Treść opublikowana przez emir55
-
320i M50 po ok 5min po odpaleniu zaczyna falować i traci moc
Kolego live data to normalna funkcja w programie INPA czy Carsoft służy do sprawdzania czujników podczas pracy silnika
-
320i M50 po ok 5min po odpaleniu zaczyna falować i traci moc
trzeba sprawdzać sondy na live data a cegiełka jest od servisu olejowego
-
Blok m52 poszedł gwint od szpilki
szpilki są M10
-
Blok m52 poszedł gwint od szpilki
http://www.4metal.pl/artykuly/helicoil-plus-zestawy-naprawcze-do-uszkodzonych-gwintow/
-
PROBLEM Z ODPALANIEM NA ZIMNYM I CIEPŁYM SILNIKU e36 316i
możliwe że coś jest nie tak z czujnikiem temperatury trzeba by też zmierzyć ciśnienie paliwa ważna jest szczelność układu dolotu powietrza no i przepływomierz kompem oczywiście można zdiagnozować
-
PROBLEM Z ODPALANIEM NA ZIMNYM I CIEPŁYM SILNIKU e36 316i
trzeba podłączyć pod kompa według mnie powinieneś się z tym zgłosić do ludzi którzy programowali sterownik
- ews w M52
-
316i napinacz paska PK stuka i rusza się
wymień i nie czekaj pasek piszczy bo napinacz nie jest dokładnie w osi
-
e36 2.5td Warto założyć filtr stożkowy ??
filtr Ci nic nie da diesla można dość łatwo podkręcić na sterowniku
-
wspomaganie wydaje dzwieki przy skrecaniu kierownicy
to jęczy pompa od wspomagania sprzwdż ilość i jakość oleju w zbiorniczku jeżeli jest brudny to trzeba go zmienić
-
316i zgrzyt podczas odpalania po wymianie sprzęgła
żeby stwierdzić czy zęby na wieńcu są uszkodzone trzeba by niestety zdjąć skrzynię jeżeli są to wskazana jest wymiana koła dawno temu przy takich awariach wieńca przekładało się go na drugą stronę można też zerknąć na tą zębatkę po zdjęciu rozrusznika
-
320i M50 po ok 5min po odpaleniu zaczyna falować i traci moc
tam nic nie powinno świecić może te fajki gumowe przebijają
-
316i zgrzyt podczas odpalania po wymianie sprzęgła
jeżeli uszkodzony był bendix to możliwe że uszkodzone są też zęby wieńca na kole zamachowym i dlatego zgrzyta do wymiany sprzęgła nie trzeba zdejmować koła
-
320i M50 po ok 5min po odpaleniu zaczyna falować i traci moc
na dobrym kompie pokaże,ale na taki to trzeba by do ASO a to za drogo wychodzi ale i na zwykłym fejsie można sprawdzić podstawowe rzeczy nie wiem co chcesz czyścić przy wtryskach? a z przepływką radzę uważać bo łatwo ją uszkodzić
-
320i M50 po ok 5min po odpaleniu zaczyna falować i traci moc
podłączenie do kompa może wiele wyjaśnić
-
328i auto nie chce odpalić (nawet na popych)
31.Silnik rozruchowy / Komputer Pokładowy / Układ Alarmowy / Immobilizer / Przyrządy / Zegar / Moduł sterowania nadwozia jeżeli to ten to jest na nim też rozrusznik może automat robi zwarcie dobrze by było odłączyć rozrusznik i zobaczyć czy będzie paliło bezpiecznik
-
316i Czy trzeba już robić uszczelkę pod głowicą?
Kolego ta cena za wymianę uszczelki to chyba jakiś żart czy oni się dobrze czują?
-
328i auto nie chce odpalić (nawet na popych)
co to znaczy nie ma tchu? nie ma nigdzie napięcia? może u Ciebie jest klema pirotechniczna i coś tam się stało
-
316i Czy trzeba już robić uszczelkę pod głowicą?
sprawdż dokładnie skąd masz to pocenie pewnie to z pod dekla zaworów a nie z pod głowicy wytrzyj to i popatrz uszkodzona uszczelka daje inne objawy
- e36 325
-
328i auto nie chce odpalić (nawet na popych)
pierwsza sprawa to sprawdż iskrę i paliwo może pompka stanęła
-
316i M43 strzela, nie ma mocy na benzynie
w głowicy http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BF11&mospid=47427&btnr=11_1282&hg=11&fg=15
-
318 m40 po przekroczeni temp za niebieskie pole
Kolego to pięknie,ale co to był za serwis który nie wykrył podgrzewania sondy co oni mają za sprzęt? to na mojej INPIe od razu wywala ten błąd a na live data można zobaczyć do ilu stopni sondy są podgrzane pośmiewisko
-
316i problem z chłodzeniem - uszczelka pod głowicą???
przy czterech garach powinieneś się zmieścić a może jeszcze zostanie na browara ale różnie to bywa
-
316i problem z chłodzeniem - uszczelka pod głowicą???
za pozostałe rzeczy pewnie drugie 200 ale trzeba to zrobić