Treść opublikowana przez emir55
-
320i dolewanie płynu chłodzącego M52
czy odpowietrzasz na otwartej nagrzewnicy?
-
320i zamonotwanie sondy lambdy
sonda regulacyjna jest bardzo ważna ma wpływ na skład mieszanki paliwowej dziwię się jak ten silnik chodzi bez sondy chyba że jest gaz w aucie
-
320i zamonotwanie sondy lambdy
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CB11&mospid=47441&btnr=18_0189&hg=18&fg=10 tutaj widać sondę
-
320i dolewanie płynu chłodzącego M52
korek na zbiorniczku ma być dokręcony
-
320i zamonotwanie sondy lambdy
to ciekawe w Twoim aucie powinna być sonda regulacyjna simensa przed katem podłacz ją do kompa i zobaczysz co tam się dzieje a jak jest ze spalaniem?
-
323i m52 jak sie zagrzeje to dlugo kreci- jaka przyczyna?
jeżeli masz pojedyńczego Vanosa to czujnik wałka jest tylko jeden ten co pokazałeś w linku jeżeli auto dobrze jeżdzi i nie muli to czujnik raczej dobry
-
318 tds zamiana rezystora w dmuchawie klimy
Kolego zasadniczo nie bardzo można eksperymentować z klimą ściągnij sobie schemat klimatyzacji i popatrz jak to wygląda ten podłużny przedmiot jest odpowiedzialny za działanie wiatraka tzn.jego prędkości obrotowej jest to powiązane z czujnikiem temperatury i nie tylko z pewnością opornik ten jest dobrany do silnika można założyć inny,ale o bardzo zbliżonych parametrach tj.oporność i moc
-
318 tds zamiana rezystora w dmuchawie klimy
nie ma, bo to jest opornik
-
318 tds zamiana rezystora w dmuchawie klimy
jeżeli i silnik i rezystor to jeden zestaw od forda to będzie dobrze oczywiście pozostaje sprawa szybkości obrotów wentylatora bmw i tego z forda ale pewnie dużych różnic nie ma
-
316 (1.9) compact - katalizator / sonda lambda
popatrz tutaj http://www.automotoserwis.com.pl/content/view/374/113/
-
325tds problem z abs - pomoc w diagnozie
najlepiej byłoby pod kompa
-
318i m-pakiet slabo dziala nadmuch climatronika
może chodzi za wolno?
-
320i - Problem z pompą paliwa - masakra
ale nie napisałeś czy na 30 jest plus z pinu 30 przekażnika po jego zadziałaniu plus idzie na 87 i dalej na bezpiecznik według mnie 18 i dalej do pompy jeżeli na 30 jest plus to gdzieś na tej trasie masz przerwę minus na pompę idzie z kompa nie wiem z którego pinu bo nie wiem jaki jest komp u Ciebie minus na cewkę przekażnika pompy też idzie z kompa
-
320i - Problem z pompą paliwa - masakra
Kolego koniecznie sprawdż na przekażniku i potem bezp. 18 jeżeli na 30 jest to zewrzyj go z 87 pompa powinna zadziałać
-
320i - Problem z pompą paliwa - masakra
ale gdzie nie ma tego plusa? czy na styku 30 przekażnika? czy już przy samej pompie
-
Bmw 320 problem z olejem
z tymi opiłkami to niepokojąca sprawa ja bym go zalał Valvoline 10W-40 max live dobrze byłoby zmierzyć mu ciśnienie oleju
-
E36 2.0 drgania kierownicy gdy chamuje
najczęściej jest to wina tarcz lub tarczy ale dobrze też sprawdzić czy nie ma jakiś luzów np. łożyska
-
316i Docieranie zaworów
Kolego ręczne docieranie zaworów to już nie ta bajka tam musi być zachowana odpowiednia przylgnia aby zawory trzymały jeżeli robisz na płasko to będzie lipa gniazda i zawory muszą być podfrezowane pod odpowiednim kątem i dopiero dotarta przylgnia trzeba oddać głowicę na maszynę szkoda Twojej roboty
-
E36 316i 91r. Rozładowuje akumulator
wydaje mi się że winny jest komp to on daje sygnał na ten przekażnik,ale powinien to robić dopiero po włączeniu zapłonu coś nadal zwiera ten pin i przekażnik cały czas pracuje
-
318is czy warto obniżyć zawieszenie o 1-2 cm??
dziwna metoda cięcie sprężyn :shock:
-
316i M40 gotuje się podczas jazdy po mieście i na postoju
objawem działającej pompy jest strumień w zbiorniczku wyrównawczym w pompach z plastikowym wirnikiem potrafią się one urwać i nie ma obiegu płynu wtedy auto bardzo szybko sie grzeje
-
316i M40 gotuje się podczas jazdy po mieście i na postoju
pierwsze słyszę o takim sprawdzaniu pompy po odpowietrzeniu układu i zwiększeniu obrotów w zbiorniczku wyrównawczym ma być strumień płynu który leci w górnej jego części jeżeli go niema to układ żle odpowietrzony albo pompa siedzi odpowietrza się z włączonym ogrzewaniem na max.
-
E36 320i ustawienie rozrządu
wkładam tam czujnik i dojeżdżam tłokiem do góry
-
E36 320i ustawienie rozrządu
ja piasty nie ruszałem ale pewnie trzeba tam zajrzeć
-
E36 320i ustawienie rozrządu
właśnie zastanawiam się czy piastę można włożyć inaczej?