Treść opublikowana przez kris1973
-
Wypadanie zapłonu
Co tam masz N42 ? Zamień cewki miejscami z cylindrów na których nie wypada z tymi co wypada. Jak pokaże 1 i 4 tzn że padły cewki...
-
BMW 328Xi 2011 po stluczce - warto? WBAPK5G51BNN51662
kris1973 odpowiedział(a) na boss22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież masz komunikat na idrive ze jest problem z napinaczem w fotelu pasażera to będzie sie poduszka palić. Auto walniete w tył ma pogiety prawy blotnik. Poszukaj po stluczce w DE będzie bliżej jak w USA
-
[e90] błędy - 2a59, 2c6e, 2c6d
Ciekawe, ja w poprzedniej e90 z silnikiem N46 miałem ponad 208 tysięcy jak ja sprzedawalem i nic z rozrzadem sie nie działo więc teoria o 110 tys to lekka przesada
-
e90 325i WBAVD11000AU83740
kris1973 odpowiedział(a) na ferlinek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnie da rade znaleść i za mniej niż 50 ale cena nie ma dużego wpływu na bezwypadkowość w polskich realiach. Widziałem auta po 120 tysięcy które przed naprawą wyglądały jak kupa złomu i na pewno byś nie chciał takiego ulepa. W Polsce ciężko kupić bezwypadkowe auto. Najlepiej samemu jechać za granicę i poszukać albo w Polsce szukać takiego które nie spotkało się z pociągiem tylko czymś mniejszym :wink:
-
e90 325i WBAVB11000KT57460
kris1973 odpowiedział(a) na ferlinek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażsię czepiacie uszczelki, szybkie auto mogło zwiać podczas jazdy ... :norty: A co do klapy to pewnie wymienił i pomalowali tylko na zewnątrz żeby się nie bawić z matowym lakierem czyli naprawa w wersji budżet
-
e90 320i WBAVA71040PR96045
kris1973 odpowiedział(a) na lukie90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLekka bida a cena jak za 2006 trochę wysoka.
-
[e90] błędy - 2a59, 2c6e, 2c6d
No jak się ślizg od łańcucha rozsypał to normalne że się mógł rozrząd przestawić. Jaki masz przebieg ??
-
Akcja serwisowa na cewki zapłonowe
Raczej się na to nie załapiesz ale możesz spróbować zadzwonić do ASO podasz vin i wtedy powiedzą.
-
Akcja serwisowa na cewki zapłonowe
Ostatnio dzwonił do mnie kumpel z ASO BMW i mówił o akcji serwisowej na wymiane cewek zapłonowych. Zadzwoniłem i umówiłem się na wizytę. Ja mam u siebie silnik N43. Auto z 2009, przebieg niecałe 20 000 km. Nie pytałem od którego rocznika/przebiegu obowiązuje ta akcja.
-
Odma/separator oleju w silniku N43
Witam. Orientuje się ktoś czy w N43 jest odma ? Oglądałem w ETK ale nigdzie tam nie wypatrzyłem. Pytam z czystej ciekawości.
-
[e90] błędy - 2a59, 2c6e, 2c6d
W N46 nie przedstawiał sie rozrzad tylko w N42. Kolega sprzedał swoją e46 więc sie nie dowiem co to było.
-
Książka serwisowa
Z ciekawości w jakim celu ??? Podjedź do ASO i "wykup" całą historię serwisową, dużo więcej masz informacji, każde zlecenie nawet wymiana żarówki, niż KS. Sam robiłem coś takiego chociaż książkę dostałem od niemca,
-
Co to za błędy 318i
Czym to czytasz ? Podjedź do kogoś kto ma INPE lub DIS'a tam masz kod i opis.
-
[e90] błędy - 2a59, 2c6e, 2c6d
Błąd 2A59 to prawdopodobnie czujnik wałka mimośrodowego do wymiany. Koszt ok 1049 zł. Kolega ma w e46 z silnikiem N42 ten sam błąd ale ze względu na koszt czujnika jeździ już tak ponad 2 miesiące. Auto jest lekko słabsze i pali ok 1 l/100km więcej bo nie działa valvetronic tylko "jedzie" na samej przepustnicy. Jak dojdziesz co to było daj znać, lekko go ten problem irytuje :mrgreen:
-
E90 318i głosne buczenie przy mocnym dodaniu gazu ! Pomóżcie
Jaki masz w tym silnik, N43 ?? Sprawdź dolot, wygląda to jakby zaciągał powietrze. Chyba że padł valvetronic i pracuje teraz na przepustnicy to będzie taki efekt.
