Treść opublikowana przez zbigniewst
-
kłopoty z akumulatorem- samoczynnie mi sie rozładowuje
zobacz kabelki ktore sa na klapie ...lubia sie przecierac..
-
Wskaznik temperatury wody
zalezy ile km. robisz .....ale 99% termostad.. :cool2:
-
kłopoty z akumulatorem- samoczynnie mi sie rozładowuje
zapewne lampka w bagazniku nie wylacza sie...sam dales odpowiedz.. :duh:
-
kabelek przy akumulatorze
Kolega ma racje...specjalnie bylem zobaczyc przy samochodzie...czarnego przedtem nie widzialem bo byl schowany od dolu..... kolego pemo masz namieszane z poduszkami..ktos robil co sie nie zna... :mad2:
-
320D pytan kilka...
ja mam te i mi sie podoba....http://www.allegro.pl/item272600682_bmw_3_e46_kierunkowskaz_bialy.html te drugie za przezroczyste :norty:
-
kabelek przy akumulatorze
E nie, taki ciemny nie jestem[/quote spruboj rozlaczyc ...zobaczysz czy cos sie dzieje z kontrolka...a jak nie to komp. moze masz cos namieszane w kablach.. :?:
-
kabelek przy akumulatorze
[quote="Matej"]ten kabelek jest jak kolega wyżej pisał jest do naboju pirotechnicznego który jak odpalą poduszki to tez odpala i rozłącza prąd z akumulatora.chyba wszystkie e46 to mają to calkiem inaczej wyglada ...jak by byl od tego to by nie mial nap. na komp. kolega pisal dwa czerwone..to jest orginal
-
klocki i czujnik
- wymiana filtra kabinowego
w e-39 sa dwa ...po prawej i po lewej stronie ....zobacz tu jak jest u ciebie..http://bmwfans.info/original/- wymiana paska wieloklinowego
troche odegnij wiatrak albo go odkrec.....moze tu sobie sprawdzisz jak to jest montowane..http://bmwfans.info/original/- Jaki akumulator do E39 530d
pisalem ze centra sie zepsula bo mialem z aku.do czynienia.....we Ford tranzit w zime siadl aku ..kupilem nowy z centry o prodzie rozruchowym wiekszym jak powinno byc Centra taki zalecala...jak byla temp.w + to bylo OK ale jak spadla ponizej 0 to aku.nowe gorzej krecilo jak stary aku. zaznaczam ze aku byl wzmocniony do disla.....poszedl do benzyny e-34 i kreci a stary do dzis kreci w fordzie.Robic reklamacje to uziemic samochod co najmiej na 14dni jak sie nie ma na wymiane...a i tak moga stwierdzic ze to moja wina itd. Kolega tez pisal ze nakrzyczal w sluchawke....ale przeciez o to nie chodzi...- gdzie w wwie czesci CORTECO (koło pasowe e46 320d)
jak porzadna firma to ci przysla za pobraniem serwiskiem...tak robie i nie mam problemu..2dzien sie pytasz ja bym mial juz w domu....- 530d - czy na zime wlać olej 0W-40 ????
po co chcesz kombinowac u nas nie ma arktycznych mrozow...- Tajemnicze Komunikaty
a masz wyswietlana temp.zewnetrzna.. :?: jak tak.....to jest ostrzenie o niskiej temp.otoczenia- Komunikat na wyswietlaczu komputera...
czy on caly czas wyswietla.. :?: bo jak tak to spruboj zresetowac komp. rozlaczajac kleme od aku...bo mogl to byc 1razowy komunikat i sie nie zresetowal...- Komunikat na wyswietlaczu komputera...
a nie bedzie to za wysoka temper.... :?:- interfejs do BMW
:roll: :roll: a coś tańszego niz 1500 PLN :| :| :? :modlitwa: powyzej masz linka do tanszego..- Jak ona mogla mi to zrobic 320d TURBO DEFEKT
z tym sie zgadzam...- E 34 TDS 94 rok( manulna skrzynia )nie dzial tempomat
co do wycieraczek taki modul jest odpowiedzialny za prace..http://moto.allegro.pl/item266911475_bmw_5_3_komputer_modul_sterownik.html..- GUMA PRZEPLYWOMIERZA m40
zobacz tu...http://bmwfans.info/original/.. a swoja droga w ASO te rzeczy nie sa drogie..- Dużo pali 320 d
sa chlody moja tez wiecej pali ...przed trasa zresetuj spalanie i wtedy zobaczysz jak pali..- co to za czujnik
tu poszukajcie...http://www.bmw-klub.pl/forum/posting.php?mode=quote&p=463591- PONWIAM POSTA PROBLEM Z CENTRALNYM ZAMKIEM POMOCY!!!!!
poszukaj tu tego sterownika a o zimnych lutach ci pisalem... http://bmwfans.info/original/- klocki i czujnik
ja mam klocki Meyle i nie narzekam sa OK- klocki i czujnik
a czujniki masz dobre./nowe.. :?: - wymiana filtra kabinowego
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.