Skocz do zawartości

kris1973

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris1973

  1. Co tam masz N42 ? Zamień cewki miejscami z cylindrów na których nie wypada z tymi co wypada. Jak pokaże 1 i 4 tzn że padły cewki...
  2. Przecież masz komunikat na idrive ze jest problem z napinaczem w fotelu pasażera to będzie sie poduszka palić. Auto walniete w tył ma pogiety prawy blotnik. Poszukaj po stluczce w DE będzie bliżej jak w USA
  3. Ciekawe, ja w poprzedniej e90 z silnikiem N46 miałem ponad 208 tysięcy jak ja sprzedawalem i nic z rozrzadem sie nie działo więc teoria o 110 tys to lekka przesada
  4. Pewnie da rade znaleść i za mniej niż 50 ale cena nie ma dużego wpływu na bezwypadkowość w polskich realiach. Widziałem auta po 120 tysięcy które przed naprawą wyglądały jak kupa złomu i na pewno byś nie chciał takiego ulepa. W Polsce ciężko kupić bezwypadkowe auto. Najlepiej samemu jechać za granicę i poszukać albo w Polsce szukać takiego które nie spotkało się z pociągiem tylko czymś mniejszym :wink:
  5. się czepiacie uszczelki, szybkie auto mogło zwiać podczas jazdy ... :norty: A co do klapy to pewnie wymienił i pomalowali tylko na zewnątrz żeby się nie bawić z matowym lakierem czyli naprawa w wersji budżet
  6. No jak się ślizg od łańcucha rozsypał to normalne że się mógł rozrząd przestawić. Jaki masz przebieg ??
  7. Raczej się na to nie załapiesz ale możesz spróbować zadzwonić do ASO podasz vin i wtedy powiedzą.
  8. Ostatnio dzwonił do mnie kumpel z ASO BMW i mówił o akcji serwisowej na wymiane cewek zapłonowych. Zadzwoniłem i umówiłem się na wizytę. Ja mam u siebie silnik N43. Auto z 2009, przebieg niecałe 20 000 km. Nie pytałem od którego rocznika/przebiegu obowiązuje ta akcja.
  9. Witam. Orientuje się ktoś czy w N43 jest odma ? Oglądałem w ETK ale nigdzie tam nie wypatrzyłem. Pytam z czystej ciekawości.
  10. W N46 nie przedstawiał sie rozrzad tylko w N42. Kolega sprzedał swoją e46 więc sie nie dowiem co to było.
  11. Z ciekawości w jakim celu ??? Podjedź do ASO i "wykup" całą historię serwisową, dużo więcej masz informacji, każde zlecenie nawet wymiana żarówki, niż KS. Sam robiłem coś takiego chociaż książkę dostałem od niemca,
  12. Czym to czytasz ? Podjedź do kogoś kto ma INPE lub DIS'a tam masz kod i opis.
  13. Błąd 2A59 to prawdopodobnie czujnik wałka mimośrodowego do wymiany. Koszt ok 1049 zł. Kolega ma w e46 z silnikiem N42 ten sam błąd ale ze względu na koszt czujnika jeździ już tak ponad 2 miesiące. Auto jest lekko słabsze i pali ok 1 l/100km więcej bo nie działa valvetronic tylko "jedzie" na samej przepustnicy. Jak dojdziesz co to było daj znać, lekko go ten problem irytuje :mrgreen:
  14. Jaki masz w tym silnik, N43 ?? Sprawdź dolot, wygląda to jakby zaciągał powietrze. Chyba że padł valvetronic i pracuje teraz na przepustnicy to będzie taki efekt.
  15. Dzięki kolego Steeler za fotki. Co do reszty wypocin nie będę się wypowiadał. Temat można zamknąć.
  16. Kolego nic nie wnosisz do wątku oprócz zamieszania. Robisz śmietnik.
  17. Prosiłem o konstruktywne wypowiedzi a nie w tym stylu. Jak się Tobie nudzi albo nie pracujesz to możesz sobie jeździć.
  18. Witam. Jest ktoś z Łodzi żeby zobaczyć to cudo ?? Nie chce lecieć 140 km w jedną na próżno. Koleś podesłał mi zdjęcia na których był "podziobany" prawy błotnik za drzwiami i przy kole tylnym. Link do aukcji: http://otomoto.pl/bmw-m3-m3-smg-eisenman-full-opcja-C26493585.html Proszę nie pisać komentarzy w stylu, za te cenę cudów nie ma ... tylko rzeczowe oceny a najlepiej z oględzin auta. Pozdrawiam Przepraszam, wkradł się błąd z linkiem, już poprawiłem.
  19. Możesz wymienić ale to cały dzień roboty, w jakimś warsztacie to nieźle policzą. W ASO BMW za wymiane odmy wołają ponad 700 zł
  20. Najlepiej kup ode mnie hehehe.
  21. Jak pisali wcześniej pompa próżniowa do wymiany, kupisz LUK'a czyli to co idzie na 1-szy montaż za ok 600 zł. 2 godzinki + kanał i wymienisz. Co do separatora/odmy to też dasz radę bez ściągania kolektora ssącego tylko że czas ok 4-5 godzin. Odma występuje tylko w oryginale. Sam wymieniałem jedno i drugie... nie jest to operacja na otwartym mózgu. Przy pompie nie kombinuj z silikonem bo znam takich z tego forum co to zrobili i za 3 dni kupowali nową bo i tak ciekła. Uszczelek do tych pomp nie ma jako elementów wymiennych do kupienia. Z ciekawości jaki masz przebieg ?? U mnie padła ta uszczelka przy ok 150 tkm
  22. Nie ma w ori ale ja sobie dokupiłem
  23. Hehe jakie masz chłopie teorie to się w pale nie mieści ... Ciekaw jestem jak byś Ty sprzedawał i nie był pewien na 100 % że poprzedni właściciel nie wymieniał drzwi lub błotnika i zaznaczasz że jest bezwypadek a ktoś ma możliwość sprawdzenia i po przyjeździe mówi że jesteś oszustem bo piszesz o bezwypadkowości ... Trzeba jechać i oglądać a nie na podstawie zdjęć i opisu ferować takie wyroki. Czasem jak czytam to co ludzie tu wypisują to się jeszcze nie trafił samochód który by był ok.
  24. Chłopie sprzedaj e90 kup znowu astre ... Jedź na diagnoze a nie płaczesz jakie to masz niefajne auto. Myślisz, że ktoś strzeli z głowy co się zepsuło w Twoim aucie ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.