-
BMW e46 M3 vin WBSBL91040JP81014
kris1973 odpowiedział(a) na kris1973 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzięki kolego Steeler za fotki. Co do reszty wypocin nie będę się wypowiadał. Temat można zamknąć.
-
BMW e46 M3 vin WBSBL91040JP81014
kris1973 odpowiedział(a) na kris1973 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego nic nie wnosisz do wątku oprócz zamieszania. Robisz śmietnik.
-
BMW e46 M3 vin WBSBL91040JP81014
kris1973 odpowiedział(a) na kris1973 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProsiłem o konstruktywne wypowiedzi a nie w tym stylu. Jak się Tobie nudzi albo nie pracujesz to możesz sobie jeździć.
-
BMW e46 M3 vin WBSBL91040JP81014
kris1973 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam. Jest ktoś z Łodzi żeby zobaczyć to cudo ?? Nie chce lecieć 140 km w jedną na próżno. Koleś podesłał mi zdjęcia na których był "podziobany" prawy błotnik za drzwiami i przy kole tylnym. Link do aukcji: http://otomoto.pl/bmw-m3-m3-smg-eisenman-full-opcja-C26493585.html Proszę nie pisać komentarzy w stylu, za te cenę cudów nie ma ... tylko rzeczowe oceny a najlepiej z oględzin auta. Pozdrawiam Przepraszam, wkradł się błąd z linkiem, już poprawiłem.
-
N46 zapach oleju w kabinie [odp: pompa vacum, uszczelka]
Możesz wymienić ale to cały dzień roboty, w jakimś warsztacie to nieźle policzą. W ASO BMW za wymiane odmy wołają ponad 700 zł
-
Jaki silnik do e90?
Najlepiej kup ode mnie hehehe.
-
N46 zapach oleju w kabinie [odp: pompa vacum, uszczelka]
Jak pisali wcześniej pompa próżniowa do wymiany, kupisz LUK'a czyli to co idzie na 1-szy montaż za ok 600 zł. 2 godzinki + kanał i wymienisz. Co do separatora/odmy to też dasz radę bez ściągania kolektora ssącego tylko że czas ok 4-5 godzin. Odma występuje tylko w oryginale. Sam wymieniałem jedno i drugie... nie jest to operacja na otwartym mózgu. Przy pompie nie kombinuj z silikonem bo znam takich z tego forum co to zrobili i za 3 dni kupowali nową bo i tak ciekła. Uszczelek do tych pomp nie ma jako elementów wymiennych do kupienia. Z ciekawości jaki masz przebieg ?? U mnie padła ta uszczelka przy ok 150 tkm
-
[e9x] wygłuszenie maski - BENZYNA ???
Nie ma w ori ale ja sobie dokupiłem
-
E90 330i VIN: WBAPM110X0E188730
kris1973 odpowiedział(a) na szyba80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHehe jakie masz chłopie teorie to się w pale nie mieści ... Ciekaw jestem jak byś Ty sprzedawał i nie był pewien na 100 % że poprzedni właściciel nie wymieniał drzwi lub błotnika i zaznaczasz że jest bezwypadek a ktoś ma możliwość sprawdzenia i po przyjeździe mówi że jesteś oszustem bo piszesz o bezwypadkowości ... Trzeba jechać i oglądać a nie na podstawie zdjęć i opisu ferować takie wyroki. Czasem jak czytam to co ludzie tu wypisują to się jeszcze nie trafił samochód który by był ok.
-
Falujace obroty, brak mocy e90 318i 2009r
Chłopie sprzedaj e90 kup znowu astre ... Jedź na diagnoze a nie płaczesz jakie to masz niefajne auto. Myślisz, że ktoś strzeli z głowy co się zepsuło w Twoim aucie ?