Treść opublikowana przez emir55
-
[320i] - tył pływa - co to może być ?
popieram,miałem podobnie
-
[320i] oświetlenie przód - pomoc w wybraniu elementów.
w opisie lampy które pokazałeś w linku nie ma mowy o ksenonach OŚWIETLENIE KLOSZE REFLEKTORÓW SĄ PRZEZROCZYSTE DZIEKI ZASTOSOWANEJ SOCZEWCE LAMPY ZNACZNIE LEPIEJ OSWIETLAJĄ POBOCZE JAK I DROGE. NA ŻARÓWKI H7 ŚWIATŁO MIJANIA i DROGOWE W ZESTAWIE, LAMPY SĄ SZKLANE . -HOMOLOGACJA LAMPY POSIADAJĄ HOMOLOGACJE EUROPEJSKĄ E4 WYTŁOCZONĄ NA KLOSZU LAMPY UMOŻLIWIAJĄCA DOPUSZCZENIE DO RUCHU DROGOWEGO W KRAJU JAK I ZAGRANICĄ więc jak chcesz tam zamontować palniki ksenonowe to jest to samo jak ludzie montują żarówki led do lamp tylnych lampa taka jest homologowana razem ze żródłem światła czyli żarówką 21W gdybym przypadkiem wjechał takiemu gościowi w kufer i zobaczył że ma żarówki ledowe to mam prawo twierdzić do ubezpieczalni że gość miał nie prawidłowe oświetlenie tak to wygląda
-
316i Zapaliła się kontrolka ABS nie gaśnie !!!!
pod kompa i będziesz wiedział który czujnik
-
[320i] oświetlenie przód - pomoc w wybraniu elementów.
Koledzy nie ma rady niech Wasylek ładuje się w te ksenony straci te 1500, plus dowód i kupę nerwów a te lampy są na żarówki H7
-
Czujniki cofania E36,316 Orginalne czujniki
można pod kompa to będziesz wiedział który czujnik padł
-
kopcenie zima 320i bez vanosa i jakie zawieszenie e36 coupe
nie powinno być czuć benzyny podłącz ją pod kompa możliwe że coś nie tak z sondą
-
318is silnik wszedł na wysokie obroty, teraz nie odpala
jeżeli nie ma kompresji to pewnie zawory uderzyły w tłoki i pogieło je trzeba by zdjąć głowicę i wszystko zobaczysz remont raczej mało opłacalny bo zapewne dostało się też tłokom
-
318i M43 pompa wody hałasuje
dasz radę nią pokręcić,ale jeżeli ona hurgocze to od razu kup nową nie czekaj aż zagotujesz silnik
-
318is padło sprzęgło.
nie da rady, u Ciebie jest inna średnica koła i tarczy
-
316i M43 za duże ciśnienie w układzie chłodzenia
czy jak odkręcisz korek ze zbiorniczka wyrównawczego i dasz lekko gazu to widać strumień płynu?
-
Jakie BMW E36 będzie miało najmniejsze spalanie?
Kolego gdybyś naprawdę chciał jeżdzić BMW to kwestia spalania nie byłaby najważniejsza każde pali sporo czytałeś tabelkę i mniej więcej wiesz
-
e36 montaż drugiego ukł. hamulcowego
jeżeli na ten wynalazek nie ma homologacji to z pewnością będą kłopoty
-
316i M40 regeneracja pompy oleju?
a jakie jest ciśnienie oleju? czy było mierzone
-
3XX co sądzicie o montażu podgrzewacza cieczy??
Kolego występuje tylko przy silnikach diesla
-
3XX Brak masy, spryskiwacz nie działa
nie mam w tej chwili schematu ale masa może przychodzić z manetki i na tym odcinku masz przerwę sprawdż to
-
316i Chłodnica cieknie - kupić nową, czy używkę?
ja też potwierdzam kupienie używki nie ma sensu
-
3XX co sądzicie o montażu podgrzewacza cieczy??
o ile wiem to takie grzałki stosuje się do silników diesla sprawny układ grzeje się na dystansie 3km,więc po co kombinować poza tym do tego potrzebny jest mocny alternator
-
316 Zmiana Licznika z Zegarka Na Obrotomierz
moja pomyłka ten czujnik w dyfrze jest od prędkościomierza
-
316 Zmiana Licznika z Zegarka Na Obrotomierz
jeżeli czujnik w dyfrze jest dobry to tak
-
316 Zmiana Licznika z Zegarka Na Obrotomierz
o ile wiem to nie będzie pasował
-
316i M40 regeneracja pompy oleju?
ale co się konkretnie dzieje? tam jest zawór sterujący ciśnieniem oleju może on się zawiesił
-
Wymiana kierunkowskazów z pomarańczowych na białe
po otwarciu maski od góry trzeba wkrętakiem nacisnąć zatrzask i wysunąć kierunek do przodu
-
[318i] Prędkościomierz i wentylacja.
trzeba popytać o warsztat który zajmuje się BMW na pewno mają kompa z programem diagnostycznym w ASO ceny są zwariowane
- 318 ti spadki temperatury
-
[318i] Prędkościomierz i wentylacja.
najlepiej byłoby podłączyć auto pod kompa i zdiagnozować obie sprawy pierwszy problem może powodować czujnik który jest w dyfrze a drugi jakiś problem ze sterowaniem elektrozaworem nagrzewnicy