Treść opublikowana przez emir55
-
[323] Problem z odpaleniem
teoretycznie powinien zapalić ale różnie to bywa wymień ten czujnik
-
316i sedan buja na boki
prawdopodobnie za duży luz na przekładni nie lekceważ tego trzeba auto na kanał i zobaczyć od spodu jak przenosi się obrót kierownicy
-
318is Czy działa wiatrak przy odłączonej klimie ??
to jest opornik dzięki któremu wiatrak chodzi na dwóch biegach
-
320i po wymianie pompy silnik nie pali
to że było ciśnienie w układzie,nie znaczy że pompa chodzi wyjmij przekażnik od pompy zewrzyj styki 30i87 i przy właczonym zapłonie sprawdż czy pompa ruszy
-
320 wielki problem
jeżeli M52 jest na simensie a M50 na boschu to musisz założyć wiązkę silnika, czujniki ,i komp z M50
-
323i problem z regulacją maski - jak to zrobić?
w tej dziurce z kolei jest blaszka na sprężynie która blokuje bolec sprawdż czy ta blaszka nie jest zacięta
-
czujnik położenia wałka do e-36 320 24v
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=77&t=82497 w tej firmie kupisz za 213 zł ja kupowałem
-
323i problem z regulacją maski - jak to zrobić?
Kolego na tym bolcu jest sprężyna a wewnątrz jej nakrętka kontrująca trzeba poluzować nakrętkę i wtedy bolec można wykręcić albo wkręcić w ten sposób się reguluje
-
323i rozrusznik pyk a nie kręci wina akumulator?
załóż klucz na koło pasowe i przekręć silnikiem
-
316 318 320 jak skutecznie usunac wilgoc
ze żwirkiem nie próbowałem,ale gazety to nie żart dobrze wciągają wigoć połóż na wykładzinie i przyciśnij dywanikiem
-
318tds Problem z zbieżnością
to nie ma rady,trzeba podjechac do mechanika który ma pojęcie o BMW musi popatrzeć na prawą i lewą stronę i stwierdzić o co tam chodzi trzeba się przyjżeć tulei tylnego wachacza siedzi ona w progu pod tylnymi drzwiami
-
318tds Problem z zbieżnością
Kolego co można powiedzieć tak w ciemno? może nie mogą odkręcić śruby i wstawiają kit podjedż na inna stację
-
325i po remoncie hamulec i sprzęgło wpada w podłoge
zacznij od sprawdzenia poziomu płynu i odpowietrzenia sprzęgła
-
320i Kilka problemów po wymianie silnika...
o ile pamiętam to tam jest tylko jedno wyjscie do krokowca
-
316i regeneracja zacisków hamulcowych.
jeżeli taki zakres prac to według mnie warto masz pewność że zaciski są jak nowe
-
320i Kilka problemów po wymianie silnika...
ona ma być podłączona do rury gumowej za przepływką
-
325i czy ECU z auta z ASB będzie działał w aucie z manualem?
jeżeli nie będzie sygnału ze skrzyni to pewnie wcale nie odpali trzeba go jakoś oszukać
-
323i Wymiana pompy wody
Kolego ,ale o jaki pasek Ci chodzi? jeżeli ten który napędza pompę to chyba jasne,że musi być zdjęty
-
320i Drganie samochodu na wysokich obrotach na 2 biegu.
dziwne Kolego że nie wjedziesz wreszcie na kanał aby zobaczyć co tam się dzieje
-
320i Popsuta sonda lambda - prośba o wydruk z diagnostyki
według mnie lecą w jajo pewnie chcieli by wydruk z ASO z opisem usterki a to będzie więcej kosztować niż ta sonda
-
320i nierówna praca silnika na benz.
podłacz pod kompa i sprawdż co pokazuje czujnik temp. płynu i zasysanego powietrza
-
[E36 323i] Problem po wymianie oleju
po odpowietrzeniu układu w zbiorniczku wyrównawczym jest widoczny przelewający się płyn jeżeli go nie ma to pompa jest podejrzana
-
318i problem z odpaleniem po dolaniu uszlachetniacza castrol
jakiś dziwny ten dodatek najlepiej byłoby zlać to paliwo
-
316i nowy akumulator rozładowuje się na postoju
jeżeli faktycznie nic nie ciągnie prądu i ładowanie jest OK to wniosek może być tylko jeden
-
[E36 323i] Problem po wymianie oleju
według mnie trzeba by zajrzeć do pompy po próbie odpowietrzenia