicy aplikacji stwierdzili, że to nie jest im potrzebne poza tym jest sporo rodzajów ECU do silników i dużo mieli by pracy przy okodowaniu tego wszystkiego. Parametry działają tylko w kilku wybranych silnikach, które oni testowali. Wersja z programowaniem auta ma być rozwojowa z tego co gościa zrozumiałem. Jak dla mnie lekka kicha bo było by fanie sprawdzić sobie przepływkę - ilość zaciągane powietrza czy nieszczęsną temperaturę płynu chłodzącego bo niemiaszki pożałowali i nie dołożyli w e90 ...
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
w wersji lite macie dostep do parametrów ??? ja mam silnik N43 laczy sie czyta bledy, znaczy skanuje ale bledow 0 tylko nie mozna wejsc w parametry, nawet ten obrotomierz nie smiga. Chcialem kupic pelna wersje ale jak tez ma nie pokazywac parametrow to bez sensu ...
-
E90 N43 CEWKI
Ja miałem wymieniane w listopadzie i teraz nie chcą ponownie wymienić choć mówiłem o akcji to w Bydgoszczy nie słyszeli o tym, pewnie za daleko od centrali :mrgreen:
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Też bym sobie chętnie kupił dla Iphone ale jakoś w Polsce ni ma :roll:
-
[e91] n46b20b temperatura silnika
Nie wiem jak sprawdzić ale wymieniać powinno się ją co 60 tysięcy km. Jak masz przebieg ponad 100 tysięcy to możesz ją wraz z 3 rurkami profilaktycznie wymienić. Tu na forum jest mój opis jak to zrobić bez ściągania kolektora ssącego w N46.
-
[e91] n46b20b temperatura silnika
Temp silnika jest u ciebie w normie. Termostat masz dobry. Sprawdź separator oleju. Jak jest zakochany wywala po kolei uszczelki, u ciebie sie to zaczyna. Sprawdź jaki zapisał błąd przy check engine zapisuje błąd. Po zapaleniu checka nie kopcila na biało ??
-
E90 Kasowanie terminu przeglądu
Pamiętaj, że w wersji LCI musisz mieć zamknięte drzwi kierowcy bo inaczej nie zrobisz, będzie się palic cały czas pomarańczowy wykrzyknik na małym wyświetlaczu.
-
Co oznacza ten błąd P1064 Zmienne sterowanie zaworu
Dopasowujesz kody VAG do BMW ?? Litości ...